o ofertach pracy dla doradca klienta, powiat Włocławski
Oferty: 1 - 20 z 80

Agent Ubezpieczeniowy / Doradca klienta - Wloclawek

MetLife,Włocławek

Zatrudnimy na stanowisko Agenta ubezpieczeniowego / Doradcy klienta w dużej polsko-amerykańskiej firmie. - Własna działalność / praca dodatkowa dla osób na etacie / praca

godzinę temu

Doradca klienta Sizeer CH Wzorcownia

sizeer,Włocławek

i zostań ambasadorem najwyższych wartości streetstyle’u na stanowisku: DORADCA KLIENTA SALONU SIZEER Możliwość pracy na 1/2 etatu Sizeer Wzorcownia Włocławek– Good Stuff

18 minut temu

Doradca Sprzedazy

H & M Hennes & Mauritz AB,Włocławek

Doradca sprzedaży, włocławek

H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o.,Włocławek

Jako część naszego zespołu Doradców sprzedaży, lubisz być w ruchu i zajmować się wieloma rzeczami na raz. Jesteś pozytywną osobą o przyjaznym usposobieniu i fantastycznym

14 godzin temu

Doradca Ubezpieczeniowy PZU

PZU SA,Włocławek

Szukasz pomysłu na rozwój swojego biznesu? ZOSTAŃ DORADCĄ UBEZPIECZENIOWYM. Prześlij do nas swoją aplikację i zacznij z nami. To proste! Można prowadzić firmę, bez kosztów

17 minut temu

Doradca ADR- Nawozy

Doradca ADR,Włocławek

Doradca ADR przewóz materiałów niebezpiecznych. Kompleksowe usługi doradcze z zakresu ADR, sporządzanie sprawozdań, raportów, planów ochrony. - kompleksowe doradztwo

33 minuty temu

Opiekun klienta - Wloclawek

mBank S.A.,Włocławek

Opis stanowiska Twoje zadania: aktywne pozyskiwanie klienta budowanie relacji z klientem promowanie produktów oraz usług oferowanych przez naszą firmę reprezentowanie

13 minut temu

Pracownik Obsługi Klienta

Target PRO Sp. z.o.o. Sp.k.,Bydgoszcz

potrzeb klienta - Pozytywnego nastawienia i postawy "dam radę" - Zaangażowania i odpowiedzialności - Wyobraźni i kreatywności - Umiejętności pracy w zespole - Zainteresowania modą

13 godzin temu

Pracownik biurowydoradca klienta - Wloclawek

MDECO KAMIL JANISZEWSKI,Włocławek

Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie: - średnie ogólnokształcące Znajomość języków: Zawód: Staż pracy w zawodzie: Umiejętności i uprawnienia: - Obsługa...

50 minut temu

Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem

Provident Financial Ltd,Włocławek

Opis stanowiska Będziesz: - Zarządzać zespołem Doradców Klienta - Realizować cele sprzedażowe i biznesowe - Odbywać bezpośrednie wizyty u Klientów indywidualnych

Pomocnik magazyniera/magazynier - Brześć Kujawski

WORK SERVICE,Brześć Kujawski

i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010. W związku z projektem rekrutacyjnym dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów

10 minut temu

Zostań Kierownikiem ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem Lokalizacja:  okolice Włocławka i Inowrocławia Umowa na zastępstwo

Provident,Włocławek

Zostań Kierownikiem ds. Sprzedaży i Relacji z KlientemLokalizacja: okolice Włocławka i Inowrocławia Umowa na zastępstwo Będziesz: - Zarządzać zespołem Doradców Klienta

Sprzedawca/Przedst.handlowy - darmowe szkolenie - Wloclawek

Biuro projektu,Włocławek

, staż oraz spotkania z doradcami. - Egzamin językowy potwierdzony certyfikatem - Ubezpieczenie na szkoleniu oraz stażu - Wyżywienie (obiad i przerwa kawowa) - Materiały

Monter-Spawacz w zakładzie produkcyjnym. - Wloclawek

Work Service,Włocławek

oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie

8 minut temu

Kierownik Projektu (Project Manager)

Vigran Sp. z o.o.,Włocławek

lub doradcy techniczno-handlowego, - Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji techniczno-handlowych, - Umiejętność rozwiązywania problemów, - Bardzo dobra znajomość obsługi

Kierownik Projektu

VIGRAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,Włocławek

: Inne wymagania: - wykszt. wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika); mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doradcy

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie doradca klienta, powiat Włocławski