Praca doradca kredytowy Lublin

Oferty: 1 - 20 z 94

Doradca Finansowy

Business Banking Partnership Sp. z o.o.,Lublin — 23 godziny temu
Opis stanowiska: - pozyskiwanie Klientów - pośrednictwo kredytowe - budowanie długotrwałych relacji z Klientami Firmy Wymagania: - doświadczenie w zakresie

Doradca klienta Biura Kredytowego

Biuro Kredytowe Monika Zabłocka,Lublin — 23 godziny temu
Zakres obowiązków: • aktywna sprzedaż produktów kredytowych i pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej •

_ Konsultant _ Praca Dodatkowa _

imojafirma.pl,Lublin — 23 godziny temu
Dla Klienta wyliczymy zdolność kredytową.
Korzyści dla Klienta: Podczas jednej rozmowy z Doradcą, Klient otrzyma Ofertę 15 Banków.
Otrzyma bezpłatne wsparcie w samym zakupie nieruchomości, pomożemy podpisać umowę przedwstępną, sprawdzimy stan prawny nieruchomości, wyliczymy zdolnośc kredytową

Doradca Klienta ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Generali,Lublin — 23 minuty temu
Doradca Klienta ds.

Rekruter - Doradca Personalny ( mile widziane orzeczenie)

Sanpro Consulting BPO,Lublin — 23 godziny temu
(nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy poszukuje: Młodszy Doradca Personalny Miejsce pracy

Pracownik biurowy szkolenie + staż

Biuro Projektów Unijnych,Lublin — 23 godziny temu
Ubezpieczenie na czas trwania szkolenia, stażu -Catering -Materiały szkoleniowe -Zaświadczenie ukończenia szkolenia -Indywidualny Plan Działania (IPD) -Pomoc doradcy

Doradca Techniczny ds. Vendingu

IVM Vending Poland sp z o.o,Lublin — 23 godziny temu
Obecnie szukamy osoby do naszego zespołu w Polsce Południowej na stanowisko Doradca Techniczny ds.

DUKA - DORADCA KLIENTA

DUKA,Lublin — 23 godziny temu
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: DORADCA KLIENTA Miejsce pracy: Lublin Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za aktywną obsługę Klienta

DORADCA ZAWODOWY LUBLIN

Innowacyjne Centrum Rowzoju,Lublin — 23 godziny temu
Innowacyjne Centrum Rozwoju poszukuje DORADCY ZAWODOWEGO do przeprowadzenia spotkań indywidualnych w LUBLINIE, z uczestnikami projektu współfinansowanego

Psycholog oraz Doradca Zawodowy

Innowacyjne Centrum Rozwoju,Lublin — 23 godziny temu
Firma ICR poszukuje do współpracy: Psychologa oraz Doradcy Zawodowego Miejsce pracy: Lublin Główne zadania Psychologa: • przeprowadzenie indywidualnego
Oczekiwania: • wykształcenie wyższe • minimum 24-miesięczne doświadczenie w świadczeniu usług w zakresie poradnictwa psychologicznego Główne zadania Doradcy

(LU) Pracownik biurowy z elemantami kadr

ICR,Lublin — 23 godziny temu
( netto, za całe szkolenie: pracownik biurowy+język) - stypendium stażowe- 997,40 zł netto ( za każdy miesiąc stażowy, 3 miesięczny staż), -wsparcie doradcy

Doradca Klienta Indywidualnego i Biznesowego

Nationale Nederlanden,Lublin — 23 godziny temu
Witaj, na początku mam do Ciebie trzy ważne pytania: 1. Czy chcesz zacząć pracę w najlepszym Oddziale Nationale Nederlanden w Polsce? 2. Czy chcesz aby o Twój rozwój zawodowy zadbali najlepsi kierownicy zespołów w Nationale Nederlanden? 3. Czy chcesz mieć przejrzystą, jasno określoną ścieżkę...

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

PGB Human Resources,Lublin — 23 godziny temu
klienta, firmy z branży technicznej, lidera w zakresie produkcji i dystrybucji szeroko pojętej pneumatyki, poszukuje osoby na stanowisko: Regionalny Doradca

Praca

KONTRAKTOR SP. Z O.O.,Lublin — 23 godziny temu
W ramach projektu udzielane jest wsparcie w zakresie: • Indywidualnej Ścieżki Reintegracji – spotkania indywidualne z doradcą zawodowym i psychologiem

Doradca Techniczny - lubelskie / podkarpackie

Naj International,Lublin — 23 godziny temu
Nasz Klient - producent materiałów budowlanych segmentu premium poszukuje kandydata na stanowisko: Doradca Techniczny na region woj. lubelskiego i podkarpackiego

Doradca techniczny

Nasz Klient poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Techniczny Opis Stanowiska: Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami Promowanie

Best-lease,Lublin — 23 godziny temu
Doradca finansowy / przedstawiciel handlowy Naszym Pracownikom Oferujemy • Interesującą pracę w profesjonalnym zespole • Przez pierwszy miesiąc wynagrodzenie

Doradca Klienta- Tygodniówki, Szkolenia, Wysokie Premie!

DGM,Lublin — 23 godziny temu
Przygotowaliśmy dla Ciebie stanowisko DORADCY KLIENTA INDYWIDUALNEGO Będziesz odpowiedzialny za: - Telefoniczny kontakt z Klientami indywidualnymi - Aktualizację

Doradca klienta/sprzedawca

INTERIMAX,Lublin — 23 godziny temu
Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: DORADCA KLIENTA / SPRZEDAWCA _______________________________________
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie doradca kredytowy, Lublin