Praca doradca Kutno

Oferty: 1 - 15 z 15

Doradca biznesowy sieci PLAY - Kutno

KBTI Poland,Kutno — 14 godzin temu
Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Doradca biznesowy Opis pracy: - obsługa przedsiębiorstw
dostęp do systemu z bazą klientów - możliwość rozwoju Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu lub na adres e-mail, w tytule: Doradca

Przedstawiciel /doradca klienta

Nationale Nederlanden,Kutno — 14 godzin temu
Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie. Jesteśmy częścią Grupy NN, obecnej w ponad 18 krajach w Europie i w Japonii – specjalizującą się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Zaufało nam już 15 milionów Klientów na całym świecie. Dołączając do nas otrzymujesz: -...

Mobilny Doradca Klienta

Krajowe Centrum Pożyczkowe,Kutno — 14 godzin temu
Mobilny Doradca Klienta Miejsce pracy: Kutno i okolice Kogo szukamy: - osób aktywnych, posiadających doświadczenie oraz własną bazę klientów - ambitnych

Regionalny Doradca Techniczno Handlowy

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.,Kutno — 14 godzin temu
awaryjnego oraz specjalistycznego oświetlenia dla przemysłu oraz w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisku: Regionalny Doradca

Doradca finansowy

Trenkwalder,Kutno — 14 godzin temu
Dla Naszego klienta aktualnie poszukujemy: Doradcy klienta indywidualnego (usługi bankowe) Miejsce pracy: Kutno Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę Zakres

Doradca Klienta Indywidualnego (m/k)

Obowiązki: - doradztwo w zakresie oferty produktowej banku, - aktywna sprzedaż produktów bankowych, - obsługa kasowa, - dbanie o realizację miesięcznych założeń finansowych, - bieżące prace administracyjno-biurowe. Wymagania: - Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w bankowości), - umiejętność...

Doradca zawodowy w projekcie

Inventum,Kutno — 14 godzin temu
Firma Inventum poszukuje kandydata/ki na stanowisko „doradca zawodowy” w projekcie unijnym.
W tytule maila proszę wpisać „Doradca zawodowy” Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami

Doradca Klienta

RTV Euro AGD,Kutno — 14 godzin temu
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: DORADCA KLIENTA Miejsce pracy: Kutno Na czym będzie polegała Twoja praca?

Nowa Firma pożyczkowa poszukuje Doradców

ATJM,Kutno — 14 godzin temu
Nowo otwierająca się Firma Pożyczkowa ATJM zatrudni Doradców na teren Kutna.

DORADCA KLIENTA MULTIMEDIA POLSKA

Multimedia Polska S.A.,Kutno — 14 godzin temu
Martwisz się, że nie posiadasz doświadczenia zawodowego? Dla nas to nie problem– zdobądź je z Nami! Oferujemy umowę o pracę na pełny etat lub 0,75 etatu od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji: zadzwoń: 661 297 678 i wyślij cv na email: @

Doradca Klienta - Kutno

ATJM Group,Kutno — 14 godzin temu
finansowej Firma ATJM Pożyczki, nawiążę współpracę z aktywnymi pośrednikami finansowymi, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę lub zatrudnimy na stanowisku: Doradca

Poszukiwania Doradcy Klienta- 603510092

Profi Credit,Kutno — 14 godzin temu
Poszukiwania Doradcy Klienta ( Kutno, Łęczyca, Łowicz ) - 603510092

DORADCA KLIENTA MULTIMEDIA POLSKA/Kutno

MULTIMEDIA POLSKA,Kutno — 14 godzin temu
Chętnie zatrudnimy na stanowisko: DORADCA KLIENTA MULTIMEDIA POLSKA Martwisz się, że nie posiadasz doświadczenia zawodowego?

OPTYK / DORADCA KLIENTA

ZAKŁAD OPTYCZNY PERFECT VISION,Kutno — 14 godzin temu
Zatrudnimy optyka/doradcę klienta do pracy w Zakładzie Optycznym w Kutnie. Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres: @

Opiekun Klienta

finansowego, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze mając nienormowany czas pracy, chcesz nabyć ciekawe doświadczenie i umiejętności, chcesz zdobyć Certyfikat Doradcy