Praca doradca Tomaszów Mazowiecki

Oferty: 1 - 5 z 5

Kierownik Sekcji Tomaszów Mazowiecki

Finance,Tomaszów Mazowiecki — 22 godziny temu
Kierownik Sekcji Miejsce pracy: Tomaszów mazowiecki i okolice Zadaniem kandydata będzie: - budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Klienta - motywowanie
zespołu - realizowanie planów sprzedażowych - raportowanie efektów pracy własnej oraz podległego zespołu Doradców - budowanie i utrzymywanie długotrwałych

doradca/specjalista/odszkodowania

Legeartis,Tomaszów Mazowiecki — 23 godziny temu
Kancelaria Prawno-Medyczna " Legeartis"z siedzibą w Krakowie jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie odszkodowań. W związku z rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko: SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ KIEROWNIK REGIONU OFERUJEMY -wysokie zarobki stosowne do wykonanej pracy ( prowizja...

Doradca Klienta Tomaszów Mazowiecki

Bankier Operator Finansowy,Tomaszów Mazowiecki — 23 godziny temu
Najlepszy Zespół Sprzedażowy ogłasza konkurs na Doradcę Klienta Jeżeli jesteś: • Komunikatywny i posiadasz zdolności interpersonalne • Samodzielny i potrafisz

Doradca Klienta

RTV Euro AGD,Tomaszów Mazowiecki — 23 godziny temu
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: DORADCA KLIENTA Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki Na czym będzie polegała Twoja praca?

Poszukiwany doradca klienta

FIRMA,Tomaszów Mazowiecki — 23 godziny temu
Doradca klienta W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, świadczącej usługi finansowe, poszukujemy do naszego stacjonarnego biura kandydatów na stanowisko
: doradca klienta.
Zadania dla doradcy: - sprzedaż usług oferowanych przez firmę - aktywne pozyskiwanie klientów - dbanie o dobry wizerunek firmy - uczestnictwo w szkoleniach