Praca dyrektor

Oferty: 1 - 20 z 610

Doradca/Agent ds. Odszkodowań

POLSKI INSTYTUT ODSZKODOWAŃ,Świdnik — 15 godzin temu
działalność gospodarcza rozwinięty system motywacyjny (nagrody finansowe, samochody służbowe, ryczałt paliwowy) bezpłatne szkolenie wprowadzające i opieka Dyrektora

Kierownik półkoloni

Wakacje,gmina Łącko — 16 godzin temu
dziećmi z uprawnieniami do kierowania wypoczynkiem na półkoloniach Wymagania: - zaświadczenie o ukończeniu kursu na kierownika wypoczynku (nie dotyczy dyrektorów

LEKARZ INTERNISTA

Instytut Medyczny EMC S.A.,Piaseczno — 16 godzin temu
renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie możliwość pracy w doświadczonym zespole, któremu przewodzą autorytety medyczne KONTAKT Dyrektor

Specjalista ds. ekonomiczno- administracyjnych

Zespół Szkół w Puszczykowie,Puszczykowo — 16 godzin temu
Zależność służbowa: Dyrektor Zespołu Szkół. Warunki pracy: Praca w wymiarze pełnego etatu. Miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkół w Puszczykowie ul.

Kierownik ds. Kadr i Płac

FARMIO S.A,Jarocin — 15 godzin temu
Kadr i Płac ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Zarządzanie Działem Kadr i Płac w ścisłej współpracy z Dyrektorem Zakładu oraz HR Managerem Grupy; • Odpowiedzialność

Specjalista ds. kancelaryjno-biurowych

Egips sp. z o.o.,Kleszczów — 15 godzin temu
programu OPTIMA Zakres obowiązków Kompleksowa obsługa sekretariatu, przyjmowanie rozmów telefonicznych, ewidencja dokumentacji, wsparcie organizacyjne Dyrektora

Kierownik/Szef produkcji

Polżywność Sp. z o o,Jarocin — 15 godzin temu
dbałością o jakość produktu jak i bezpieczeństwo realizujących je pracowników • Przygotowywania cyklicznych i ad hoc zestawień i raportów na potrzeby Dyrektora

Sprzątaczka w szkole

Szkoła Podstawowa Specjalna,Trąbki Wielkie — 15 godzin temu
Praca w godzinach popołudniowych - sprzątanie klas i innych pomieszczeń szkolnych oraz dodatkowe czynności zlecone przez dyrektora szkoły, w wymiarze 1

Dyrektor Zarządzający

Work&Business Solutions,Głuchołazy — 15 godzin temu
Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY Miejsce pracy: Głuchołazy Nr ref.: DZ/GŁ/18

Szukam Murarza z pomocnikiem lub bez

prywatnie,Cegłów — 15 godzin temu
Ekipom budowlanym w skład której wchodzi: Prezez, 4 dyrektorów i pracownik mówię dziękuję.

PRACA DYREKTOR HANDLOWY FIRMA GMBT MAGNUSTOBACCO

G.M.B.T MAGNUSTOBACCO,Fałków — 15 godzin temu
Firma G.M.B.T MAGNUSTOBACCO Poszukuje pracownika na stanowisko # DYREKTOR HANDLOWY # Kontakt : 732 851 844 CEZARY Mail : @ strona internetowa : http://

Brygadzista

PGB,Murów — 15 godzin temu
optymalizacja procesów produkcyjnych Ustalanie priorytetów i dbałość o bezpieczeństwo pracowników Raportowanie zleconych zadań do kierownika wydziału oraz dyrektora

Wychowawca kolonijny

Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie,Stara Kiszewa — 15 godzin temu
Andrzej Szala Dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Wygoninie

Ratownik, pielęgniarka na koloniach

RATOWNIK, PIELĘGNIARKA na koloniach letnich 2018

DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH W WYGONINIE,Stara Kiszewa — 15 godzin temu

Trener umiejętności społecznych

Instytut Szkoleń Centrum Edukacji Pro Civitas,Rymań — 15 godzin temu
doświadczenia w pracy jako trener/ coach - wykształcenie wyższe - własna działalność i/lub członkostwo w zarządzie na stanowisku kierowniczym i/lub kierownik/dyrektor

Zastępca dyrektora hotelu

Hotel Bacówka Radawa & SPA,Wiązownica — 15 godzin temu
Hotel Bacówka Radawa & SPA **** poszukuje osoby na stanowisko: Zastępca dyrektora hotelu.
Głównym zadaniem na stanowisku będzie kompleksowe wsparcie Dyrektora Hotelu w zakresie prawidłowego funkcjonowania hotelu oraz pełne zastępstwo podczas
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @ W tytule wiadomości prosimy wpisać: IMIĘ, NAZWISKO, REKRUTACJA NA STANOWISKO ZASTĘPCA DYREKTORA

TOP MANAGER konsultant oświatowy sprzedaży na calą Polskę

www.facebook.com/FundacjaKulturyRP/,Piątek — 15 godzin temu
Negocjowanie warunków umowy współpracy z samorządowymi ośrodkami kultury, dyrektorami i nauczycielami różnego typy szkół i przedszkoli, dotyczących uczestnictwa

Dam pracę

Dom Seniora,Łagów — 15 godzin temu
Poszukuję do pracy w nowo otwieranym Domu Seniora -2 pielęgniarki -2 opiekunów/opiekunek -1 kucharz/kucharka Dyrektora/kę Ośrodka z odpowiednim stażem

Praca dla lekarzy w NiŚOZ w Słomnikach

Szpital Specjalistyczny im. L.Rydygiera,Słomniki — 15 godzin temu
Kontakt: Dyrektor Bożena Kozanecka; tel.: 12 64 68 502
Filtruj oferty pracy