Praca edukacja nauka Kielce

Oferty: 1 - 20 z 74

Bezpłatne Kursy Spawania MAG i TIG

Centrum Kształcenia Ustawicznego Budowlanka,Kielce — 9 godzin temu
Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach spawalniczych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja
szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie, catering podczas szkolenia, ubezpieczenie NNW, badania lekarskie, materiały szkoleniowe podręczniki do nauki

NAUCZYCIEL / WYKŁADOWCA PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

Centrum Edukacji Pro Civitas,Kielce — 9 godzin temu
W Pro Civitas wpływamy na jakość edukacji dorosłych oraz kształtowanie lokalnych rynków pracy.

Praca dla nauczycieli (Kielce)

Grupa MAC S.A.,Kielce — 10 godzin temu
Dlatego poszukujemy nauczycieli: edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim, matematyki oraz fizyki.

Technik elektronik ds. urządzeń i obsługi magazynu (praca w

Globtrak Polska Sp. z o. o.,Kielce — 9 godzin temu
obsługi komputera oraz pakietu MsOffice, • znajomości programu do obsługi magazynu (mile widziany Subiekt), • prawa jazdy kat B, • sumienności i chęci do nauki

Asystentka ds. Administracji

MsOffice, • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, • samodzielności i inicjatywy w działaniu, • zaangażowania w powierzone obowiązki i chęci do nauki

Monter

Firma budowlana,Kielce — 9 godzin temu
Zapewniamy: -umowę o pracę na pełen etat oraz umowę zlecenie -możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu -wynagrodzenie zawsze na czas -możliwość nauki

Spróbuj swoich sił! Masz pracę, kasę, masz czas na naukę!

CCIG GROUP SP. Z. O. O.,Kielce — 9 godzin temu
Zakres obowiązków: • kontakt z klientami z sektora B2C i B2B, • sprzedaż produktów sieci Orange, • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu, • realizacja założonych planów sprzedażowych, • budowanie pozytywnych relacji z klientami sieci Orange Oferujemy: • zatrudnienie na...

Monter istalacji przemyslowej/termicznej-Niemcy

Isofa Metalltechnik GmbH,Kielce — 9 godzin temu
zastosowań praktycznych • Wyksztalcenie zawodowe w charakterze montera izolacji lub blacharza jest mile widzane • Znajomosc jezyka niemieckiego lub chec nauki

Elektryk

IT CONTROL,Kielce — 9 godzin temu
Preferowane osoby z doświadczeniem, ale również mile widziane z chęciami do nauki, po szkole branżowej lub pokrewnej, chcące rozwijać się w tych kierunkach

Specjalista ds. Budowania Relacji z Klientami

INFO-MEDIA Sp. z o.o.,Kielce — 9 godzin temu
możliwości rozwoju w strukturach firmy, która współpracuje ze znanymi markami , • elastyczny grafik pozwoli Ci połączyć pracę z innymi zajęciami (np. z nauką

SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

pozytywnego wizerunku firmy NASZE OCZEKIWANIA: · komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm · znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) lub chęć nauki

Młodszy Doradca Klienta - Kielce

Fabryka Okularów sp. z o.o.,Kielce — 9 godzin temu
Oferujemy: - wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia branżowe, - atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania, - możliwość podjęcia nauki w Polskim

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Przesdszkole Akademia Malucha,Kielce — 9 godzin temu
Wymagania:  wykształcenie wyższe pedagogiczne (specjalność uprawniająca do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym)/zintegrowana edukacja

Doradca do punktów Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego

Stowarzyszenie Sursum Corda,Kielce — 9 godzin temu
obywatelskiego w punktach prowadzonych na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji

Junior Salesforce Developer

Britenet,Kielce — 9 godzin temu
współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty trzykrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS) • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę

Przedszkole,Kielce — 9 godzin temu

praca dla ucznia/ student

ANNA Sarnecka,Kielce — 9 godzin temu
Szukasz pracy gdzie będziesz mógł/ mogła pogodzić naukę z pracą, chcesz pracować z młodymi ludźmi i w miłej atmosferze , chcesz abyśmy zapłacili Ci za

praca w żłobku Kielce

żłobek Małe Aniołki Kielce,Kielce — 9 godzin temu
Wymagane wykształcenie (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna...ewentualnie kurs kwalifikacyjny dla opiekuna w żłobku

Asystentkę, higienistkę stomatologiczną zatrudnimy od zaraz

PERFECTDENT s.c. I.G. Stamirscy,Kielce — 9 godzin temu
Może być osoba w trakcie nauki.
- dbanie o dobry wizerunek firmy Wymagania: - posiadanie kwalifikacji zawodowych higienistki lub asystentki stomatologicznej - ewentualnie w trakcie nauki

Nauczyciel przedmiotów zawodowych TECHNIK MASAŻYSTA

TEB Edukacja,Kielce — 9 godzin temu
Szkoły TEB Edukacja należą do największego w Polsce holdingu edukacyjnego.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie edukacja nauka, Kielce