Praca frezer Kraków

Oferty: 1 - 9 z 9

FREZER CNC - praca w Danii

Work&Business Solutions,Kraków — 10 godzin temu
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Frezer CNC (Mazatrol) Miejsce pracy: Dania Nr ref.: CNC/DN/18 Zadania: • Programowanie i obsługa frezarek

rekrutujemy na stanowisko: FREZER

Zakład badawczy Konsrukcyjno-Technologiczny,Kraków — 10 godzin temu
Wspierając nasz dalszy rozwój, poszukujemy kandydata zainteresowanego podjęciem pracy na stanowisku: frezer narzędziowy.

Tokarz CNC / Frezer CNC / HOLANDIA/ 16€/h

Technic Recruitment,Kraków — 10 godzin temu
Funkcja: Tokarz CNC / Frezer CNC Oferujemy:  Zakwaterowanie ( domy lub mieszkania dla pracowników o dobrym standardzie, pok. 2 osobowe)  Ubezpieczenie

Operator CNC/ Frezer

Interimax,Kraków — 11 godzin temu
dla naszego Klienta- firmy specjalizującej się w budowie maszyn przemysłowych, poszukujemy pilnie kandydatów do podjęcia zatrudnienia jako Operator CNC/Frezer

TOKARZ , FREZER

Att Sp.Zo.o.,Kraków — 11 godzin temu
Obecnie do działu produkcji poszukujemy pracowników na stanowiska Tokarz , Frezer Lokalizacja: Kraków.

OPERATOR CNC

Cognor S.A. Oddział Ferrostal Łabędy w Krakowie,Kraków — 11 godzin temu
maszynach CNC * wykonywanie części zamiennych wg dokumentacji Wymagania: * min. wykształcenie zasadnicze zawodowe * minimum rok pracy w zawodzie (tokarz, frezer

FREZER od zaraz

Zakład Usług Technicznych COLECTOR s.c.,Kraków — 11 godzin temu
PILNIE poszukujemy FREZERA Wykształcenie: zawodowe kierunkowe Umiejętności: obsługa frezarki tradycyjnej Doświadczenie: 5 lat Wynagrodzenie: od 2500 zł brutto w okresie próbnym + premia Zakład Usług Technicznych COLECTOR jest firmą zajmującą się głównie obróbką skrawaniem. Specjalizujemy się w...

Frezer - PILNE!

Orbe Business,Kraków — 11 godzin temu
Frezer OBOWIĄZKI: Produkcja form wtryskowych i wtrysków Praca na frezarce konwencjonalnej Obróbka pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego

Tokarz-frezer

PNUIK Kraków Sp. z o.o.,Kraków — 11 godzin temu
PNUIK Kraków Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko TOKARZ – FREZER Miejsce pracy: Baza maszyn w Krakowie, ul Półłanki 1 Charakterystyka stanowiska pracy: -