Praca hr kadry trenerzy biznesu Kraków

Oferty: 1 - 20 z 500

Płatne staże

Projektanci Kariery,Kraków — 8 godzin temu
Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.

Financial Operations Analyst with FR/GR/NL/DA

Relyon Recruitment,Kraków — 8 godzin temu
__________________________________________________ Rozpoczęcie swojej drogi w świecie biznesu nie zawsze jest łatwe.
do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR

Dam prace

Szkoła Pamięci SPW,Kraków — 8 godzin temu
Poszukiwane chętne osoby na terenie całej Polski na stanowisko Trenera Pamięci i Koncentracji Uwagi. Nie martw się! Wyszkolimy Cię.
Pozwól, aby w Twoim mieście znalazła się nowoczesna Szkoła Pamięci i ciesz się możliwościami, które otworzą się przed Tobą wraz z nowym biznesem.

Junior Brand Manager

Intendi Consulting,Kraków — 8 godzin temu
Intendi to profesjonalna firma doradztwa personalnego, oferująca kompleksowe usługi z zakresu human resources dla biznesu, tj. rekrutację i badanie potencjału
, konsulting HR, a także szkolenia i coaching oraz wsparcie procesów onboardingowych.

nauczyciel informatyki, informatyk, trener TIK

BPR Consulting,Kraków — 8 godzin temu
Wymagania względem kadry: - wykształcenie wyższe kierunkowe - doświadczenie w szkoleniach dla nauczycieli Praca na terenie Krakowa Osoby zainteresowane

Trener Personalny Poszukiwany - KRAKÓW

ALL FOR BODY,Kraków — 8 godzin temu
Jesteś doświadczonym trenerem personalnym i chciałbyś poszerzyć swoje umiejętności trenerskie, zdobyć nową wiedzę z różnych dziedzin sportu, podszkolić
umiejętności miękkie i sprzedażowe, a może chciałbyś działać z własnym zespołem trenerów lub otworzyć własny klub?
kwota minimalna na wypadek losowy (od 1000zł do 4000zł) - jako jedyna firma na rynku fitness&wellness wspierająca kultura nauki przedsiębiorczości i biznesu

Distributor Development Manager

Manpower,Kraków — 9 godzin temu
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.
marketingowych • Wsparcie przedstawicieli handlowych • Monitorowanie produktywności dystrybutorów Wymagania: • Doskonałe umiejętności zarządzania sprzedażą i biznesem

KONSULTANT TECHNICZNY

Polski hr a-trybut,Kraków — 9 godzin temu
Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych.
Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod
współpracę - stałe wynagrodzenie w wysokości 2438 zł brutto - atrakcyjny system premiowy(do 1000 zł na rękę) - solidne szkolenia na każdym szczeblu - wsparcie trenera

Wysokie zarobki, Przedłużanie umów klientom Orange

Dział rekrutacji,Kraków — 9 godzin temu
przedłużał umowy obecnym klientom Orange - rozwijał swoje umiejętności interpersonalne - poznasz jak pracuje firma - miał realną możliwość awansu (większość kadry
płatne szkolenie wstępne - dodatkowe konkursy, które znacząco podnoszą Twoje wynagrodzenie lub zagwarantują nagrody rzeczowe - pomoc certyfikowanych trenerów

Operator wózka widłowego -Holandia

time2work,Kraków — 9 godzin temu
Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z

Dział Stałego Klienta - 2600 zł brutto + wysokie premie i be

Toolip HR,Kraków — 9 godzin temu
efektów pracy # pakiet szkoleń # możliwość awansu # prywatną opiekę medyczną # kartę Multisport # pakiet telewizji cyfrowej # wsparcie doświadczonej kadry
Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul.

Księgowa

Lobo HR,Kraków — 9 godzin temu
Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług
najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR.
(US, ZUS, GUS, NBP), •Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych, •Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, •Plus kadry

Księgowa

Asystent w dziale HR z językiem francuskim

Goldman Recruitment,Kraków — 9 godzin temu
Opis stanowiska: ● wprowadzanie do systemu danych zgodnie z wytycznymi działu HR, ● zapewnianie wsparcia administracyjnego ( m. in. planowanie podróży
służbowych, organizacja dokumentów, sporządzanie raportów dla dzału HR) ● dostarczanie wysokiej jakości usług HR.
Oferta obejmuje: ● indywidualnie dobrany pakiet szkoleń miękkich i merytorycznych z najlepszymi trenerami, ● szansa na szybki awans w wewnętrznych strukturach

Asystent w dziale HR z językiem niemieckim

WYKŁADOWCA z zakresu REWITALIZACJI i EKONOMII SPOŁECZNEJ

TQL,Kraków — 9 godzin temu
Firma doradcza realizująca projekty dla biznesu i administracji publicznej poszukuje do stałej współpracy osoby na stanowisko: TRENER/ WYKŁADOWCA z zakresu
Osoby zainteresowane pracą w charakterze trenera zachęcamy do wysyłania aplikacji CV, dossier lub notki trenerskiej na adres: @ w tytule emaila prosimy
wpisać: TRENER - rewitalizacja i ekonomia społeczna

Specjalista/ka HR ds. rekrutacji z j. niemieckim (Kraków)

Silverhand,Kraków — 8 godzin temu
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy do naszego biura w Krakowie osób na stanowisko: Specjalista/ka HR ds. rekrutacji Do głównych zadań osoby

Dyrektor żłobka w Krakowie, ul. Odmętowa

Kraina Odkrywcy,Kraków — 8 godzin temu
dzieci, poprzez: • wsparcie Kierownika Projektu podczas realizacji prac adaptacyjnych, • pomoc w wyborze wyposażenia żłobka, • przeprowadzenie rekrutacji kadry

Osoba do opieki nad dziećmi w żłobku, Kraków

dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w żłobkach Kraina Odkrywcy, -doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry

Kasjerzy z doświadczeniem pilnie poszukiwani!

przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR
Toolip HR (c.8564)
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie hr kadry trenerzy biznesu, Kraków