Praca hr kadry trenerzy biznesu Warszawa

Oferty: 1 - 20 z 818

Doradca Techniczno - Handlowy HVAC

Grupa Progres,Warszawa — 9 godzin temu
Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych.
Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO,
Należymy do Grupy Progres - eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 25 prężnie rozwijających się oddziałach na terenie

Inżynier Serwisu

Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie

Doradca ds. obsługi klienta(infolinia – obsługa e-sklepu)

Deltacontact Sp z o. o,Warszawa — 9 godzin temu
Contact jesteśmy liderem w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżnionym w konkursie Złota Słuchawka 2018, Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu
wartościowe nagrody: Ipad, Iphone, nagrody pieniężne, • Elastyczne godziny pracy, • Szkolenie produktowe oraz komplet materiałów do pracy, • Wsparcie trenera

Regionalny Specjalista ds. Rekrutacji Cudzoziemców

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR.
Firma specjalizuje się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych.
Grupa Progres w 2015 roku wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR. To ekspercka debata środowisk nauki, biznesu i władz samorządowych.

Telefoniczna Obsługa Klienta (połączenia przychodzące)

Devire,Warszawa — 9 godzin temu
Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry
Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR.

Asystent ds. monitoringu płatności

Asystent w Dziale Zarządzania Finansowaniem Dealerów

Pracownik biurowy ds. obsługi infolinii

Express HR,Warszawa — 9 godzin temu
Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement , wpisana przez
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych
Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie, ul Pańska 96/8 (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok.

Pracownik biurowy - dla Osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Polski HR-A-trybut S.A.,Warszawa — 9 godzin temu
Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod
Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, Agencja Zatrudnienia Polski HR –A – trybut S.A. realizuje projekt pt. „ Aktywna przyszłość ” , który
Doradztwo zawodowe: Planowanie Rozwoju Kariery. - Pośrednictwo pracy. - Współpraca z Osobistym Trenerem Pracy.

BestHR,Warszawa — 9 godzin temu
BestHR jest agencją rekrutacyjną świadczącą usługi w obszarze rekrutacji specjalistów oraz kadry menedżerskiej.
Wspieramy także naszych klientów w obszarze HR.

GSK - Program Menadżerski HR

GSK,Warszawa — 9 godzin temu
modelu HR (operacje HR, rozwój talentów, wynagrodzenia itp.). • W ciągu 3 lat będziesz realizował/a projekty, dzięki którym poznasz nasz biznes oraz rolę
HR w organizacji.
KANDYDATEM, JEŚLI: • Ukończyłeś studia I lub II stopnia (lub ukończysz je w ciągu kilku miesięcy) na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie, Biznes

Żyj naturalnie

Żyj naturalnie,Warszawa — 9 godzin temu
Budujemy biznes w oparciu o najnowsze trendy rynkowe w branży WELLNESS w Polsce oraz na arenie międzynarodowej.
W projekcie, który realizujemy współpracujemy z Mistrzami Świata / Europy oraz Polski w różnych dziedzinach sportu, dietetykami, fizjoterapeutami, trenerami

Trenera z zakresu kadry i płace

Smart Idea,Warszawa — 9 godzin temu
Poszukuję trenera z zakresu kadry i płace. Szkolenia realizowane na terenie woj. mazowieckiego, wielkopolskiego i podlaskiego.

Работа. Praca dla Ukraińca - złoto z Ukrainy

Aqua Orient sp. z o.o.,Warszawa — 9 godzin temu
Jarosław PS Proszę zostaw swój numer telefonu, oddzwonię. спасибо Oferty biznesu: Link 1: http://wystawiasz.pl/praca/kadry/%d0%a0%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%

Płatny program stażowy + szkolenia

Fundacja Sustinae,Warszawa — 9 godzin temu
z uwzględnieniem czynników osobowych i środowiskowych zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery wsparcie asystenta rynku pracy wsparcie trenera
odbycie szkoleń zawodowych oraz płatny 4 – miesięczny program stażowy u naszych zaufanych Pracodawców zarówno w działach administracyjnych ( takich jak: HR

Senior Recruitment Consultant

People,Warszawa — 9 godzin temu
Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz doradztwa HR.
Wymagania: Masz doświadczanie w kreowaniu nowego biznesu. Posiadasz wykształcenie wyższe. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2).

HR Administrator

Sales for,Warszawa — 9 godzin temu
W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko: Hr Administrator.
Obowiązki: Weryfikacja listy płac w regionie CEE, Pierwsza linia wsparcia dla kadry kierowniczej i pracowników w zakresie HR, Koordynacja aktywności działu
HR w kwestii realizacji procesów związanych z zatrudnianiem i obsługą kadrową pracowników – region CEE, Zadania administracyjne w dziale HR, Zarządzanie

Pracownik ds. obsługi Klienta

prosimy przesyłać na adres @ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów, prowadzonej przez Express HR
w mojej ofercie pracy oraz CV i przetwarzanie tych danych osobowych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR

Senior Recruitment Consultant #AcceptThe Challenge

People Sp. z o.o.,Warszawa — 9 godzin temu

Starszy Specjalista ds. rekrutacji

Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie hr kadry trenerzy biznesu, Warszawa