Praca inżynier sprzedaży Gdańsk

Oferty: 1 - 20 z 378

Inżynier Konsultant / Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży - Gdańsk

Solidex,Gdańsk — 50 minut temu
Inżynier Konsultant / Inżynier ds.
Wsparcia Sprzedaży - Gdańsk Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało : - Wsparcie działów handlowych i wdrożeniowych
prezentacja koncepcji (PoC) rozwiązania zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, - Udział w spotkaniach z kluczowymi klientami na rynku, - Stały kontakt z inżynierami

Inżynier ds. wsparcia sprzedaży

NBCR Sp. z o.o.,Gdańsk — 2 godziny temu
Inżynier ds. wsparcia sprzedaży Miejsce pracy: Gdańsk Nr ref.
oferującego kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw i instytucji poszukujemy specjalisty technicznego, wspierającego merytorycznie dział sprzedaży

Inżynier sprzedaży - obrabiarki CNC - północna Polska

TBI Technology Sp z o.o.,Gdańsk — 2 godziny temu
Firma TBI Technology z siedzibą w Raciborzu poszukuje osoby do pracy w charakterze: REGIONALNY INŻYNIER SPRZEDAŻY - OBRABIARKI CNC Region: północna Polska
oferowanych produktów - prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych - dbałość o wizerunek marki i jej rozwój na podległym obszarze działania - realizacja planów sprzedaży
doświadczenie handlowe w branży B2B (preferowane obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna, chemia przemysłowa, narzędzia, serwis maszyn) - znajomość technik sprzedaży

Inżynier sprzedaży

APISystems Sp. z o.o.,Gdańsk — 2 godziny temu
Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Inżyniera sprzedaży maszyn i stanowisk produkcyjnych.

Doradca Kluczowego Klienta

Grupa Progres,Gdańsk — 2 godziny temu
Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO,
Od kandydata oczekujemy: • Doświadczenia zawodowego na pokrewnym stanowisku; • Dobrej znajomości technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjnych; •

Inżynier sprzedaży/Dyrektor handlowy

BMW Logistic sp. z o.o.,Gdańsk — 2 godziny temu
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych ludzi na stanowisko: Inżynier sprzedaży/Dyrektor handlowy Miejsce pracy: Dolnośląskie
przedsiębiorstwa transportowe) w całej Polsce. - Samodzielna organizacja spotkań z klientami, badanie potrzeb i prezentowanie rozwiązań - Identyfikacja szans i sprzedaż

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Inter.Expert Polska Sp. z o.o.,Gdańsk — 2 godziny temu
Biznesowego, międzynarodowej firmy produkcyjnej, jednego z największych producentów armatury przemysłowej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko: INŻYNIER
SPRZEDAŻY Miejsce pracy: woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie (Możliwość pracy Home office) Nr ref.: IS/IBK/08
/PO Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:  Aktywne rozwijanie sprzedaży na podległym obszarze  Pozyskiwanie nowych klientów/projektów w zakresie

Doradca Klienta Biznesowego - Rynek MiŚP - NETIA

NETIA SA,Gdańsk — 3 godziny temu
• Masz doświadczenie w sprzedaży na rynku usług telekomunikacyjnych, skierowanych do klienta biznesowego? A może chcesz się nauczyć?
• Motywują Cię wyzwania i możliwość wysokich zarobków wypracowanych dzięki efektywnej sprzedaży?
Podpiszemy z Tobą umowę - zlecenie lub działalność gospodarczą, • Zadbamy o Twój rozwój, otrzymasz wsparcie merytoryczne w postaci dedykowanego opiekuna oraz Inżyniera

Doradca ds.nieruchomości

Tyszkiewicz Nieruchomości,Gdańsk — 2 godziny temu
Jesteśmy największą, lokalną firmą w województwie pomorskim zajmującą się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.
promocję działań poprzez najlepszy zespół marketingowy w nieruchomościach, Opis stanowiska i zadań: Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży

Stażysta w Dziale Logistyki

Glencore Polska Sp. z o.o.,Gdańsk — 11 godzin temu
wsparcie działu logistyki w bieżących działaniach operacyjnych monitorowanie terminowej realizacji umów zakupu i sprzedaży, awizowanie dostaw do klientów

OEX Cursor zatrudni Merchandisera w Gdańsku

OEX Cursor,Gdańsk — 2 godziny temu
OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Specjalista ds. obsługi klienta - sprzedaż

Transcom WorldWide Poland,Gdańsk — 2 godziny temu
kontaktujących się w celu przedłużenia umowy, oraz kontakt z obecnymi klientami, wsparcie obecnego klienta firmy w doborze najlepszej oferty - telefoniczna sprzedaż

Lotny Detektyw Sklepowy - Gdańsk

UMBRELLA HR,Gdańsk — 2 godziny temu
rekrutację na stanowisko: LOTNY DETEKTYW SKLEPOWY/PRACOWNIK OCHRONY Zadania na stanowisku: • zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa w sklepie • kontrola sali sprzedaży

KONSULTANT TELEFONICZNY - oferta pracy tymczasowej

Lobo HR,Gdańsk — 3 godziny temu
Zakres obowiązków: • prowadzenie rozmów wychodzących z obecnymi lub nowymi klientami, • sprzedaż nowych usług oraz usług dodatkowych.

Business Development Specialist/Manager - branża turystyczna

Visit360.pl,Gdańsk — 2 godziny temu
Online i MaxWebStudio, jeśli podoba Ci się to co robimy to na pewno praca będzie przyjemnym zadaniem Wymagania: zainteresowanie turystyką, doświadczenie w sprzedaży

Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Gdańsk Morena

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o.Sp. K,Gdańsk — 2 godziny temu
Obowiązki: - sprzedaż wyrobów cukierniczych klasy premium, - samodzielna obsługa klientów cukierni-piekarni, - obsługa kasy fiskalnej oraz raportowanie
sprzedaży, - dbałość o czystość i estetyczny wygląd lokalu.

Administrator restauracji

Dam Energy,Gdańsk — 2 godziny temu
utrzymanie dotychczasowych klientów * prowadzenie kanałów SM Wymagania: * mile widziany język rosyjski i angielski * dyspozycyjność * predyspozycje do sprzedaży

Administrator biurowy

DAM Energy,Gdańsk — 2 godziny temu

Doradca handlowo techniczny

utrzymanie dotychczasowych klientów Wymagania: * prawo jazdy * mile widziany własny samochód (korzystne rozliczenia) * dyspozycyjność * predyspozycje do sprzedaży

Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Gdańsk GARNIZON

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie inżynier sprzedaży, Gdańsk