Praca inżynieria projektowanie Białystok

Oferty: 1 - 13 z 13

Trener/Szkoleniowiec: Kurs projektowania wnętrz

GoWork.pl,Białystok — 14 godzin temu
W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener/Szkoleniowiec: Kurs projektowania wnętrz Obowiązki:
Wymagania: - wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz, - znajomość programu SketchUp, - doświadczenie w prowadzeniu

Trener do prowadzenia szkoleń - księgowość/grafika/serw. www

BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz,Białystok — 14 godzin temu
Projektowanie serwisów www w VCC Oferujemy: - wysokie wynagrodzenie godzinowe - pokrycie kosztów dojazdu oraz noclegu w przypadku szkoleń wyjazdowych -

Frontend /React/ Developer, Białystok + pakiet relokacyjny

NewPerspective,Białystok — 14 godzin temu
Firma specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań informatycznych, które automatyzują procesy biznesowe.
#Projektowaniem i tworzeniem interfejsów graficznych do aplikacji internetowych w technologii React + Redux, z wykorzystaniem bibliotek Material-UI lub

Projektanta organizacji ruchu drogowego

Pracownia Projektowa Sampo,Białystok — 14 godzin temu
Wymagania: *bardzo dobra znajomość problematyki BRD *dobra znajomość oprogr. typu Autocad/Bricscad + nakładki Gaznaki, Raster Design * wykształcenie: inżynieria

Programista JAVA w AIUT Sp. z o.o., Białystok

Aiut Sp. z o.o.,Białystok — 14 godzin temu
średnio-zaawansowanym • biegła umiejętność programowania w Java • biegła znajomość technologii opartych o Java • praktyczne doświadczenie w programowaniu i projektowaniu

KONSTRUKTOR ELEKTRONIK

Aquard,Białystok — 14 godzin temu
Wymagania: • wykształcenie o profilu elektronicznym • umiejętność analizy oraz tworzenia dokumentacji elektronicznej • umiejętność projektowania obwodów
zakresu komunikacji radiowej (w tym GSM, ISM) • umiejętność programowania C/C++/C# • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki w tym znajomość narzędzi do projektowania

Projektant układów automatyki- kierownik zespołu

Obowiązki: -Tworzenie koncepcji projektowych, projektowanie układów automatyki głównie dla branży wod-kan (stacje uzdatniania wody, ujęcia wody, pompownie

Pracownik Punktu Odbioru Zamówień (1/2 lub 3/4 etatu)

Logart Agencja pośrednictwa pracy,Białystok — 15 godzin temu
U nas będziesz odpowiedzilany za: - wspieranie klientów w zakresie projektowania systemów meblowych - rozpoznawanie potrzeb klientów - proponowanie kientom

Projektant układów automatyki

AQUARD SP. Z O.O.,Białystok — 15 godzin temu
Obowiązki: • Tworzenie koncepcji projektowych, projektowanie układów automatyki głównie dla branży wod-kan (oczyszczalnie ścieków, ujęcia wody, podczyszczalnie

Grafik - UI/UX designer (z orzeczeniem) - Białystok

Grupa AF Sp. z o.o.,Białystok — 15 godzin temu
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: grafik - UI/UX designer Opis stanowiska: - makietowanie i projektowanie app/www, - kreacja wizerunku
, - doświadczenie w projektowaniu www, RWD www, mobile app poparte portfolio, - bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop, - znajomość co najmniej
odpowiedniego dobierania formatów. - znajomość Adobe InDesign, - umiejętności rysowania, - inne umiejętności, doświadczenia wizualne: tworzenie animacji, projektowanie

Head of Product

New-Invest,Białystok — 15 godzin temu
Dla Naszego Klienta zajmującego się projektowaniem i tworzeniem kompleksowych oprogramowań i aplikacji Internetowych dla zagranicznych klientów poszukujemy
wewnętrznych jak i zewnętrznych • ustalanie priorytetowych celów produktów • spotkania z Klientami i partnerami biznesowymi • pomoc w procesie definiowania, projektowania

Technolog, handlowiec – pracownik biurowy

Tokart,Wasilków — 15 godzin temu
pracownika na stanowisko Technolog, handlowiec – pracownik biurowy Obowiązki: -pozyskiwanie nowych zleceń, klientów zagranicznych na obróbkę cnc -tworzenie, projektowanie

doświadczeniem na stanowisko Technolog, handlowiec – pracownik biurowy Obowiązki: - pozyskiwanie nowych zleceń, klientów zagranicznych na obróbkę cnc - tworzenie, projektowanie
Filtruj oferty pracy