Praca inżynieria projektowanie Olsztyn

Oferty: 1 - 20 z 28

Kierownik Działu Technologicznego

INFIS Company,Olsztyn — 3 godziny temu
Firma INFIS COMPANY prowadzi swoją działalność w zakresie projektowania, instalacji, produkcji, remontów, montaży i usług serwisowych maszyn i urządzeń
tworzenie projektów techniczno-technologicznych do przerobu mleka i wytwarzania produktów na bazie mleka • opracowanie wytycznych technologicznych do projektowania
pozostałymi działami firmy • zapewnienie zgodności dokumentacji technicznej z wymogami klienta Wymagania: • wykształcenie wyższe (technologia mleczarstwa, inżynieria

Inżynier sprzedaży - Handlowiec

Selecta HR,Olsztyn — 3 godziny temu
Projektujemy i produkujemy rozwiązania dla przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, czy kosmetycznego.
kontrahentami Prowadzenie i nadzór nad realizowanym projektem Realizacja celów sprzedażowych Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane inżynieria
mechaniczna, inżynieria produkcji i pokrewne).

React.js Developer

AKRA Polska,Olsztyn — 3 godziny temu
Pomagamy Klientom projektować, budować i rozwijać aplikacje webowe…. a przy tym świetnie się ze sobą bawimy! Brzmi ciekawie? A to dopiero początek!

Mistrz Produkcji

Starszy Konstruktor

dla klientów przemysłu spożywczego Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy Konstruktor Miejsce pracy: Olsztyn Opis stanowiska pracy: • projektowanie
AutoCAD / SolidWorks • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego • doświadczenie w branży przemysłu mleczarskiego jako konstruktor • doświadczenie w projektowaniu

Elektronik / Mechatronik / Serwisant

Visimind LTD,Olsztyn — 3 godziny temu
.: OLS/PRHARD/01122018 Opis stanowiska - czynny udział w projektach prowadzonych przez dział R&D (projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań) - projektowanie
związanych z elektroniką oraz wiedza o trendach i kierunkach rozwoju w elektronice - znajomość języka angielskiego - atutem będzie znajomość programów projektowania

Spawacz TIG / Ślusarz

INŻYNIER, PROJKEKTANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH, Olsztyn

INTELLY Spółka Jawna,Olsztyn — 3 godziny temu
Umiejętność pracy na mapach DWG i podstaw projektowania sieci telekomunikacyjnych 4. bardzo dobra znajomość wewnętrznych systemów i narzędzi umiejętność
Proste projektowanie sieci infrastruktury w pasach drogowych 5. Techniczne projektowanie sieci ZAPEWNIAMY: 1.

Młodszy Konstruktor w Dziale Konstrukcji Maszyn i Urządzeń

PGB Human Resources,Olsztyn — 3 godziny temu
.: MK_1218_OL_WAI Opis stanowiska: Pomoc w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych.
Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń. Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Oferujemy: Umowę o pracę.

Konstruktor

Klienta firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, poszukuje osoby na stanowisko: Konstruktor Miejsce pracy: okolice Olsztyna Zakres obowiązków: - projektowanie
wyrobów, które są w ofercie Firmy, - odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji technicznej wyrobów produkcyjnych, - projektowanie oprzyrządowania maszyn
wykształcenie wyższe (mile widziana mechanika i budowa maszyn) - doświadczenie w pracy na programach AutoCAD, Inventor, - podstawowa wiedza z zakresu projektowania

Grafik komputerowy, Sofudio Sp. z o.o

Sofudio Sp. z o.o.,Olsztyn — 3 godziny temu
Firma Sofudio Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem aplikacji oraz stron internetowych zatrudni pracownika na stanowisku grafik komputerowy.

Project Manager, Sofudio Sp. z o.o

Firma Sofudio Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem aplikacji oraz stron internetowych zatrudni project managera do kontaktu z klientami i organizacji

Projektant / specjalista ds. oświetlenia

CALIPSO,Olsztyn — 3 godziny temu
energetyki lub architektury - bardzo dobra znajomość norm oświetleniowych - dobra znajomość branży oświetleniowej i elektrycznej - znajomość programów do projektowania

Sprzedawca w IKEA Gościnnie (niepełny etat), Olsztyn

IKEA Retail Sp. z o.o.,Olsztyn — 3 godziny temu
Główne zadania: · Aktywna obsługa klientów, przekazywanie im pasji do produktów IKEA, dzielenie się wiedzą na temat cech i zalet produktów, · Pomoc w projektowaniu

ANALITYK

Sprint S.A.,Olsztyn — 3 godziny temu
z ich dokumentacją • umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej (analizy biznesowej, koncepcji, dokumentacji technicznej) • znajomość zagadnień z inżynierii
• znajomość systemów wersjonowania SVN, GIT • doświadczenie w integracji systemów informatycznych • znajomość standardów i dobrych praktyk z obszaru inżynierii

PROJEKTANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

pracowników w Olsztynie Jesteś kandydatem, którego poszukujemy jeśli posiadasz: • wykształcenie o profilu telekomunikacyjnym lub pokrewnym • doświadczenie w projektowaniu
B Będziesz odpowiedzialny/a za: • projektowanie sieci telekomunikacyjnych zewnętrznych i budynkowych, w tym m.in. sieci FTTH • sporządzanie projektów budowlanych

Kierownik Robót Elektrycznych AKPiA

ERBUD Industry Sp. z o.o.,Olsztyn — 3 godziny temu
Grupa Erbud Industry oferuje usługi z zakresu inżynierii i serwisu dla przemysłu i energetyki w Polsce i zagranicą.

Pracownik działu produkcji

Elma energia Sp. z o.o.,Olsztyn — 3 godziny temu
Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem zaawansowanych systemów elektroenergetycznych nn i SN do kompensacji mocy biernej.

Projektowanie łazienek

ART,Olsztyn — 3 godziny temu
Zatrudnię ucznia lub studenta do projektowania wizualizacji łazienek. Wymagane doświadczenie w programie CAD DECOR.

Technik Produkcji / Otoplastyk Olsztyn

GNP Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o.,Olsztyn — 3 godziny temu
Opis stanowiska: Na tym stanowisku wykorzystywać będziesz program do trójwymiarowego projektowania indywidualnych wkładek usznych oraz obudów aparatów
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie inżynieria projektowanie, Olsztyn