Praca inżynieria projektowanie Warszawa

Oferty: 1 - 20 z 226

MŁODSZY INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY (rozwiązania ITS)

Sprint S.A.,Warszawa — 7 minut temu
Jesteś kandydatem, którego poszukujemy jeśli posiadasz: • dobrą znajomość programu AutoCad • znajomość oprogramowania związanego ze sterowaniem ruchem, projektowaniem
B Dodatkowo doceniamy: • doświadczenie w zakresie projektowania i realizacji obszarowych systemów sterowania ruchem drogowym w miastach • doświadczenie
w projektach związanych z inżynierią ruchu i uruchamianiem programów sterowania sygnalizacją świetlną Będziesz odpowiedzialny/a za: • techniczne wsparcie

Kosztorysant

Eko Wilanów A. J. Kowalczyk SP. k,Warszawa — 10 minut temu
Zatrudnimy absolwenta inżynierii lądowej (budownictwo) lub inżynierii środowiska (instalacje sanitarne) do prac związanych z kosztorysowaniem inwestycji
preferowane wyższe budowlane, • znajomość prawa budowlanego i zasad kosztorysowania i rozliczania robót budowlanych, • doświadczenie w kosztorysowaniu oraz w projektowaniu

Inżynier budowy instalacji HVAC i wod.-kan. - Warszawa

HVAC Engineering,Warszawa — 12 minut temu
Opis stanowiska: Firma HVAC Engineering świadcząca kompleksową obsługę klienta w zakresie instalacji sanitarnych (doradztwo, projektowanie, wykonanie i
Wymagania: Wymagania • udokumentowane doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy • znajomość zagadnień branżowych, • wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria

Architekt Biznesowy

Britenet,Warszawa — 12 minut temu
• Znajomość: BPMN, UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań biznesowych dla projektów IT, modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią
biznesowych • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań • Wsparcie analityczne na etapach projektowania

Starszy Analityk Biznesowy

Project Manager/ Kosztorysant (budownictwo wodne)

Axamo Recruitment,Warszawa — 13 minut temu
Naszym Klientem jest europejski lider w swojej branży - nowoczesna firma specjalizująca się w projektowaniu, budowie, montażu i instalacji systemów obiektów
inżynierii wodnej (m.in. pływających platform i pomostów).
Doświadczenie na stanowisku Kosztorysanta, Product Managera, Project Managera lub Projektanta konstrukcji stalowych • Praktyczna znajomość technologii projektowania

Bluesoft Sp. z o.o.,Warszawa — 21 minut temu
- proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań; - wsparcie analityczne na etapach projektowania
znajomość: BPMN, UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań biznesowych dla projektów IT, - modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią

Wykładowca / Trener / Nauczyciel

Syntea S.A.,Warszawa — 25 minut temu
poszukujemy trenerów, wykładowców oraz nauczycieli na terenie całego kraju do przeprowadzenia szkoleń oraz warsztatów z tematyki: IT: -Grafika komputerowa -Inżynieria
projektowania komputerowego 2D i 3D -Wykorzystywanie MS Office 365 w praktyce -Multimedia w reklamie -Systemy prezentacji informacji w biznesie -Programy

Projektant konstrukcji aluminiowo-szklanych

HR Bank,Warszawa — 29 minut temu
HR Bank Doradztwo Personalne, specjalizujące się w w rekrutacji na stanowiska średniego szczebla, w branżach IT/Inżynierii/ Budownictwa/ TSL poszukuje
obecnie pod polskiej firmy Kandydata na stanowisko: Projektant konstrukcji aluminiowo-szklanych Miejsce pracy: Warszawa Wawer Opis stanowiska -projektowanie

Asystentka z biegłą znajomością języka rosyjskiego

HR Bank,Warszawa — 33 minuty temu
HR Bank Doradztwo Personalne, specjalizujące się w rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla w sektorach IT/Inżynierii/TSL poszukuje

Administrator/Programista Microsoft SQL Server

Unity-t Sp. z o.o.,Warszawa — 19 godzin temu
Monitorowanie realizacji Polityki Backup – optymalizacja Serwisowanie aplikacji Tworzenie procedur składowanych w T-SQL o różnej skali złożoności Udział w projektowaniu

Przedstawiciel ds. SKD, CCTV - Warszawa

Solid Group,Warszawa — 9 minut temu
. - przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, doradztwo, - projektowanie (przy wsparciu trenera) systemów telewizji przemysłowej CCTV i systemów

INŻYNIER SANITARNY

KOME POLSKA,Warszawa — 18 godzin temu
Firma Kome zajmuje się projektowaniem i generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych, szczególnie wielkometrażowych hali przemysłowych i magazynowych.

Asystent/ka Projektu Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi i Wsp

Kościół Armia Zbawienia w RP,Warszawa — 18 godzin temu
Projektowanie i prowadzenie warsztatów dla grup narażonych na niebezpieczeństwo handlu ludźmi; 4.

Specjalista/Asystent ds. Funduszy UE

Euro-Most Sp. z o .o.,Warszawa — 18 godzin temu
ekonomia do prac związanych z przygotowaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE. inżyniera lądowa (budownictwo) lub inżynieria

Project Coordinator, cała Polska

Neo Energie,Warszawa — 18 godzin temu
Nienormowany czas pracy - sam ustalasz sobie grafik wobec własnych potrzeb Pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie Firma Neo-Energie, specjalizuje się w projektowaniu

Frontend Developer / Możliwa praca zdalna

HR Bank,Warszawa — 18 godzin temu
HR Bank doradztwo personalne, specjalizujące się w rekrutacji w sektorach IT/ Inżynierii/ TSL i Budownictwa w kraju jak i za granicą, dla Klienta - zagranicznej

Sprzedawca/handlowiec (radiokomunikacja)

ERcomER,Warszawa — 18 godzin temu
Poza sprzedażą urządzeń projektujemy i kompleksowo wdrażamy projekty sieci łączności radiowej dla firm i instytucji.

Inżynier Sprzedaży

MyWorknet Sylwia Ottka,Warszawa — 18 godzin temu
systemów sygnalizacji pożarowej - znajomość rynku wykonawców i projektantów systemów sygnalizacji pożaru i DSO - znajomość uwarunkowań prawnych dotyczących projektowania

Projektant Instalacji Sanitarnych

GD Profesja,Warszawa — 18 godzin temu
Zakres Obowiązków projektowanie i kosztorysowanie, przygotowanie dokumentacji przetargowej, wykonawczej i powykonawczej, udział w spotkaniach i naradach
Filtruj oferty pracy