Praca informatyka komputery internet Żywiec

Oferty: 1 - 13 z 13

Specjalista ds. obsługi klienta w agencji reklamowej

MTUR,Żywiec — 7 godzin temu
Obowiązki: - bezpośredni kontakt z klientami - odbieranie telefonów i odpisywanie na maile - obsługa komputera i korzystanie z internetu - przygotowywanie

Konsultant Obsługi Klienta ŻYWIEC

Aboutyou,Żywiec — 8 godzin temu
preferowana sprzedaż), - pozytywnego nastawienia do klienta, - wysokiej komunikatywności i kultury osobistej, - praktycznych umiejętności wykorzystania zasobów Internetu
, - bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, - umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji czas pracy.

Stażysta w dziale CAD

Hutchinson Poland,Żywiec — 7 godzin temu
Wymagania: - dobra znajomość języka angielskiego, - podstawowa znajomość programu Catia, NX, - znajomość obsługi komputera – MS Office, - dyspozycyjność

sprzedawca

Handel detaliczny,Żywiec — 7 godzin temu
Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia; • Umiejętności pracy w zespole; • Mile widziana znajomość obsługi podstawowej komputera

Serwisant urządzeń

Beskidzkie Centrum Czystości Apeks Sp. J.,Żywiec — 7 godzin temu
Umiejętność analitycznego myślenia i chęci rozwoju • Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność • Bardzo dobra organizacja pracy • Znajomość obsługi komputera

PRACA! Pracownik Administracyjny

Logos,Żywiec — 7 godzin temu
Administracyjny LOGOS Dystrybucja zatrudni kandydatów na stanowisko: Pracownika Administracyjnego Wymagania: – dobra znajomość Excela – dobra znajomość obsługi komputera

Praca dla uczniów liceum i technikum przez internet

A.J.-lider,Żywiec — 7 godzin temu
WYMAGANIA: - ukończone 16 lat - podstawowe poruszanie się w internecie ( poczta e-mail itd.) - chęć samorozwoju - zaangażowanie Oferujemy: - pomoc w pracy - szkolenia on-line i stacjonarne - niezbędne materiały Wynagrodzenie : Prowizja od zarządzanej grupy osób do 24% a dodatkowo prowizja od...

Zlecenie do Niemiec. APLIKUJ!

Frigga,Żywiec — 7 godzin temu
Oferujemy: -własne mieszkanie, -oddzielna łazienka, -Internet, -zakup biletów lub zwrot za bilet po dojeździe.

Serwisant/administrator sieci bezprzewodowej/internetowej

Pronet,Żywiec — 7 godzin temu
B - Posiadanie wiedzy w zakresie instalacji elektrycznych - Wykształcenie techniczne (informatyka , telekomunikacja lub pokrewne) - Znajomość j.angielskiego

Partner prowadzący sklep - Żywiec

Małpka S.A.,Żywiec — 7 godzin temu
Oczekujemy: · Prowadzenia działalności gospodarczej · Doskonałego kontaktu z klientem · Znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej · Dostosowanie się

pracownik biurowy pełny etat

Biuro,Żywiec — 7 godzin temu
B - znajomość obsługi komputera CV z numerem telefonu i zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: @ .

Doradca Klienta Poszukiwany!

Góralska Moc,Żywiec — 8 godzin temu
Wymagania: Doświadczenie w obsłudze klienta, Umiejętność pracy w zespole, Obsługa komputera i kasy fiskalnej, Dyspozycyjność, Wysoka kultura osobista,

Ośrodek Wczasowy Czahówka zatrudni: Recepcjonistę/Recepcjoni

Ośrodek wczasowy Czahówka, Bożena Duszyńska,Świnna — 8 godzin temu
Wysoka kultura osobista - Miła aparycja - Kreatywność, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Dobra, praktyczna wiedza z zakresu obsługi komputera
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie informatyka komputery internet, Żywiec