Praca informatyka komputery internet Zielona Góra

Oferty: 1 - 20 z 93

tester/ankieter/tajemniczy klient

kamix,Zielona Góra — 9 godzin temu
Prace wykonuje się w domu przy pomocy własnego komputera. Jest to praca dodatkowa z możliwością stałej współpracy.
Wysokie wynagrodzenie zależne od zaangażowania. - Pokażemy Ci krok po kroku, co należy robić. - Pełne indywidualne wsparcie. - Wszystko odbywa się przez Internet

Opiekun/ka w 86565 Peutenhausen (30 km od Ingolstadt)

Diwa Personalservice Agencja Pracy,Zielona Góra — 10 godzin temu
Do dyspozycji opiekunki pokój (TV, radio, internet, komputer).

Komisjoner w magazynach REWE/PENNY praca stała!

TD Personenlogistik GmbH,Zielona Góra — 10 godzin temu
ZADANIA: • pakowanie towarów na wózki według informacji wyświetlanych na ekranie komputera • foliowanie i etykietowanie wózków • transport wewnętrzny palet
przepracowane niedziele 50% dodatki za przepracowane dni świąteczne 100% • 24 dni płatnego urlopu w pierwszym roku • pokoje 2 osobowe, toalety, wspólna kuchnia, internet

Pracownik ds. rekrutacji i promocji projektu / rekruter

WIRPiE,Zielona Góra — 10 godzin temu
Wymagania: - obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych, - wysokie zdolności interpersonalne, - wysoka kreatywność i zaangażowanie w powierzone

Konsultant Obsługi Klienta - Zielona Gra

Aboutyou,Zielona Góra — 10 godzin temu
preferowana sprzedaż), - pozytywnego nastawienia do klienta, - wysokiej komunikatywności i kultury osobistej, - praktycznych umiejętności wykorzystania zasobów Internetu
, - bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, - umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji czas pracy.

Konstruktor-Programista

Relpol S.A - zakład Polon w Zielonej Górze,Zielona Góra — 10 godzin temu
programów MS Office, • analityczne myślenie, • rozwiązywanie problemów, • praca w zespole Wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika, lub informatyka

Koordynator ds. klimatyzacji - pracownik biurowy

Centrum Innowacyjnego Biznesu,Zielona Góra — 10 godzin temu
widziane wyższe, - umiejętność pracy w grupie, - komunikatywność, - umiejętności organizacyjne, - dokładność i rzetelność, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera

INŻYNIER/PROJEKTANT BRANŻY TELETECHNICZEJ W NIEMCZECH

INDUSTRIA MEP SP. Z O.O.,Zielona Góra — 9 godzin temu
Informacja na temat firmy: www.ibg.gda.pl oraz internet W związku z rozwojem działu instalacyjnego poszukujemy PROJEKTANTA BRANŻY TELETECHNICZEJ W NIEMCZECH

KOORDYNATOR PROJEKTÓW ZAGRANICZNYCH - NIEMCY

Informacja na temat firmy – ibg.gda.pl oraz internet.

PROJEKTANT BRANŻY ELEKTRYCZNEJ W NIEMCZECH (KIEL)

Informacja na temat firmy– ibg.gda.pl oraz internet W związku z rozwojem działu instalacyjnego poszukujemy PROJEKTANT BRANŻY ELEKTRYCZNEJ W NIEMCZECH (

Kreatywny Handlowiec poszukiwany

Kar-Tel,Zielona Góra — 9 godzin temu
Rynek terminali płatniczych: - prawo jazdy kat B - łatwość nawiązywania kontaktów - umiejętność podtrzymywania relacji - obsługa komputera - doświadczenie

wykładowca Prowadzenie księgowości przy pomocy komputera

Collegium Medyczne Medica S.C. A. Wasiłek, G. Wasiłek,Zielona Góra — 9 godzin temu
Firma szkoleniowa zatrudni wykładowcę do przeprowadzania kursu "Praktyczne prowadzenie księgowości przy pomocy komputera" - wykształcenie min. średnie

Zatrudnię

LMS Consulting,Zielona Góra — 9 godzin temu
Zatrudnię Informatyka-Serwisanta na teren Zielonej Góry. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny oraz wysłanie CV. Praca w terenie.

OPIEKUNKA dla PANI/25.11./Bergisch Gladbach/WYSOKA STAWKA !!

Personalservices24,Zielona Góra — 9 godzin temu
Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój z internetem.

Dyrektor ds. ochrony - lubuskie

Biuro ochrony,Zielona Góra — 9 godzin temu
obcych Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie min. 15000 zł na rękę - narzędzia niezbędne do pracy ( telefon, komputer

PRACOWNIK MAGAZYNU - PRZYLEP

APT4Work Sp. z o.o.,Zielona Góra — 9 godzin temu
u Pracodawcy, • pracę w systemie dwuzmianowym, • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, Wymagania: • mile widziane osoby z umiejętnością obsługi komputera

RTV EURO AGD - Sprzedawca Produktów Finansowych,Zielona Góra

RTV EURO AGD,Zielona Góra — 9 godzin temu
w nawiązywaniu kontaktów • nastawienie na realizację celów • chęć do rozwoju i dzielenia się wiedzą • entuzjazm i zaangażowanie • umiejętność obsługi komputera

Nova CE poszukuje nauczycieli!

Nova Centrum Edukacyjne,Zielona Góra — 9 godzin temu
zaocznego oraz zawodowych do szkół policealnych Do LO - j. polski - j. angielski - historia - wos - pp - geografia - biologia - chemia - fizyka - matematyk - informatyka

Opiekunka Niemcy 1500 Euro

Pflegeservice24.west,Zielona Góra — 9 godzin temu
Do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu (stick). Szukamy doświadczonej, odpowiedzialnej opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego

Monter montażu precyzyjnego

Smart Hunter- Certyfikat KRAZ nr 12180,Zielona Góra — 9 godzin temu
Profil Kandydata: wykształcenie dowolne; bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym, zdolności manualne
Filtruj oferty pracy