Praca inspektor Bydgoszcz

Oferty: 1 - 20 z 38

Pracownik ochrony_obiekty handlowe

Simple Work Group Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Jerozolimskie 212A, 02-486 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Simple Work Group Sp. z o. o.,, ul. Al.

Pracownik grup interwencyjnych

Grupa Solid Security,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Postępu 17, 02-676 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Grupa Solid Security Sp. z o. o.,, ul.

Inspektor Jakości

SPX FLOW Technology Poland,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Zakres obowiązków: nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną, dokonywanie pomiarów kontrolnych, sporządzanie dokumentacji jakościowej związanej z produkcją, dbanie o zachowanie standardów jakości ISO, odbiór materiałów, nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym, bieżąca współpraca z...

Praca - podinspektor/inspektor terenów zieleni

Zieleń Miejska Sp.zo.o.,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Praca na stanowisku podinspektora/inspektora terenów zieleni Wymagania: - Wykształcenie min średnie ogrodnicze/rolnicze, lub wyższe: kształtowanie terenów

Koordynator projektów z językiem francuskim i angielskim

SDL,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Inspektor ochrony danych – nie dotyczy 3.

Przedstawiciel Handlowy w Pionie Poczta Polska Ochrona

Poczta Polska S.A.,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A., ul.

Pracownik Ochrony

Hunters sp. z o.o.,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich Spółkach jest Pan Jacek Grochowski, mail @ lub @ Pani/Pana dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach aplikacyjnych

Koordynator projektów z językiem niemieckim i angielskim

Elektromonter - Polska Spółka Gazownictwa

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iodo @ psgaz.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na

Monter ds. Pomiarów - Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.,Bydgoszcz — 2 godziny temu

Monter SPAWACZ - Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o

Monter Sieci i Instalacji Gaz. - Polska Spółka Gazownictwa

Polska Społka Gazownictwa sp. z o.o.,Bydgoszcz — 2 godziny temu

Księgowa

SDL Poland,Bydgoszcz — 2 godziny temu

Inżynier wideo

Ochrona - obiekty przemysłowe, biurowe, handlowe

Solid Security,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Jerozolimskie 212A 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Simple Work Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al.

PRACOWNIK SERWISU REKLAMACYJNEGO

IMS SOFA Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Opieka nad mobilnym panem – 1340 EUR + 300 EUR PREMII

ATERIMA MED,Bydgoszcz — 2 godziny temu
Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: @

Pracownik ochrony - Przemysłowa

Liczenie towaru BYDGOSZCZ STAWKA 18

Strefajob.pl,Bydgoszcz — 2 godziny temu
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl

Pracownik Ochrony - Osowa Góra

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie inspektor, Bydgoszcz