Praca inspektor nadzoru inwestorskiego Poznań

Oferty: 1 - 20 z 266

INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO W WYDZIALE BUDOWNICTWA

Wojskowy Zarząd Infrastruktury,Poznań — 23 godziny temu
SPECJALNOŚĆ TELETECHNIK Wymagania: • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w zakresie elektrycznym, • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, • Przynależność do...

SPECJALNOŚĆ KONSTRUKCYJNO - BUDOWLANA Wymagania: • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewne; • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej; • Przynależność do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów...

SPECJALNOŚĆ INŻYNIERYJNO - DROGOWA Wymagania: • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewne; • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjno - drogowej; • Przynależność do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa; •...

Radca

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Poznaniu,Poznań — 23 godziny temu
referendów oraz wyborów w toku kadencji i referendów lokalnych; 3) Udzielanie informacji z zakresu prawa wyborczego; 4) Wykonywanie zadań wynikających z nadzoru
Inspektorem ochrony danych osobowych w Krajowym Biurze Wyborczym jest Pani Dorota Tulczyńska, kontakt: e-mail: @ 22 695 22 99.

Kierownik Działu Personalnego

Hunters Sp. z o.o.,Poznań — 23 godziny temu
. • Nadzór lub samodzielne przygotowywanie raportów, deklaracji, formularzy i zestawień na potrzebny wewnętrzne i zewnętrzne (GUS, ZUS, US, PFRON) • Kontrola
Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich Spółkach jest Pan Jacek Grochowski telefon służbowy: 785074557, e-mail: @ lub @ Pani/Pana dane osobowe zawarte

Inspektor ds. obsługi administracyjno-technicznej

Stowarzyszenie ZWIZD,Poznań — 23 godziny temu
Opis stanowiska pracy: Do głównych obowiązków pracownika na stanowisku inspektora ds. administracyjno - technicznych będzie należało: 1.
Prowadzenie działań dot. montażu wodomierzy radiowych i nadzorem nad odczytem zużytej wody i ciepła w budynkach w budynkach. 4.

Pracownik Produkcji

Poz Bruk Sp. z o.o. sp. j.,Poznań — 23 godziny temu
HR, dane kontaktowe: @ Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się pod następującym adresem e-mail @ Pani/Pana dane osobowe przetwarzane
z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem; ma Pani/Pan prawo również do wniesienia skargi do organu nadzoru

Inspektor nadzoru z uprawnieniami (spec. sanitarna)

Zarządca Nieruchomości SZWiZD,Poznań — 23 godziny temu
Inspektor nadzoru budowlanego z uprawnieniami w specjalności sanitarnej lub ogólnej.
Firma z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami poszukuje pracownika do działu technicznego na stanowisko INSPEKTORA NADZORU na cały

INSPEKOR FIRMA SPRZĄTAJĄCA

Amlux,Poznań — 23 godziny temu
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Inspektora Nadzoru/ Koordynatora Opis stanowiska: - Utrzymywanie bieżących kontaktów

POMOC W DZIALE OBSŁUGI PRZEMYSŁU

GP People,Poznań — 20 minut temu
wsparcie Działu obsługi Przemysłu w bieżących zadaniach - wprowadzanie danych do systemu - przygotowywanie ofert handlowych oraz kontakt z Klientami - nadzór

Specjalista ds. kontaktu z sieciami handlowymi

PAOLONI SP. ZO.O.,Poznań — 13 sekund temu
TESCO, UNIVEG, MAKRO, - prowadzenie negocjacji handlowych z sieciami handlowymi, nadzór nad obsługą posprzedażową dla sieci handlowych.

Inżynier Konstruktor

SmartMBC,Poznań — 13 sekund temu
3D, Autocad Inventor lub Solid Works; Praca nad rozwojem narzędzi i metodologii konstruowania; Bieżąca współpraca z klientami i zespołem projektowym; Nadzór

KIEROWNIK BUDOWY

MOLEWSKI SP. Z O.O.,Poznań — 23 sekundy temu
prowadzonych przez siły własne i podwykonawców; odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy, · sprawowanie bezpośredniego nadzoru

C++ DEVELOPER

Vector Synergy Sp. z o.o.,Poznań — jeden dzień temu
DEVELOPER Miejsce pracy: Poznań Zakres obowiązków: • Tworzenie niewielkich programów – agentów operujących na systemach wchodzących w skład platformy • Nadzór

Inżynier produkcji

Alupiast Manuel Kołodziej,Poznań — 23 godziny temu
Zakres obowiązków: -Bezpośredni nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, -Bezpośredni nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, -Tworzenie harmonogramów
robót i zachowanie terminowości ich wykonania, -Nadzór nad dokumentacją techniczną, -Weryfikację rozwiązań projektowych, -Przygotowywanie dokumentacji

HYDRAULIK-BERLIN-KORZYSTNE WARUNKI

Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce,Poznań — 23 godziny temu
Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Specjalista ds. produkcji roślinnej / Agronom - CAŁA POLSKA

AGROPRACA,Poznań — 23 godziny temu
prowadzonej działalności roślinnej oraz mechanizacyjnej szczególnie w zakresie stosowanych środków ochrony roślin oraz nawozów - Prowadzenie instruktażu i nadzór

Specjalista ds. Likwiadacja Szkód Komunikacyjnych

PGB Human Resources,Poznań — 23 godziny temu
Audatex -Wykonywania podstawowych oględzin uszkodzeń pojazdów oraz wykonywanie dokumentacji zdjęciowej -Prowadzenie pełnego nadzoru nad pracownikami Biura
Obsługi Klienta w tym kontrolowania zleceń napraw wchodzących/wychodzących z serwisu oraz nadzoru nad terminowością napraw -Rozliczanie szkód, wystawianie
współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i rzeczoznawcami -Odwoływanie się od decyzji Towarzystw Ubezpieczeniowych niezgodnych z zakresem naprawczym -Nadzór

STARSZY SPECJALISTA SEKCJA PLANOWANIA I PROGRAMOWANIA

Wojskowy Zarząd Infrastruktury w Poznaniu,Poznań — 23 godziny temu
budowlanych finansowanych ze środków publicznych (przygotowanie procedur przetargowych na wybór wykonawców dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych, nadzór
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie inspektor nadzoru inwestorskiego, Poznań