Praca java developer

Oferty: 1 - 20 z 617

Junior Java Developer

4IT Solutions Sp. z o.o.,Warszawa — 7 godzin temu
Zadania: - tworzenie nowych funkcjonalności, - sprawdzanie, poprawianie istniejącego kodu, - projektowanie nowych rozwiązań.

Programista PHP - Web Developer

Pronobel,Żory — 22 godziny temu
Pronobel sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Programista PHP - Web Developer Praca w Żorach (możliwość pracy zdalnej) Zakres obowiązków: - tworzenie
samodzielnym budowaniu serwisów internetowych, - znajomość zasad optymalizacji serwisów internetowych, - bardzo dobra, praktyczna znajomość języka PHP, CSS, JAVA

Full Stack Developer

Krk Partnerzy,Warszawa — 22 godziny temu
•Lokalizacja: Warszawa •Start: Listopad lub Grudzień 2018 •Zatrudnienie: umowa o pracę •Technologie- znajomość: •Java 8 •Spring •Hibernate •myBatis •Rest
API •Java Script •HTML •CSS •Angular 2+ •Bootstrap •JQuery •Node.js •SQL •Maven •Metodologia pracy: Scrum •Benefity: Opieka medyczna Karta multisport

Software Developer

Microsoft Engineering,Połaniec — 22 godziny temu
Entry-Level Mobile App Developer Training + Placement in 5 weeks! We are a fast paced IT consultancy.
C, C#, C++, Java, .NET etc.).

Java Developer

Microsoft Engineers,Polanica-Zdrój — 22 godziny temu
We require: -Knowledge of Java programming language -Experience with databases and SQL -Communication skills -Good knowledge of English (communication

Web Developer

iView Recruitment,Łódź — 22 godziny temu
Jedna z największych firm w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Web Developer.
JavaScript; Rozwijanie funkcji serwisu; Bieżące usuwanie awarii systemowych; Tworzenie nowych rozwiązań; Programowanie usług sieciowych w językach PHP, Java

Java Web Developer

Recruit House,Wrocław — 22 godziny temu
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji z branży szeroko pojętych usług wsparcia biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko: JAVA
WEB DEVELOPER We are looking for a brilliant Java Web Developer to join our young Wrocław team and work on the company's major web applications.
REQUIREMENTS: At least 3 year of professional experience with: * Java 8, DI Frameworks * High clean coding practice skills * Oracle or others db knowledge

C# (.Net) Developer

NBCR Sp. z o.o.,Wrocław — 22 godziny temu
C# (.Net) Developer Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.
angielskiego w mowie i piśmie Dodatkowo mile widzianym będzie posiadanie: • Znajomości frameworków C# i bibliotek Moq, NUnit, ProtoBuf, WCF • Znajomości C++, Java

java Developer

Collectivehr,Wrocław — 22 godziny temu
Java Developer Wrocław Client’s company description: Sotfware house from Wroclaw.
Job descriptions: Client is looking for Java Developers to join the Wroclaw Team.
Client is curently developing a few Java Projects: 80% - new features development 10% - maintenance 5% - meetings 5% - documments writing Work methodology

Java/SQL Developer

AWG,Wrocław — 22 godziny temu
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Java/SQL Developer Miejsce pracy: Wrocław Co będzie należało do Twoich
Zaawansowanej znajomości: Java J2SE, Java 2EE, PL/pgSQL, SQL, XML, WSDL. Min. podstawowej znajomości: Spring, Hibernate, Maven, Docker.

Java developer

Tap.Talent,Wrocław — 22 godziny temu
Opis stanowiska: Jako Java developer będziesz uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych
Praca nad oprogramowaniem odbywa się w głównie w oparciu o języki programowania Java, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki
Wymagania: ● Umiejętność programowania w technologiach Java ● Znajomość technologii webowych (np.

Mid/Senior Java Developer

EARP Różański Stawiński SJ,Wrocław — 22 godziny temu
Mid/Senior Java Developer Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, którzy myślą nieszablonowo.
Do realizacji naszych celów poszukujemy śmiałków, którzy: - mają wieloletnie doświadczenie w programowaniu w języku Java - czują się jak ryba w wodzie
- tworzeniem nowych systemów dla klienta Technologie, których używamy: - JSE, JEE, Java Spring, Java Swing - Angular 2+ - Oracle - MVN, Nexus, Sonar Dlaczego

Informacja nie dodana.,Wrocław — 22 godziny temu
Oferujemy Ci miejsce, w którym możesz: • projektować i rozwijać aplikacje z wykorzystaniem nowoczesnych frameworków, • dbać o jakość kodu poprzez regularny code review i refactoring, • dopracowywać ostateczny kształt produktu w stałym kontakcie z biznesem Dołącz do nas, jeżeli: • znasz Jave oraz...

Altimi Solutions,Wrocław — 22 godziny temu
Altimi Solutions - wrocławski software house zatrudni Java Developera.
Technologie: JAVA, Groovy, Grails, Log4J, JQuery, Spring, Hibernate, MySQL, SOLR, Maven, JMS ActiveMQ, GIT, Jenkins, IntelliJ, Esxi, Tomcat, Apache Angielski

Back-end Node.js Developer

Zaven,Wrocław — 22 godziny temu
SKILLS/REQUIREMENTS 1+ year of work experience as a back-end developer (with PHP/C#/Python/Java) JavaScript (ES6+) SQL and NoSQL Databases Node.js, Expres.js

Junior Delphi Developer

sel-work,Bielsko-Biała — 22 godziny temu
Tytuł stanowiska: Junior Delphi Developer Lokalizacja: Bielsko-Biała Wymagania: - znajomość Delphi (2007 i XE5) - mile widziana znajomość JavaScript, AngularJS
, Java na Android oraz Xcode na iOS - mile widziana znajomość C# lub ASP.NET.MVC Benefty: - darmowe lekcje angielskiego z native speakerem - karta Multisport

Software Enginner C++

NBCR,Wrocław — 22 godziny temu
Development of new functionalities • Modul and integration testing and bugfixing • Analysis, design and estimation according to specification • Maintaining developer
object-oriented programming • Good communication skills • English skills (spoken and written) • Readiness to travel Additional advantage would be: • HTML5, Java

Junior Android Developer

SKILLS/REQUIREMENTS: Software development experience in using Java, Android SDK Familiarity with API Android Working experience with Android platforms

Experis,Wrocław — 22 godziny temu
Wymagane technologie: b.dobra znajomość: - JAVA 7 i obiektowych wzorców projektowych - webowych technologii stosu Java EE 5, technologii typu ORM i projektu

Experis IT,Wrocław — 22 godziny temu
Junior Java Developer - Wrocław - Rozwój oprogramowania. - Tworzenie nowej funkcjonalności dla istniejącego systemu.
Min. 1 rok komercyjnego doświadczenia Najważniejsze wymagane technologie: Java EE, SE, Linux (Debian, Ubuntu), MySQL, PostgreSQL Język Angielski – B2/C1