Praca junior consultant Wrocław

Oferty: 1 - 20 z 61

Junior Technical Support Consultant

Tap.Talent,Wrocław — 17 godzin temu
For their Customer Support team in Wroclaw, Poland we are looking for a Junior Technical Support Consultant who handles support requests and provides customers

Junior IT Support

Zaven,Wrocław — 17 godzin temu
Poszukujemy osoby na stanowisko: Junior IT Support / Specjalista ds. wsparcia technicznego WROCŁAW, POLSKA PRACA OD ZARAZ!

Junior Account Manager - Telesales

BPO Network Sp. z o.o.,Wrocław — 17 godzin temu
Poszukujemy pracownika na stanowisko: Junior Account Manager - Telesales Miejsce pracy: Cała Polska / Praca zdalna WYMAGANIA: • Osoba posiadająca orzeczenie

Order to Cash Junior Accountant/Accountant with Finnish or Swedish

Relyon Recruitment,Wrocław — minutę temu
Order to Cash Junior Accountant/Accountant with Finnish or Swedish Responsibilities Accountancy service of sales transactions and daily cooperation with

Junior Quality Assurance Analyst

NBCR Sp. z o.o.,Wrocław — 17 godzin temu
Zakres obowiązków: • Testowanie oprogramowania i zapewnienie jego jakości • Testowanie wielu platform na różnych etapach cyklu rozwoju produktów • Przygotowywanie i wykonywanie skryptów testowych • Testowanie ręczne oraz automatyczne (Selenium) • Testowanie modułów, integracji oraz QA Wymagania: •...

Junior PHP Developer

Szukamy osoby głodnej wiedzy, otwartej na poznawanie nowych technologii, dla której tworzenie rozwiązań internetowych wykorzystując PHP, JavaScript, HTML jest ciekawe i pasjonujące. Oczekiwania: • Analityczne myślenie • Znajomość języka PHP oraz JavaScript w stopniu minimum podstawowym •...

Senior QA Engineer

Consult with development engineers in resolution of problems.

QA Engineer

Consult with development engineers, business analysts and system architects in resolution of problems. ssist with the designing, coding and execution of

QA Engineer

Webmethods Consultant

Webmethods Consultant Responsibilities - Responsibility for all application management related tasks for Webmethods and DB2 - Immediate issues solving

JUNIOR SOCIAL MEDIA SPECIALIST - Siechnice

Avenir Medical,Wrocław — 17 godzin temu
JEŚLI FACEBOOK I INSTAGRAM NIE MAJĄ PRZED TOBĄ TAJEMNIC, A TY JESTEŚ MISZCZCZCZEM W ZDOBYWANIU LAJKÓW I SZERÓW, TO WIDZIMY CIĘ W NASZEJ FIRMIE JAKO JUNIOR

Junior Accountant with German

AmRest,Wrocław — minutę temu
Junior Accountant with German Twoje umiejętności i doświadczenie: - Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: finanse, bankowość, rachunkowość, ekonomia

Junior Accountant PC and Document Flow Attendant

Junior Accountant PC and Document Flow Attendant Twoje umiejętności i doświadczenie: - Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: finanse, bankowość

Junior Accountant AP

Junior Accountant AP Twoje umiejętności i doświadczenie: - Wykształcenie wyższe lub studenci V-go roku - preferowane kierunki: finanse i rachunkowość

Junior Accountant Fixed Assets DE

Junior Accountant Fixed Assets DE Twoje umiejętności i doświadczenie: - Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: finanse, bankowość, rachunkowość

Junior Accountant COS

Junior Accountant COS Twoje umiejętności i doświadczenie: - Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: finanse, bankowość, rachunkowość - Podstawowa

IT Recruitment Consultant

IT Recruitment Consultant Będziesz odpowiedzialny/a za: - samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT, - publikację ogłoszeń, direct

Specjalista ds. Sprzedaży- Program Rozwoju w Strukturach Sprzedaży

Hilti,Wrocław — minutę temu
szkolenia i poznanie biznesu w naszym Hilti Store: Doradca klienta w salonie Hilti. 2 etap (12 miesięcy) Przejście do struktur sprzedaży bezpośredniej: Junior

Junior DevOps / Administrator

Comarch,Wrocław — minutę temu
Junior devops / administrator Wymagania: - wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne (studenci ostatnich lat studiów mile widziani
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie junior consultant, Wrocław