Praca kasjer sprzedawca Augustów, gm. Augustów, Podlaskie

Oferty: 1 - 9 z 9

Praca od zaraz!!!

Karol Szafarski,Augustów — 4 godziny temu
Jesteśmy rzetelną firmą, która poszukuje doświadczonych handlowców (sprzedawców, a nie sprzebiorców). Pracujemy w zespole wzajemnie się wspierając.

Student lingwistyki do tłumaczeń

Fundacja Kierunkowskaz,Augustów — 4 godziny temu
Zakres obowiązków: * Przygotowywanie lingwistycznych materiałów referencyjnych dla sprzedawców;, * Wspieranie dostawców w procesie tłumaczenia, w tym zarządzanie

Student lingwistyki stosowanej

Praca Komfort Augustów

Komfort,Augustów — 4 godziny temu
Opis oferty pracy: Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawca-magazynier; dział drzwi,dywany,panele podłogowe Wymagania: - umiejętność pracy indywidualnej

Sprzedawca Produktów Świeżych AUGUSTÓW

POLOmarket,Augustów — 4 godziny temu
POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków....

zatrudnię sprzedawcę

DEMETER,Augustów — 5 godzin temu
Zatrudnię na pełen etat lub dorywczo sprzedawcę do sklepu Żabka w Augustowie, na umowę o pracę lub bez

Poszukiwany Merchandiser Mobilny

Agencja,Augustów — 5 godzin temu
Oczekiwania: • Doświadczenie w merchandisingu (merchandiser, sprzedawca) • Doskonała organizacja pracy • Komunikatywność, dyspozycyjność • Własny samochód

Zatrudnię na pełen etat lub dorywczo sprzedawcę do sklepu "Żabka" w Augustowie, na umowę lub bez. Praca od zaraz, możliwość przyuczenia.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie kasjer sprzedawca, Augustów