Praca kelner Tarnów, gm. Tarnów, Małopolskie

Oferty: 1 - 9 z 9

Hotel Duanjec zatrudi Kelnera/Kelnerkę

Hotel Duanjec,Tarnów — 50 minut temu
Hotel Dunajec w Zgłobicach k/Tarnowa rekrutuje na stanowiska kierownik sali, kelner. od kandydatów oczekujemy: -otwartości i komunikatywności -chęci do

Kelner/kelnerka, praca w weekend - Tarnów

The Nosh,Tarnów — 52 minuty temu
Poszukuję pracownika na stanowisku kelner/kelnerka / pomoc kuchenna. Praca w kawiarni „The Nosh” w Tarnowie.

Zatrudnię KELNER/KELNERKA

Hotel Kantoria,Tarnów — 54 minuty temu
Hotel Kantoria *** poszukuje kandydatów na stanowisko KELNER/KA Opis stanowiska: - obsługa klienta indywidualnego oraz grupowego - przygotowanie napojów

Kelner/Kelnerka

Hotel Bristol,Tarnów — 54 minuty temu
Hotel Restauracja Bristol poszukuje kandydatów na stanowisko: KELNER Wymagania: - dyspozycyjność - zapał do pracy - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres z dopiskiem KELNER: @

KELNER/KELNERKA

Hotel Kantoria,Tarnów — godzinę temu
Opis stanowiska: - obsługa klienta indywidualnego oraz grupowego - przygotowanie napojów ciepłych i zimnych - wydawanie śniadań - obsługa imprez okolicznościowych - dbanie o czystość w miejscu pracy - praca w systemie zmianowym, również w weekendy Wymagania: - mile widziane doświadczenie na...

Hotel Dunajec w Zgłobicach k/Tarnowa rekrutuje na stanowiska

Hotel Dunajec,Tarnów — godzinę temu
Hotel Dunajec w Zgłobicach k/Tarnowa rekrutuje na stanowiska kierownik sali, kelner. od kandydatów oczekujemy: -otwartości i komunikatywności -pozytywnej

kelner/kelnerka

European Hotel Jobs,Tarnów — godzinę temu
Poszukiwani kelnerzy/kelnerki do ekskluzywnego hotelu na Cyprze. Praca na sezon letni: kwiecień- październik (z możliwością przedłużenia umowy). Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Wymagamy znajomości języka angielskiego minimum na poziomie komunikatywnym! Uwaga: Proszę o przesyłanie CV...

Kelner / Kelnerka

Restauracja Cristal Park,Tarnów — godzinę temu
Kelner/ Kelnerka Nie masz doświadczenia nie przejmuj się z nami je zdobędziesz!

Kucharz/kelner do hotelu

Hotel Gal,Tarnów — godzinę temu
Wykształcenie o profilu kelner/kucharz. Praca od zaraz. Numer kontaktowy 531033748
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie kelner, Tarnów