Praca kierowca magazynier Kędzierzyn-Koźle

Oferty: 1 - 8 z 8

Magazynier / Kierowca | Lellek Group

Auto Centrum Koźle Lellek Group,Kędzierzyn-Koźle — 8 godzin temu
Grupa Lellek – prężnie działająca firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier / Kierowca

Kierowca Kędzierzyn Koźle

Motomedia,Kędzierzyn-Koźle — 8 godzin temu
Renomowana firma, jedna z czołowych firm dystrybucyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy w Kędzierzyn Koźle na stanowisku: KIEROWCA
Zakres obowiązków: • Rozwożenie towaru do klientów • Współpraca z magazynierami oraz sprzedawcami w zakresie potrzeb klientów • Praca zgodnie z przyjętymi
zasadami Od kandydatów oczekujemy: • Doświadczenie w pracy kierowcy mile widziane • Umiejętności pracy pod presją czasu • Komunikatywności, dyspozycyjności

Magazynier

Madmax Perfect People,Kędzierzyn-Koźle — 8 godzin temu
Opis oferty pracy: Oferujemy: - prace w rozwijającej się firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej; - warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu; - długoterminową współpracę; - atrakcyjny system wynagrodzeń; Zakres obowiązków: - układanie towarów na paletach; - obsługa maszyn...

kierowca kat. C - Kędzierzyn - Koźle

PPHU Specjał Sp. z o.o.,Kędzierzyn-Koźle — 8 godzin temu
GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ” Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko: Kierowca
C - uprawnienia na przewóz rzeczy, - karta kierowcy - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, - mile widziane

Magazynier- Kędzierzyn Koźle

Grupa Kapitałowa „SPECJAŁ” Lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni na stanowisko: magazynier Oddział Kędzierzyn Koźle ul.

Sprzedawca-magazynier

Hydrotech,Kędzierzyn-Koźle — 8 godzin temu
Opis stanowiska: - obsługa klienta, - drobne prace mechaniczno-ślusarskie, - obsługa prasy do zaciskania przewodów hydraulicznych, - obsługa magazynu - kontrola zaopatrzenia Wymagania: - wykształcenie średnie bądź zawodowe, preferowane spec. mechanika, budowa maszyn, - prawo jazdy kat. B, -...

KIEROWCA Z KAT. B DO TRANSPORTU PIECZYWA

Corona Silesia Sp. z o.o.,Kędzierzyn-Koźle — 8 godzin temu
Stanowisko: KIEROWCA Z KAT.
Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego klienta osób na stanowisko: KIEROWCA
B i doświadczenie jako kierowca dostawczy Konieczna dobra a nawet bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne

Instalator

HOGO.CC,Kędzierzyn-Koźle — 8 godzin temu
Poszukuje Kierowcy Lkw kategoria C1E. Praca na terenie gornej Austri. podstawowa znajomosc niemieckiego . Praca od 06-17 . 1700-1800€ netto.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie kierowca magazynier, Kędzierzyn-Koźle