Praca kierownictwo Lublin

Oferty: 1 - 7 z 7

Płatne praktyki studenckie

Fundacja Help for You,Lublin
Doświadczenie w organizacji międzynarodowej; Nabycie nowych umiejętności; Możliwość uczestniczenia w spotkaniach biznesowych; Samorealizacja; Doświadczone kierownictwo
6 godzin temu

Zatrudnię pilarzy/ podwykonawców

DAX,Lublin
Nadzór doświadczonego kierownictwa. Przy używaniu własnego sprzętu dopłacamy ekwiwalent do każdego pozyskanego m3 ! . Możliwe zakwaterowanie.
7 godzin temu
Pokaż wszystkie praca DAX oferty pracy: Lublin

Koordynator Regionalny Zespołu Merchandisierów

Godan Serwis,Lublin
raportowanie wyników pracy na platformie internetowej • prowadzenie działań merchandisingowych • utrzymywanie bardzo dobrych relacji handlowych z klientami i kierownictwem

Mechanik przemysłowy

Concept Plus,Lublin
Analiza procesu produkcji i lokalizacja problemów • Naprawa usterek • Planowanie konserwacji sprzętu • Doradztwo w przypadku pytań technicznych ze strony kierownictwa

Brygadzista - spawacz 135 / FINLANDIA

Adecco Poland,Lublin
Ref: BS/FIN/08.2017 Zadania: - Pełnienie roli koordynatora i osoby kontaktowej między pracownikami a kierownictwem zakładu - Nadzorowanie zespołu spawaczy

Kierownik robót telekomunikacyjnych, brygadzista

Global,Lublin
telekomunikacyjnym poszukuje osób na stanowisko: Kierownik robót telekomunikacyjnych, brygadzista Zadania: - kierowanie grupami technicznymi, - raportowanie kierownictwu

Pracownik biurowy

Kadry,Świdnik
Zakres obowiązków: - obsługa klientów na miejscu oraz telefonicznie, - obsługa korespondencji, - wspieranie kierownictwa w sprawach bieżących.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie kierownictwo, Lublin