Praca konsultant finansowy Opole

Oferty: 1 - 20 z 73

Pomoc kuchenna – stawki do 16,38 €/h (K/M)

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o.,Opole — 11 godzin temu
kontakt z klientem, - kontrola jakościowa/ilościowa towaru, - utrzymywanie higieny oraz czystości w miejscu pracy Pracodawca oferuje: - atrakcyjne warunki finansowe

Regionalny Konsultant Sprzedaży- Przedstawiciel Handlowy- Opole

Grupa Kapitałowa Farmacol,Opole — 24 minuty temu
Regionalny Konsultant Sprzedaży- Przedstawiciel Handlowy- Opole 13-12-2018 GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Regionalny Konsultant Sprzedaży- Przedstawiciel Handlowy Obszar działania: Opole i okolice Opis stanowiska

Regionalny Konsultant Sprzedaży- Przedstawiciel Handlowy

Regionalny Konsultant Sprzedaży- Przedstawiciel Handlowy 06-11-2018 GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący
wyzwania i chcesz uczestniczyćw naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie… Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Regionalny Konsultant

KSIĘGOWA

Stip United,Opole — 11 godzin temu
firmie, - rozliczanie i księgowanie wydatków służbowych, delegacji, zaliczek, wynagrodzeń pracowników stałych i tymczasowych, - sporządzanie sprawozdań finansowych
pracowników tymczasowych, - bardzo dobra znajomość przepisów w dziedzinie finansów, rachunkowości i prawa podatkowego, - znajomość obsługi programów finansowo-księgowych

HYDRAULIK

in-home Łukasz Rzepa,Opole — 12 godzin temu
nabyć doświadczenia jako monter instalacji sanitarnych. wymagania: -niepalący -prawo jazdy B CV krótki opis doświadczenia oraz orientacyjne wymagania finansowe

Kasjer/Kasjerka z orzeczeniem

Fundacja Integracja,Opole — 11 godzin temu
klientów; udzielanie pełnych informacji klientom na temat oferowanych usług; kontrolowanie towarów w kasach; zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych środków finansowych

Specjalista ds. personalnych

PGB HR,Opole — 11 godzin temu
rynku i międzynarodowym charakterze, - pakiet benefitów, - premie świąteczne, premie roczne, - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, - atrakcyjne warunki finansowe

PGB Human Resources,Opole — 11 godzin temu

Praca na stoisku kasowym

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.,Opole — 11 godzin temu
2018 Opis stanowiska: - obsługa klienta - przyjmowanie gotówki - rozliczanie utargu Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenie - atrakcyjne warunki finansowe

Tajemniczy Klient- Opole

Biostat,Opole — 11 godzin temu
Nie gwarantujemy stałego wynagrodzenia, a jedynie możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych.

Doradca Klienta

Capital Service SA,Opole — 11 godzin temu
Poszukuje Kandydatów na stanowisko : Doradca Klienta (do oddziału Kredyt OK : Opole) Poszukujemy osób, które: • Mają doświadczenie w firmach pośrednictwa finansowego

Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

OTTO WORKFORCE POLSKA SP. Z O.O.,Opole — 11 godzin temu
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
Osoby zainteresowane rekrutacją, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: @ z dopiskiem: "Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta" i nazwą lokalizacji

Menager

Grupa Kapitałowa,Opole — 11 godzin temu
organizacja czasu pracy i wysoka kultura osobista, · Inicjatywa i kreatywność również w pozyskiwaniu nowych klientów, · Mile widziana znajomość branży finansowej
umiejętności z jednymi z najlepszych trenerów w Polsce, - Koszyk benefitów - Wysokie wynagrodzenie dostosowane do jakości wykonywanych obowiązków, - Konkursy finansowe

SZEF KUCHNI

RESTAURACJA,Opole — 11 godzin temu
Warunki finansowe uzgadniane indywidualnie na spotkaniu. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Księgowa

Kontroler Finansowy

Illustro,Opole — 11 godzin temu
klienta - firmy z niemieckim kapitałem, cieszącej się bardzo dobrą opinią w branży, a także na rynku pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kontroler Finansowy
Obowiązki: - Tworzenie raportów, zestawień i analiz finansowych, w tym kosztowych i sprzedażowych - Koordynacja i nadzór nad procesem budżetowania, kontrola
ich realizacji oraz analiza odchyleń - Przygotowywanie prognoz finansowych - Aktywny udział w tworzeniu biznesplanów oraz analizy projektów inwestycyjnych

Pracownik produkcji – place zabaw - Holandia

APN Agencja Pracy,Opole — 11 godzin temu
pracę, - legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu), - tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto, - dobre warunki finansowe

Konsultant ds. Ochrony Środowiska

ATMOTERM S.A,,Opole — 11 godzin temu
Oferujemy: - pracę w rozwijającej się firmie będącej liderem w branży ochrony środowiska - możliwość rozwoju i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin - benefity (dofinansowanie sportowych zajęć i wczasów, bony okolicznościowe) - lokalizację w biurze zlokalizowanym w centrum miasta -...

Praca przy bukietach kwiatowych - Holandia

Oferujemy - legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu) - dobre warunki finansowe, stawka od 9.26 euro brutto (w zależności

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Horyzont Doradztwo Personalne,Opole — 11 godzin temu
weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych, dbałość o terminowe rozliczenia i zamknięcia okresów, • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
doradczych, • zarządzanie pracą podległego kilkuosobowego zespołu pracowników, • optymalizacja procedur księgowo-podatkowych, • raportowanie do Dyrektora Finansowego
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie konsultant finansowy, Opole