Praca księgowa księgowy z j angielskim

Filtruj oferty pracy
o ofertach pracy dla księgowa księgowy z j angielskim, Polska
Oferty: 1 - 20 z 45 585

Księgowa / Księgowy

MARINO sp. z o.o.,Wschowa

- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym; - znajomość przepisów o rachunkowości oraz podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych

jeden dzień temu

STER Sp. z o.o.,Poznań

- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym; - analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach KG; - księgowanie faktur zakupu, wyciągów

DRIAL POLAND Sp. z o.o.,Rawa Mazowiecka

pod kątem formalnym i rachunkowym, - księgowanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp., - prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami

Starsza księgowa / Starszy księgowy

AAA AUTO,Warszawa,Piaseczno

- Wsparcie merytoryczne dla księgowych/młodszych księgowych Wymagania: - Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości, finansów lub ekonomii - Kilkuletnie doświadczenie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

ELEKTROTIM S.A.,Wrocław

Wymagania: - preferowane wykształcenie wyższe (z obszaru finansów lub ekonomii), - doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym lub podobnym, - znajomość i umiejętność

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Talent IN,Katowice

zewnętrznych - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych - należyte przechowywanie i zabezpieczenie dokumentów - kontakt oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( US,ZUS

Główna księgowa / Główny księgowy

AGS ESTATE Spółka z o.o.,Marki

dokumentów finansowo-księgowych; - obsługa kadrowo-płacowa (prowadzenie kartotek osobowych, Naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz z tytułu umów zleceń i o dzieło

Księgowy z j. angielskim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.,Wrocław

kandydatów na stanowisko: Księgowa/ Księgowy w Czechach Lokalizacja: Liberec, Czechy Zakres obowiązków: - rozliczanie faktur, not kredytowych, zaliczek, dokumentów wewnętrznych

3 minuty temu

Główny Księgowy / Główna Księgowa

TRIDON CLAMP PRODUCTS,Kudowa-Zdrój

, - Uczestnictwo w implementacji modułu księgowego w ramach wdrażanego systemu ERP - Sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów zgodnych z ustawą o rachunkowości

Główny księgowy / Główna księgowa

DRUKARNIA PRASOWA S.A.,Łódź

księgowości. - Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów. - Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Twoim zadaniem będzie: - księgowanie dokumentów spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami - weryfikowanie danych wprowadzanych do systemów księgowych - wsparcie

Sima Consulting Sp. z o.o.,Poznań

- Przygotowywanie raportów dla zarządu Wymagania: - Wykształcenie wyższe kierunkowe - Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku księgowy/a, w biurze rachunkowym - Znajomość

Młodszy Księgowy ds. Zobowiązań z j. czeskim

innogy Business Services Polska Sp. z o.o.,Kraków

Zakres obowiązków: - Wsparcie zespołu księgowego ds. zobowiązań (Accounts Payable) - Korespondencja z dostawcami i klientami w j. czeskim - Dbanie o terminowe księgowanie

Młodsza Księgowa

BOHAMET Spółka Akcyjna,Ciele

- formalno- rachunkowa kontrola dokumentów księgowych - terminowość w sporządzaniu dokumentacji księgowej - analiza i uzgadnianie kont na koniec każdego okresu

Księgowy GL z j. angielskim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.,Warszawa

1-11-42608 Wynagrodzenie: 7000 - 8200 PLN Dla Naszego Klienta, prestiżowego SSC, poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowego GL z j. angielskim Miejsce pracy: Warszawa

Księgowy ze znajomością j. angielskiego

Grafton Recruitment Sp. z o.o.,Gliwice

- wykształcenie wyższe ekonomiczne - komunikatywna znajomość j. angielskiego - znajomość MS Excel - zdolności analityczne oraz interpersonalne Korzyści: - zatrudnienie w oparciu o umowę

2 minuty temu

Księgowy do księgi głównej z j. angielskim

Hays Accountancy Finance,Wrocław

Księgowy do księgi głównej z j. angielskim Wrocław NR REF.: 1123262 Twoja następna firma Dla naszego klienta, firmy z sektora SSC poszukujemy Księgowego w dziale Księgi

minutę temu

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

ISS Facility Services Sp. z o.o.,Warszawa

będzie dodatkowym atutem - Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: - Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy ds. Zobowiązań i Płatności

bioMerieux,Warszawa

: - Wykształcenie kierunkowe lub ostatni rok studiów (finanse i rachunkowość) - Dobra znajomość j. angielskiego - Bardzo dobra znajomość środowiska Windows - Umiejętności

Księgowy z angielskim

, rozliczanie kont i księgi głównej - Doświadczenie w pracy na systemie ERP i innyych systemach księgowych - Biegła znajomość języka angielskiego - Podstawowe zrozumienie procesów

minutę temu
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie księgowa księgowy z j angielskim, Polska