Praca księgowość audyt Chorzów, gm. Chorzów, Śląskie

Oferty: 1 - 20 z 642

ADM Chorzów Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek na st

ADM Chorzów Sp. z o.o.,Chorzów
ADM Chorzów Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: pracownik ds. kadr i księgowości.
raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy; • wystawianie rachunków dla umów cywilnoprawnych; • przygotowywanie listy płac; • wprowadzanie do bazy
8 godzin temu

Specjalista ds. Kadr i Płac

Blue Idea Księgowość,Katowice
Blue Idea Księgowość świadczy profesjonalną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla Klientów z całej Polski.
Współpracujemy z operatorem innowacyjnej księgowości dla firm – marką ING Księgowość.
nowozatrudnionych i członków ich rodzin, zgłaszanie zmian, wyrejestrowywanie zwolnionych oraz stały nadzór nad dokumentacją ZUS - Prowadzenie osobowej bazy
7 godzin temu

Pracownik biurowy/ asystent/ka biura

COB BUSINESS Sp. z o.o.,Katowice
: - obsługa administracyjna biura - prowadzenie książki korespondencji – nadawczej oraz odbiorczej - obsługa maila/programu pocztowego - współpraca z księgowością
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady

Pracownik biurowy / Praktykant

Kancelaria Finansowo-Księgowa EXPERT Sp. z o.o,Katowice
Praktykant Wymagane kwalifikacje: - mile widziana praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień finansowo- księgowych - mile widziane doświadczenie w księgowości
podejmującego współpracę będzie należało: - wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego; - opisywanie, archiwizacja dokumentacji; - bieżąca pomoc w działach księgowości
w celu przyuczenia do zawodu.

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem Międzynarodowym

Relyon Recruitment,Katowice
OPIS STANOWISKA: Poszukujemy osoby, która będzie bezpośrednio współpracowała z działem logistyki, sprzedaży, łańcucha dostaw oraz księgowości.
na tym stanowisku będzie się zajmowała przetwarzaniem przychodzących zleceń sprzedażowych w programie SAP, zapoznawaniem się z zamówieniami Klientów w celu

PŁATNY STAŻ Z GWARANCJĄ ZATRUDNIENIA I SZKOLENIEM ZAWODOWYM

Kariera Service,Katowice
współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, poszukuje osób: 1. bezrobotnych, 2. nieaktywnych zawodowo 3.osoby przwidziane do zwolnienia lub zwolnione z przczyn
Staże z gwarancją zatrudnienia są realizowane w następujących projektach: Administracja/Praca biurowa Obsługa klienta Kadry/Płace/Rekrutacja Logistyka Księgowość

Kierownik działu kadr i płac

HR Project,Katowice
kompleksowej obsługi administracyjnej spółki, obiegiem dokumentów kadrowych, prawnych i księgowych; - zlecanie płatności wynagrodzeń i faktur do Działu Księgowości
oraz kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PFRON) Wymagania: - wykształcenie wyższe z dziedziny kadr, płac, zarządzania zasobami ludzkimi, księgowość
Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i

Księgowy/a

Blue Idea,Ruda Śląska
transferowych • wybraną sprawozdawczość GUS Poszukujemy osoby, która: • ma wykształcenie wyższe, specjalizacja: rachunkowość • ma 3 letnie doświadczenie w księgowości
W tym celu wystarczy, że wyślesz maila na adres rekrutacja[at]blueidea.pl podając imię i nazwisko oraz treść „cofam zgodę na przetwarzanie moich danych
Stefana Korbońskiego 27E, będącą jednocześnie administratorem danych osobowych, w celu rekrutacji na stanowisko Starszy/a Księgowy/a.

Samodzielna księgowa

ELTRANS Sp. z o.o.,Chorzów
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości. Dobra znajomość pakietu ms office. Samodzielność w działaniu .

Zastępca Kierownika Sklepu / Chorzów

Stokrotka SP. z o.o.,Chorzów
Projektowa 1, 20-209 Lublin) w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez „Stokrotka” spółka z

Doradca ds. Nieruchomości w Chorzowie

Home Broker S.A.,Chorzów
Przyokopowej 33 jako administrator danych informuje, iż za zgodą Kandydata przekazane w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe będą przetwarzane w celu
Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora w przyszłych procesach rekrutacji.
W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych zgodnie z wzorem przedstawionym przez administratora w trakcie procesu

Księgowy / Specjalista ds. księgowości

MGM PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,Chorzów
- * Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami, - * Prawidłowe księgowanie faktur zakupowych polskich i zagranicznych, -
5 godzin temu

Dyrektor ds. zakupów (Food)

Rekrutacja ukryta,Chorzów
producentów i dystrybutorów w oparciu o dane rynkowe i analizy asortymentowe (produkt, cena, jakość, logistyka), współpraca ze wszystkimi działami w celu

Kierowca z orzeczeniem- Chorzów Batory

Probet Sp. z o.o.,Chorzów
Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy
Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy.

Inżynier procesu - electrical / Technolog okablowania

CadMax,Chorzów
zaawansowany; • Zintegrowane Systemy Zarządzania BHP, jakością i środowiskiem; • Znajomość procesu produkcyjnego wiązek elektrycznych; • Narzędzia: FMEA, 5S, Value

Sub System Engineer - Chorzów (Nr ref.: ENG/CHORZ/BB)

Arche Consulting,Chorzów
K. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Inżynier Walidacji - Chorzów (Nr ref.: INŻ/CHORZ/BB)

Lakiernik - Chorzów (Nr ref.: LAKIER/CHO/BB)

Personel sprzątający Chorzów

Arma Sp.zoo,Chorzów
Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym

Pracownik dozoru Chorzów

Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie księgowość audyt, Chorzów