Praca księgowość audyt Gdańsk

Oferty: 1 - 20 z 621

Asystent/ka biura

Kancelaria PARTNERZY,Gdańsk — 4 godziny temu
. - Prowadzenie stron w mediach społecznościowych - Telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientem - Współpraca z księgowością, działem kadrowym oraz specjalistą
Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z

Koordynator techniczny

Mozo Zarządzanie najmem,Gdańsk — 4 godziny temu
• Dobrze się czujesz w działaniach interdyscyplinarnych, które łączą wszystkie dziedziny budowlano- remontowe, obsługę klienta, księgowość, architekturę
Prosimy zamieścić w c.v. klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MOZO Sp. z o.o. w celu

Staż w dziale księgowości

Atlanta Poland,Gdańsk — 4 godziny temu
Załogowa 17, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed
Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Specjalista ds. księgowości

Atlanta Poland S.A.,Gdańsk — 4 godziny temu
stanowisku, wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość i finanse), - bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (pełna księgowość

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Actio Hr,Gdańsk — 4 godziny temu
Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników, Kontrola i rozliczanie czasu pracy, Współpraca z działem księgowości
Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu
przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu

Samodzielna księgowa ze znajomością kadr i płac

NetVest,Gdańsk — 4 godziny temu
Wymagania: - wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów, - doświadczenie w dziale księgowości z obsługą kadrowo-płacową, - znajomość przepisów
Obowiązki: - prowadzenie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, - współpraca z instytucjami zewnętrznymi, prowadzenie rozliczeń
Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym w celu aplikacji na to stanowisko.

AP/ AR Accountant

Antal,Gdańsk — 4 godziny temu
Od kandydatów oczekujemy: -Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata, -Wykształcenie wyższe kierunkowe: Księgowość, Rachunkowość, Finanse
Puławska 2, 02-566 Warszawa), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów

Księgowy

angielskiego, • Bardzo mile widziana znajomość innego języka obcego na poziomie B2 (niemiecki, norweski, szwedzki, włoski i inne europejskie), • Doświadczenie w księgowości

Specjalista ds. kontroli należności

Adecco Polska,Gdańsk — 4 godziny temu
kontami oraz bieżącą dokumentacją, - monitorowanie i egzekwowanie należności związanych z procesem studiowania, - współpraca z wewnętrznymi wydziałami w celu
umiejętności i doświadczenie: - Biegła znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie), - Zainteresowanie branżą finansową, - Wykształcenie wyższe na kierunku księgowość

Specjalista ds. Księgowości

Grupa Progres,Pruszcz Gdański — 4 godziny temu
Księgowości Nr referencyjny: SDK/05/18 Lokalizacja: Pruszcz Gdański Do obowiązków na w/w stanowisku należeć będzie: • Prowadzenie księgowości firmy zgodnie
Od kandydatów oczekujemy: • Minimum 2-letniego doświadczenia w dziale księgowości (mile widziane w firmie produkcyjnej); • Kierunkowego wykształcenia wyższego
Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Senior Business Analyst

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Gdańsk — godzinę temu
effective working relationships with a range of stakeholders to gain a deep understanding of business priorities and to support the delivery of business value

Specjalista ds. obsługi Klienta-Gdańsk- dla każdego

IRKL,Gdańsk — 4 godziny temu
(IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.
przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu

Odbieranie połączeń przychodzących - bez sprzedaży

Projekt modowy- odbieranie połączeń - umowa o pracę

Interesujesz się modą?Jesteś studentem, seniorem, mamą, tatą…. Zgłoś się do nas!

Biurowa praca na sezon - umowa o pracę dla każdego

kasjer/ekspedient

CHIŃSKIE CENTRUM HANDLOWE,Gdańsk — 4 godziny temu
Obrońców Wybrzeża 21 lub Wyzwolenia 28 w Gdańsku.

Pracownik ochrony, operator monitoringu - Gdańsk

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k.,Gdańsk — 4 godziny temu
tel. 536 773 589 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 dalej RODO w celu
Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat.

Kierownik sklepów

Obrońców Wybrzeża 21

Praca sprzedawca

Pracownik sezonowy winnicy (Pracownik Tymczasowy)

Rekrutacja,Gdańsk — godzinę temu
Miejsce pracy: Franja, Szampania Wakaty: 4 - 5 Termin pracy: luty-kwiecień 2019 Główne zadania : - ułożenie gałęzi winorośli wzdłuż żelaznych prętów w celu
Filtruj oferty pracy