Praca księgowość audyt Gorzów Wielkopolski

Oferty: 1 - 20 z 115

Ślusarz warsztatowy (Niemcy)

Bomet,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
elastyczne zjazdy do kraju (do ustalenia z przełożonym na miejscu) Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu

Praca dla technika farmaceutycznego oraz stażysty- GORZÓW W

Dr. Max,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Max 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

COLPAK SP. Z O.O.,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Śląska 64b, 66-400 Gorzów Wlkp. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego

Spedytor - możliwość home office

GRH Polska,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
6 miesięczne doświadczenie w branży spedycyjnej + znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (A2-B1) + atutem będzie posiadanie własnej bazy

Spedytor międzynarodowy

Asystent Przedstawiciela Handlowego -Gorzów Wielkopolski

Simple Work Group,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
obowiązków: -wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy -rozbudowywanie bazy
Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystent Przedstawiciela Handlowego.
Jerozolimskie 212A, 02-486 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych

Murarz - praca w DE od zaraz! Do 2450€/ msc

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
(IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.
danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej, Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu

Doradca Klienta

Adreams,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca[małpa]me.pl.

Praca w biurze w Gorzowie Wlkp

Domena s.c.,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Wymagane wykształcenie średnie ogólne bądź ekonomiczne oraz znajomość podstaw księgowości i obsługi biurowej, a przede wszystkim samodzielność i chęć do

Psycholog

BPR Consulting,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.

Gorzów Wlkp - zatrudnimy sprzedawców

System Sp. z o.o.,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
poinformowana/ny, że System Sp.z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu

Spedytor Międzynarodowy

FTL Friends Transport & Logistics S.C.,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Obowiązki: -pozyskiwanie ładunków przy pomocy giełdy transportowej, -planowanie tras, -monitorowanie realizacji transportów, -kontakt z kierowcami, w celu

Pracownik produkcyjny

IPF,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu

Sprzedawca/kasjer

Grupa Progres,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Asystentka biura w firmie Housecare

Housecare,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
opiekunów do pracy w Niemczech (redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, budowanie i aktualizowanie bazy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

PGB HR sp.z o.o.,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
-Wprowadzanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesu -windykacji. -Współpraca z działami wewnętrznymi.

Specialista ds. energetyki

RGE,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków wynikających z zatrudnienia na podstawie rozporządzenia RODO i kodeksu pracy. 2.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Solid Security,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracownik ochrony.
Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Security Sp. z o. o. a także następującego
Postępu 17, 02-676 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach

LEKARZ MEDYCYNY (Neubrandenburg, 17033)

ARWA Personaldienstleistungen GmbH,Gorzów Wielkopolski — 4 godziny temu
W celu przyspieszenia procesu rekrutacji, prosimy o przesłanie na adres mailowy życiorysu w języku niemieckim.

ELEKTRYK (Berlin, Hamburg, północne rejony Niemiec)

Filtruj oferty pracy