Praca księgowość audyt Kraków

Oferty: 1 - 20 z 819

Praca jako Specjalista ds. Kontaktu z Klientem (GER/FR)

Relyon Recruitment &IT Services,Kraków — 12 godzin temu
Poszukujemy osoby, która będzie bezpośrednio współpracowała z działem logistyki, sprzedaży, łańcucha dostaw oraz księgowości.
na tym stanowisku będzie się zajmowała przetwarzaniem przychodzących zleceń sprzedażowych w programie SAP, zapoznawaniem się z zamówieniami Klientów w celu

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem Międzynarodowym

Relyon Recruitment,Kraków — 12 godzin temu
OPIS STANOWISKA: Poszukujemy osoby, która będzie bezpośrednio współpracowała z działem logistyki, sprzedaży, łańcucha dostaw oraz księgowości.

Księgowa z uprawnieniami - projekt szkoleniowy - zlecenie

Grow Uup,Kraków — 12 godzin temu
W związku z tym poszukujemy osób chętnych do współpracy z naszym startupem w zakresie tworzenia bazy kursów internetowych.
posługujesz się nienaganną polszczyzną - masz lekkie pióro oraz dar sprawnego pisania tekstów - masz uprawnienia (studia/kursy) i wiedzę z dziedziny księgowości

Samodzielny Księgowy(a)

Kancelaria CITI Sp. z o.o. Sp.k.,Kraków — 12 godzin temu
Zakres obowiązków: - Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi (pełna księgowość
przesyłać na adres: kontakt @ kciti.pl Prosimy o umieszczenie na aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu

Specjalista ds. administracji i obsługi klienta

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego Sp. z o.o.,Kraków — 12 godzin temu
stanowisku • znajomość pakietu MS Office • śmiałości i haryzmy Zadanie, które na Ciebie czekają: • koordynowanie prac administracyjnych (współpraca z księgowością
Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu

Pracownik do projektu Wolontariatu Europejskiego -cały etat

Internationaler Bund Polska,Kraków — 13 godzin temu
Wolontariat Europejski (w ramach programu Erasmus + Młodzież), - Zagraniczne praktyki/staże zawodowe dla uczniów i absolwentów, - Spotkania mające na celu
integracyjnych, ewaluacyjnych i warsztatów dla wolontariuszy EVS, - bieżące prace administracyjno-biurowe i podstawowe czynności związane z rozliczeniami i księgowością

Pracownik do projektu Wolontariatu Europejskiego - 1/2 etatu

Technical Support Manager

PGB HR,Kraków — 12 godzin temu
działania systemów IT oraz bezpieczeństwa sieci MUST HAVE doświadczenie na podobnym stanowisku Doświadczenie w zarządzaniu MS AD, Office 365, Atlassian, jira

Konserwator

Kraina Odkrywcy,Kraków — 12 godzin temu
Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. q Wyrażam zgodę / q nie wyrażam zgody na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Krainę Odkrywcy Sp. z o.o. w celu
wskazane w ogłoszeniu. q Wyrażam zgodę / q nie wyrażam zgody na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Krainę Odkrywcy Sp. z o.o. w celu

Doradca Klienta w butiku SWISS - Galeria Kazimierz

P.H.U. Jubiler Sp. z o.o.,Kraków — 12 godzin temu
małym, zgranym zespole fajnych ludzi - siedzenie za biurkiem pozbawia Cię energii - dokładność i dbałość o detale - to Twoje drugie ja - interesujesz się modą

Elektryk

IBSS BIOMED S.A.,Kraków — 12 godzin temu
prowadzenie dokumentacji remontów oraz napraw urządzeń, linii, maszyn, i instalacji produkcyjnych, • usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych w celu
Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez

Kraków - Ekspedient - 14,50 zł brutto/h - sklep spożywczy

MK Interim,Kraków — 12 godzin temu
Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

ZATRUDNIMY MONTERÓW I POMOCNIKÓW RUSZTOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

ENPA Sp. z o.o.,Kraków — 12 godzin temu
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu

Referent w dziale rekrutacji Kraków

Solid Security,Kraków — 12 godzin temu
Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik Ochrony W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych
Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Security Sp. z o. o.
Postępu 17 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników

Pracownik ochrony Kraków ul. Medweckiego - PILNE

Konsultant ds. Systemów Monitorowania Floty - Kraków

Solid Group,Kraków — 12 godzin temu
Systemów Monitorowania Floty Szukamy osób, które będą wspierać nasz zespół w: - telefonicznym umawianiu spotkań Przedstawicielom Handlowym, - tworzeniu bazy
Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Konsultant ds. Systemów Monitorowania Floty.
Jerozolimskie 212A, 02-486 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych

Asystent Handlowy ds. systemów kamer CCTV

Solid Security Sp. zo.o.,Kraków — 12 godzin temu
Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystent Handlowy ds. systemów kamer CCTV.
Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Simple Work Group Sp. z o. o. a także następującego

Trener; nauczyciel; psycholog

BPR Consulting,Kraków — 12 godzin temu
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu zawarcia i rozliczenia niniejszej umowy.

PRACA DLA UKRAIŃCÓW

Joanna,Kraków — 12 godzin temu
Wymagania: - Karta Polaka/ Karta Pobytu/ Wiza studencka NIE ZATRUDNIAMY NA PASZPORT BIOMETRYCZNY - komunikatywny j. polski i j. angielski - śmiałość, otwartość

Osoba sprzątająca -

A-Trybut,Kraków — 12 godzin temu
zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Polski HR A-Trybut S.A.. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu
tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą
Filtruj oferty pracy