Praca księgowość audyt Lublin

Oferty: 1 - 20 z 378

Produkcja materaców w Holandii (m/k)

AB Job Service Polska,Lublin — 11 godzin temu
Pozostałe podane przez Państwa dane, w tym dane kontaktowe, przetwarzane są na podstawie Państwa zgody w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych.
ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności serwisowi aplikacji, hostingu, zewnętrznym kadrom oraz księgowości
Wycofanie zgody na udział w kolejnych rekrutacjach spowoduje zaprzestanie przetwarzania Państwa danych w tym celu.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM W HOLANDII (M/

Analityk Finansowy

Marketing i reklama,Lublin — 11 godzin temu
Zadania: Administracja systemem zarządzania kosztami Udział w procesie budżetowania i prognozowania wyników finansowych Wdrażanie nowych rozwiązań w celu
optymalizacji kosztów Współpraca z działem księgowości Udział w zamknięciu miesiąca i bieżąca kontrola poprawności księgowania kosztów Wsparcie realizacji

Zastępca Głównej Księgowej

Adecco Poland Sp. z o.o.,Lublin — 11 godzin temu
ZGK/10/2017/LUB Miejsce pracy: okolice Lublina Zakres obowiązków: - Bieżące wsparcie Głównego Księgowego w prowadzeniu pełnej księgowości Spółki zgodnie
Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz

Asystent (-ka) ds. Księgowych / Kasjer (-ka)

Adecco,Lublin — 11 godzin temu
Wymagania: -odpowiedzialność; -znajomość podstaw księgowości; -znajomość pakietu Office; -mile widziane wykształcenie kierunkowe; -mile widziane doświadczenie

Specjalista ds. finansowych

EURO-FORUM,Lublin — 11 godzin temu
OBOWIĄZKI: • przygotowywanie wniosków o płatność i harmonogramów płatności, • sprawozdawczość w SL2014: obsługa bazy personelu, część finansowa wniosku
instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi, • dbanie o terminowość płatności, • prowadzenie dokumentacji personelu projektowego, • współpraca z działem księgowości

Przedstawiciel handlowy wydawnictwo

GooD WORK,Lublin — 11 godzin temu
prowizyjny i premiow, • przeszkolenie teoretyczne oraz praktyczne . samochód służbowy po okresie próbnym Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu
Państwa dane mogą być udostępniane w celu umożliwienia im kontaktu z Państwem oraz przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Dietetyk

BprConsulting,Lublin — 11 godzin temu
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.

Sprzedawca w salonie Monnari w C.H. Galeria Olimp

Monnari,Lublin — 11 godzin temu
Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: iod 3.
dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych; 4. odbiorcami
Zgoda  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MONNARI TRADE S.A. oraz spółkom zależnym w celu

Asystent Przedstawiciela Handlowego - Lublin

Solid Group,Lublin — 11 godzin temu
chciałbyś odpowiadać za: • wsparcie w obsłudze kluczowych Klientów firmy, • przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie zamówień, • aktualizowanie bazy
Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystent Przedstawiciela Handlowego.
Jerozolimskie 212A, 02-486 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych

Magazynier w firmie kurierskiej

Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Simple Work Group Sp. z o. o. a także następującego

Kierownik projektu [Lublin]

Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych,Lublin — 11 godzin temu
innych przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. b) i c) Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.), w tym: a/ w celu
o systemie ubezpieczeń społecznych; c/ w celu zgłoszenia Pani/Pana oraz członków Pani/Pana rodziny do ubezpieczeń zdrowotnych na zasadach określonych
w ustawie o świadczeniach opieki zdrowotnej, finansowanych ze środków publicznych; d/ w celu wysyłania Pani/Pana na badania wstępne, kontrolne i okresowe

Asystent ds. aplikacji

PZ Cormay S.A.,Lublin — 11 godzin temu
.(*) 3 Wyrażam zgodę/nie wyrażam na kontaktowanie się ze mną w celu przedstawienia mi oferty pracy lub wyników rekrutacji za pośrednictwem podanego dobrowolnie
numeru telefonu. 4 Wyrażam zgodę/nie wyrażam na kontaktowanie się ze mną w celu przedstawienia mi oferty pracy lub wyników rekrutacji za pośrednictwem

Dowódca zmiany-obiekt produkcyjny

Grupa Solid Security Sp. z o.o.,Lublin — 11 godzin temu
Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracownik ochrony .
Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Grupa Solid Security Sp. z o. o. a także następującego
Postępu 17, 02-676 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach

ELEKTROMECHANIK OSOBOWY- PRACA W BELGII

Job Talents,Lublin — 11 godzin temu
Z powodu duzej ilosci pracy, firma poszukuje nowego mechanika na pelny etat do dlugoletniej wpolpracy.
świeta  Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy Zakres obowiązków:  Podlaczenie samochodu do komputera diagnostycznego  Diagnozowanie samochodów w celu

Opieka nad Seniorami - NIEMCY

Promedica24,Lublin — 11 godzin temu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o.
Jerozolimskich 94, adres e-mail: @ nr telefonu: +48 22 120 21 00; • W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przetwarzania Państwa danych, mogą
Podmioty te będą miały dostęp do Państwa danych tylko i wyłącznie w celu realizacji zadań związanych z proponowaniem ofert pracy.

Opiekun/ka seniora w domu opieki – Niemcy

ABC Work,Lublin — 11 godzin temu
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Pracownik budowlany (Niemcy)

Filtruj oferty pracy