Praca księgowość audyt Ruda Śląska

Oferty: 1 - 20 z 179

Księgowy/a

Blue Idea,Ruda Śląska — godzinę temu
transferowych • wybraną sprawozdawczość GUS Poszukujemy osoby, która: • ma wykształcenie wyższe, specjalizacja: rachunkowość • ma 3 letnie doświadczenie w księgowości
W tym celu wystarczy, że wyślesz maila na adres rekrutacja[at]blueidea.pl podając imię i nazwisko oraz treść „cofam zgodę na przetwarzanie moich danych
Stefana Korbońskiego 27E, będącą jednocześnie administratorem danych osobowych, w celu rekrutacji na stanowisko Starszy/a Księgowy/a.

ADM Chorzów Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek na st

ADM Chorzów Sp. z o.o.,Chorzów — 2 godziny temu
ADM Chorzów Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: pracownik ds. kadr i księgowości.
raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy; • wystawianie rachunków dla umów cywilnoprawnych; • przygotowywanie listy płac; • wprowadzanie do bazy

MAGAZYNIER, operator wózka widłowego (wysoki skład

Madej Wróbel plus,Ruda Śląska — godzinę temu
Wydawanie przygotowanych do wysyłki palet kierowcom; • Kontrola wydawanego towaru; • Obsługa elektrycznego wózka widłowego; • Wprowadzanie danych do bazy

PRACA - Specjalista ds. raportowania i analiz

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.,Ruda Śląska — godzinę temu
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia

Pracownik Ochrony - Ruda Śląska

Securitas,Ruda Śląska — godzinę temu
Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Doradca Klienta (sprzedaż produktów bankowych)

ATG Finanse,Ruda Śląska — godzinę temu
proszę przesyłać poprzez formularz kontaktowy Proszę o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATG Finanse w celu

Specjalista ds. blacharsko-lakierniczych

Lanette Psychotest,Ruda Śląska — godzinę temu
Opis stanowiska: 1) Kompleksowa obsługa Klientów działu; 2) Prowadzenie rozmów z Klientami w celu określenia ich potrzeb; 3) Udzielanie odpowiedzi na pytania

Sprzątanie klatek i terenów zewnętrznych- Ruda Śl

EZT. Sp z o.o.,Ruda Śląska — godzinę temu
aplikacyjnych:** Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojegowizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji
z o.o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul.Modrzewiowej 7 Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -Dariusz Hetman - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu

Specjalista ds. jakości w zakładach mięsnych

Gilem Sp. z o.o.,Ruda Śląska — godzinę temu
półproduktów i wyrobów gotowych, • nadzór i monitorowanie czynności na poszczególnych etapach procesu produkcji, • analizowanie systemów pomiarowych, • audyt

Ruda Śląska - technik farmacji na staż

Dr.Max,Ruda Śląska — godzinę temu
Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest Inspektor Ochrony danych, adres mail dostępny na stronie Dr.Max 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu

Kasjerka - Ruda Śląska

Silver Dragon,Ruda Śląska — godzinę temu
Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Ruby on Rails

PGB Human Resources,Ruda Śląska — godzinę temu
Heroku experience is desirable - Experience using HAML - SQL, including the use of aggregate functions and complex joins - Knowledge of Design Patterns

Kierowca C+E

SK Expres Sp. z o.o.,Ruda Śląska — godzinę temu
W celu zaproszenia do procesu rekrutacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o

Operator/ka maszyn

Randstad Polska Sp. z o.o.,Ruda Śląska — godzinę temu
ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu

Kierownik Serwisu

Lanette Psychotest,Ruda Śląska — 2 godziny temu
strategii rozwoju działu zgodnie z celami firmy • Planowanie, inicjowanie, promowanie działań marketingowych • Analiza procedur i bieżących działań w celu
finansowych oraz ich analiza • Współpraca i nawiązywanie kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami • Prowadzenie rozmów z klientami mających na celu

Magazynier w centrum dystrybucyjnym

Randstad Polska,Ruda Śląska — 2 godziny temu

Sprzedawca City Sport Partner Ruda Śląska CH Plaza

City Sport Partner,Ruda Śląska — 2 godziny temu
dynamicznie rozwijającej się firmie WYMAGANIA: • komunikatywność i pewność siebie • doskonała organizacja pracy • umiejętność pracy w zespole • zainteresowanie modą

Elegancka restauracja poszukuje kelnerów/barmanów

Doradca Klienta - pożyczki - gwarantowane zarobki!

rekrutacja,Ruda Śląska — 2 godziny temu
pożyczkowym poszukuje na stanowisko Doradca Klienta Miejsce pracy: Ruda Sląska Opis stanowiska: - pozyskiwanie nowych klientów dla firmy - obsługa otrzymanej bazy
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie księgowość audyt, Ruda Śląska