Praca księgowość audyt Rzeszów

Oferty: 1 - 20 z 334

Wykładowca na kursie Księgowości

Learning,Rzeszów — 19 godzin temu
Firma szkoleniowa Learning poszukuje do współpracy osób do pracy w charakterze wykładowcy dla kursów zawodowych w obszarze księgowości - postawy i poziom
Podane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem

Kierownik biura sprzedaży

Branża deweloperska,Rzeszów — 19 godzin temu
prezentowanie mieszkań na terenie budowy; - współudział w tworzeniu strategii sprzedaży; - realizację założonych wyników, podejmowanie działań mających na celu
Wymagania: -mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub księgowości; -zainteresowanie tematyką nieruchomości i doświadczenie w pracy z klientami, -łatwości

Księgowa

Techmen Industries,Rzeszów — 19 godzin temu
innych; • Znajomość zasad funkcjonowania faktoringu- prowadzenie i obsługa faktoringu; • Obsługa kadrowa pracowników firmy Wymagania • Doświadczenie księgowości
, w prowadzeniu księgowości firmy; • Doświadczenie w prowadzeniu kadr; • Wykształcenie- zgodnie ze stanowiskiem; • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości
Oferujemy • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; • Możliwość rozwoju zawodowego; • Możliwość wdrażania swoich pomysłów, mających na celu usprawnianie

Księgowa

Lider Grupy Pomiarowo - Serwisowej (Nr ref.:ELEKT/RZE/BB)

Arche Consulting,Rzeszów — 19 godzin temu
K. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Elektryk-Pomiarowiec - Rzeszów (Nr ref.:ELEKT/RZE/BB)

Pracownik Produkcji

Grupa Progres,Rzeszów — 19 godzin temu
bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions – linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu

Kasjer/Kasjerka- Rzeszów

Merkury Market,Rzeszów — 19 godzin temu
Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem: 7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu

Dystrybutor gazet reklamowych - sieć Kaufland

Kaufland Polska Markety,Rzeszów — 19 godzin temu
kierować na adres mailowy: @ W CV proszę umieścić klauzulę o następującej treści: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu

Trener / Nauczyciel / Pedagog

BPR Consulting,Rzeszów — 19 godzin temu
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.

Trener / Informatyk

Monter płyt K-G

INTERIMAX,Rzeszów — 19 godzin temu
Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3.
Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi
Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. 5.

Holandia! Operator Wtryskarki

Forbis Sp.z o.o.Sp.K.,Rzeszów — 19 godzin temu
KRAZ (15573) z siedzibą w Strzelcach Opolskich, Gogolińska 2, w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym i przyszłych rekrutacji”.

Technolog produkcji konstrukcji stalowych

Synerte Sp. z o.o.,Rzeszów — 19 godzin temu
UE L 119, s.1) - zwanego RODO w celu przeprowadzenia rekrutacji: (1) - na stanowisko, którego dotyczy zgłoszenie lub (2) - na inne, podobne stanowiska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z j. angielskim

Kraina Odkrywcy,Rzeszów — 19 godzin temu
nie wyrażam zgody na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grzegorza Jasińskiego działającego pod firmą GINT Grzegorz Jasiński w celu

Konsultant ds. sprzedaży

Fundacja Aktywizacja,Rzeszów — 19 godzin temu
Zakres obowiązków: - telefoniczny i mailowy kontakt z potencjalnymi klientami w celu zainteresowania oferta firmy, - generowanie leadów sprzedażowych i
Dane będą przetwarzane w celu dopełnienia wszystkich formalności zwianych z procesem rekrutacji.

Listonosz z orzeczeniem w Rzeszowie

CV proszę prześlij na e-mail: edyta.rarata[małpa]idn.org.pl Koniecznie umieść w CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu

Zatrudnię Ekspedientkę

SANTOS,Rzeszów — 19 godzin temu
W CV prosimy o dodanie klauzuli przetwarzania danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tej rekrutacji oraz przyszłych procesów

Biuro Usług Księgowych przyjmie na staż

Biuro Usług Księgowych,Rzeszów — 19 godzin temu
Wymagania: -wykształcenie wyższe -zainteresowanie księgowością -dobra znajomość MS Office Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koordynator projektów elektrycznych

Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie księgowość audyt, Rzeszów