Praca księgowość audyt Sosnowiec, gm. Sosnowiec, Śląskie

Oferty: 1 - 20 z 157

Płatny staż, współfinansowany z EFS, gwarancja zatrudnienia

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia,Sosnowiec — 53 minuty temu
gwarancją zatrudnienia są realizowane w następujących branżach: - Administracja/Praca biurowa - Obsługa klienta - Kadry/Płace/Rekrutacja - Logistyka - Księgowość
zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu

Magazynier (nr ref.: MAG/SO/MA)

ARCHE-Consulting Sp. z o.o. Sp. k.,Sosnowiec — 47 minut temu
K. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

AGENT UBEZPIECZENIOWY

PZU SA,Sosnowiec — 47 minut temu
uświadamiać im ich potrzeby, • lubisz się ciągle rozwijać i chcesz być w czymś najlepszy, • wiesz, jak zorganizować sobie pracę i wytrwale dążysz do celu
Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Asystent klienta biznesowego

SineQuaNon,Sosnowiec — godzinę temu
Twoje obowiązki: -telefoniczny kontakt z Klientem Biznesowym z bazy danych -umawianie spotkań handlowych - dbanie o dobry wizerunek spółki Liczba wakatów
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłej rekrutacji. Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.

Agent Ubezpieczeniowy PZU SA

PZU SA,Sosnowiec — godzinę temu

Magazynier Sosonowiec

Grupa Progres,Sosnowiec — 48 minut temu
Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Pracownik biurowy Działu Technicznego w administracji budyn

Zarządzanie Nieruchomościami,Sosnowiec — 48 minut temu
Zakres obowiązków - przyjmowanie zgłoszeń interesantów dot. wystąpienia awarii, usterek, stanów wodomierzy, itp.; - przygotowywanie korespondencji w zakresie odpowiadającym powierzonym czynnościom; - rozwiązywanie problemów związanych bieżącą eksploatacją budynków; Oczekiwania - wykształcenie...

Spedytor Międzynarodowy Całopojazdowy

BCUBE Sp. z o. o.,Sosnowiec — 48 minut temu
pracy na podobnym stanowisku •znajomość przepisów związanych z wykonywaną pracą •doskonała organizacja pracy •samodzielność i determinacja w osiąganiu celu

Praca dorywcza w księgowośći

BCUBE Sp z o.o.,Sosnowiec — 48 minut temu
Dam pracę dorywczą w dziale księgowości Wymagania - podstawowa znajomość zasad rachunkowości - znajomość obsługi komputera Za interesowanych proszę o kontakt

Inżynier Jakości

HR Partner,Sosnowiec — 49 minut temu
•Przygotowywanie i weryfikowanie planów działań korygujących i prewencyjnych, raporty 8D oraz 3D w celu zapobieżenia powtórzenia się problemów jakościowych

Kontroler Finansowy

Human&Hunter,Sosnowiec — 49 minut temu
raportów do Zarządu, celem - skutecznego podejmowania decyzji kierowniczych, - analizowanie rentowności według produktów, klientów, opracowywanie dla działu księgowości

HR Business Partner

MyWorknet Sylwia Ottka,Sosnowiec — 49 minut temu
aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech - bez języka !

Promedica24,Sosnowiec — 49 minut temu
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze
Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna.

. • Opracowywanie raportów 8D oraz 3D w celu minimalizcji ponownego pojawienia się problemów jakościowych • Wspieranie procesu zarządzania wewnętrznymi
problemami jakościowymi • Inicjowanie działań mających na celu zapobieganie raklamacjom • Wspieranie procesu zarządzania kosztami jakości Wymagania •

Pomocnik lakiernika

Polen-Allgemein-Service Przytulski UG,Sosnowiec — 50 minut temu
Pokrywanie podłóg przemysłowych środkami chemicznymi w celu poprawy właściwości.

Opieka nad starszą Panią- okolice Preston, UK

Promedica24,Sosnowiec — 50 minut temu
poniedziałki środy i piątki w godz. 9-17.00 Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu
Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu

Konsultant ds. telefonicznej obsługi stałych klientów

Farmacol,Sosnowiec — 50 minut temu
Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Solidna firma szuka pracownika na stałe! Produkcja

During Polska Sp. z o. o.,Sosnowiec — 50 minut temu
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji 3.

Starszy Kupiec z francuskim i angielskim

Myworknet Sylwia Ottka,Sosnowiec — 50 minut temu
zakupy określonej grupy produktów dla zakładów w Europie •czynny udział w rozwoju strategii dla własnej grupy produktów •doskonalenie łańcucha dostaw w celu

Koordynator ds. obsługi klienta z francuskim i angielskim

Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie księgowość audyt, Sosnowiec