Praca księgowość audyt Wrocław

Oferty: 1 - 20 z 760

Asystenka działu księgowości

PMI Outsourcing,Wrocław — 12 godzin temu
usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – poszukuje ambitnej osoby na stanowisko: Asystentka działu księgowości
Office • Dobra organizacja miejsca i czasu pracy Oferowane: • Umowa o pracę tymczasową • Poł etatu • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziale księgowości
Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Samodzielna/y Księgowa/y Fundacji

Fundacja Potrafię Pomóc,Wrocław — 12 godzin temu
dolnośląskie Opis stanowiska • Sprawdzanie dokumentów księgowych i ewidencjonowanie ich w systemie finansowo księgowym, • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość
Możecie się z nami skontaktować za pomocą adresu e-mail: @ , 2) Dane, które nam przekazujecie w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w celu przeprowadzenia
Mówi on o przetwarzaniu danych w celu wypełnienia wymogów prawa.

Młodsza Księgowa

Dijo Baking Sp. z o.o.,Wrocław — 13 godzin temu
Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą; - Bieżący kontakt z instytucjami zewnętrznymi; Wymagania: -Minimum roczne doświadczenie w pracy w księgowości
Podanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji.
Podanie Danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji jest dobrowolne.

Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa

PMI Outsourcing Sp. z o.o.,Wrocław — 13 godzin temu
doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – kancelarii podatkowej, poszukuje osoby na stanowisko: Asystent/ -ka ds. księgowości
Lokalizacja – Wrocław Jeśli jesteś absolwentem studiów ekonomicznych o specjalności rachunkowość, audyt lub kontroling, masz analityczny umysł i cenisz
Zakres obowiązków: • wsparcie działu księgowości w realizacji codziennych zadań • przygotowywanie dokumentacji księgowej • weryfikacja i wprowadzanie danych

Samodzielna księgowa - pilne!

Pmi Outsourcing,Wrocław — 13 godzin temu
sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wedle określonych standardów WYMAGANIA: -Wykształcenie ekonomiczne -Doświadczenie w dziale Księgowości
Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.

osoba do prowadzenie baz danych/zestawień

Agencja Pracy Koncepcja,Wrocław — 13 godzin temu
prowadzeniem baz danych i zestawień • ewentualnie rozmowy telefoniczne z kandydatami • współpraca z pozostałymi pracownikami i działami : rekruterami, księgowością
potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail: @ podając w temacie " pracownik administracyjny -bazy

Pracownik administracyjno-biurowy

Dask Sp. z o.o.,Wrocław — 13 godzin temu
Główne zadania : - rejestrowanie i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzące (tworzenie bazy książki nadawczej) -sprawdzanie i odbieranie poczty
odbieranie połączeń telefonicznych -dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji wewnątrz biura , porządkowanie oraz przekazywanie faktur do działu księgowości

Specjalista ds. monitoringu należności

Manpower,Wrocław — 13 godzin temu
portfelem Klientów i minimalizowanie zaległych należności, • zapewnianie płatności w czasie, • określanie powodów braku płatności, • doradztwo Klientom w celu
prowadzenia konta, • Pro aktywna komunikacja we własnym obszarze odpowiedzialności oraz współpraca z działem księgowym i działem sprzedaży • Wspieranie działu księgowości

Młodszy Specjalista ds. księgowości z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Wrocław — 10 godzin temu
Tytuł: Młodszy Specjalista ds. księgowości z j. niemieckimMiasto: WrocławRegion: dolnośląskieTwoje Zadania: Przetwarzanie faktur Zarządzanie i księgowanie

HOSTESSY OD ZARAZ! WYSOKIE ZAROBKI!

Income Invest,Wrocław — 12 godzin temu
Oferujemy wysokie zarobki: Od 3,7 tys / miesięcznie Jeżeli jesteś wstępnie zainteresowana proszę o podanie nr kontaktowego w celu omówienia szczegółów

Rejestratorka medyczna

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz,Wrocław — 12 godzin temu
Grabiszyńska 105, moich danych osobowych zawartych przeze mnie w moim CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko

Pracownik produkcji papieru - od zaraz

AWG,Wrocław — 12 godzin temu
Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a); Podane

Promowanie marki - praca stała : pn-pt / tygodniówki

Rekrutacja IQ,Wrocław — 12 godzin temu
zdolność analitycznego myślenia -kreatywne pomysły -dostępność czasową i gotowość rozpoczęcia współpracy od zaraz -determinację w dążeniu do założonego celu

Specjalista ds. Administracji i HR

Work Service,Wrocław — 12 godzin temu
Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22’¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c.

Kasjer/Sprzedawca w sklepie z zabawkami

Pracownik produkcji/wolne weekendy

Dekarz - praca od zaraz

Regees,Wrocław — 12 godzin temu
510 926 184 lub 756 lub 756 442 073 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: @ Stawka - 40 zł/h na rękę Dane osobowe przetwarzane są w celu
Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

Cieśla/ zbrojarz - praca Wrocław od zaraz -15-20 zł / h

IRKL,Wrocław — 12 godzin temu
(IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.
danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej, -Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu

Koordynator - Wrocław

Golden Serwis rej. 6644,Wrocław — 12 godzin temu
Obowiązki: - Nabór pracowników, szkolenie, pilnowanie czasu pracy - Rozliczanie, kontakt z księgowością Wymagania: - Czynne prawo jazdy kat.

Junior Specialist with French

Goldman Recruitment,Wrocław — 13 godzin temu
Specialist with French Responsibilities: • maintaining good communication on daily basis with external and internal business partners, • handling work queue
Filtruj oferty pracy