Praca lakiernik Barlinek

Filtruj oferty pracy
o nowych ofertach pracy dla lakiernik, Barlinek
Oferty: 1 - 4 z 4
TVOJARABOTA UA SP. Z O.O ODDZIAŁ W POLSCE,Barlinek
od 183 zł

LAKIEROWANIE RÓŻNEGO RODZAJU WYROBÓW METALOWYCHInne wymagania[Inne : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU, GOTOWOŚĆ DO PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM...

3 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Barlinek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: LAKIEROWANIE RÓŻNEGO RODZAJU WYROBÓW METALOWYCH WYMAGANIA: Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe, brak Inne wymagania: [Inne : MILE WIDZIANE...

jeden dzień temu
Więcej
Gorzów Wielkopolski (w pobliżu Barlinek)
od 3 000 zł

zgodnie ze stanowiskiemRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniapodstawowe, brak

19 dni temu
Więcej
Centralna Baza Ofert Pracy,Barlinek

Numer oferty: StPr/20/0909 Obowiązki: LAKIEROWANIE RÓŻNEGO RODZAJU WYROBÓW METALOWYCH Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

godzinę temu
Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie lakiernik, Barlinek