Praca lakiernik Olewin, gm. Wieluń, Łódzkie

Filtruj oferty pracy
o nowych ofertach pracy dla lakiernik, Olewin
Oferty: 1 - 6 z 6
PPU EKOMAL S.C.,Wieluń (w pobliżu Olewin)

Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonyZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniagimnazjalne, brak

11 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Wieluń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: WYMAGANIA: Wykształcenia: gimnazjalne, brak Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE FIRMA OFERUJE:

19 dni temu
Więcej
Wola Kleszczowa (w pobliżu Olewin)
1 440 zł

wg programu stazu, POWER dla osób do 30 roku życia, kategorie: dł bezr/ niepełnosprawniRodzaj zatrudnieniaNie dotyczyZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniapodstawowe, brak

jeden dzień temu
Więcej
Andrzej Mosiński Firma A. Mosiński,Widawa (w pobliżu Olewin)
od 2 800 zł

Obsługa metalizacji próżniowej i lakierni, lakierowanie prostych elementów, czynności pomocnicze na stanowisku pracy, zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.Inne...

4 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Widawa
"TELMA" Telęga Józef,Panki (w pobliżu Olewin)
od 2 600 zł

Lakierowanie mebli, szlifowanie frontówRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna...

29 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Panki
Agencja Pracy Koncepcja,Wieluń (w pobliżu Olewin)

Opis oferty pracy: Z nami podejmiesz dobrą pracę. Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem...

4 dni temu
Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie lakiernik, Olewin