Praca lakiernik Sulejów, gm. Sulejów, Łódzkie

Filtruj oferty pracy
o nowych ofertach pracy dla lakiernik, Sulejów
Oferty: 1 - 4 z 4
PPHU "ZAKO" S.C. MARZANNA I KRZYSZTOF KOWALSCY,Tomaszów Mazowiecki (w pobliżu Sulejów)
od 2 800 zł

lakierowanie powierzchni metalowychRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna...

4 dni temu
Więcej
P.P.H.U. " BATIS" Spółka z o. o.,Bełchatów (w pobliżu Sulejów)
od 2 600 zł

Malowanie i piaskowanie.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowo-premiowy ze staw. miesZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniapodstawowe, brak

4 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Bełchatów
P.P.H.U. BATIS Spółka z o. o.,Bełchatów (w pobliżu Sulejów)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Malowanie i piaskowanie. WYMAGANIA: Wykształcenia: podstawowe, brak Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 0,...

9 dni temu
Więcej
Batis Sp. z o.o.,Bełchatów (w pobliżu Sulejów)

Zakres obowiązków: Malowanie i piaskowanie. Zmianowość: dwie zmiany Data rozpoczęcia pracy: 21.12.2020 Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN System...

4 dni temu
Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie lakiernik, Sulejów