Praca logistyka magazyn Łódzkie

Oferty: 1 - 20 z 137

Bezpłatny kurs specjalista ds. logistyki i transportu+staż

Ośrodek Szkolenia "AS" s.c.,Wieluń — 12 godzin temu
Ośrodek Szkolenia "AS" z Wielunia zaprasza na bezpłatne szkolenie: ”Specjalista ds. logistyki i transportu" i 4 miesięczny staż w unijnym projekcie realizowanym
Korzyści: - stypendium szkoleniowe: 6,65zł netto/h - stypendium stażowe: 997,40zł / m-c netto - zwrot kosztów dojazdu - catering (przerwa kawowa) Warunki

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

Tommark,Konstantynów Łódzki — 12 godzin temu
aktywne poszukiwanie oraz utrzymywanie kontaktów z dostawcami, krajowymi i zagranicznymi; • tworzenie dokumentów związanych przyjmowaniem towarów na magazyn

Technolog przygotowania produkcji

UDS,Nowy Kawęczyn — 12 godzin temu
przygotowywanie norm i balansów produkcyjnych • przygotowywanie przymiarów usprawniających proces montażu • współpracę z innymi działami: produkcja, logistyka
, magazyn, sprzedaż Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku wymagamy : • wykształcenia minimum średniego • predyspozycji technicznych • mile widziana znajomość

POSZUKIWANY - POSZUKIWANA PRACOWNIK PRODUKCYJNY!

Randstad Polska,Grabica — 12 godzin temu
Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki

Poszukiwani pracownicy produkcji

Randstad Polska,Żychlin — 12 godzin temu

Pracownik magazynu - umowa o pracę, stawka 20 zł/h

Randstad Polska,Łowicz — 12 godzin temu
pracy w systemie czterobrygadowym ✅ mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij SMS o treści MAGAZYN

Specjalista ds. planowania produkcji

Wielton,Wieluń — 47 minut temu
bieżąca korekta założeń produkcyjnych - sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów do zleceń produkcyjnych - współpraca z działem sprzedaży, logistyki

Stażysta/-tka w dziale Zarządzania Produktami

aktywnego zdobywania doświadczenia Możesz zyskać: - aktywny staż – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania - płatną umowę o staż absolwencki (3 m-ce
) i umowę o pracę (9 m-cy), bezpośrednio z firmą Wielton, łącznie na okres 1 roku - pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku - nadzór

Stażysta - Inżynier

grupie i jesteś kreatywny Możesz zyskać: - aktywny staż – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania - płatną umowę o staż absolwencki (3 m-ce

Koordynator produkcji

Schraner Polska Sp. z o.o.,Łęczyca — 12 godzin temu
min. średnie, • podstawowa znajomość rysunku technicznego, • umiejętność współpracy w zespole, • mile widziane doświadczenie w organizacji produkcji, logistyce

PRACOWNIK MALARNI PROSZKOWEJ

Agencja Pracy Select,Strzelce Wielkie — 12 godzin temu
. - Organizacja logistyki. - Dbanie o urządzenia lakiernicze. - Odpowiedzialność za jakość lakierowania. - Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Operator CNC

FAMEG SP. Z O.O.,Radomsko — 22 minuty temu
2 000 - 3 000 zł
stałej współpracyOferujemy:-zarobki od 2000 do 2600 zł netto-stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę-dodatkowe benefity i pozapłacowe świadczenia (m.

Przedstawiciel Handlowy ( Transport przenośnikowy)

LeasingTeam Professional,Zgierz — 12 godzin temu
produktów; • Projektowanie funkcjonalne systemów transportu i składowania, w tym: linii przenośników, gniazd paletyzacji; • Współpraca z działem produkcji i logistyki

Specjalista ds. Obsługi Klienta

GRUPA FARMIO, Reydrob Sp z o.o.,Lipce Reymontowskie — 12 godzin temu
Wprowadzanie zamówień do systemu, • Bieżąca aktualizacja udzielanie informacji zwrotnych klientom i potwierdzanie realizacji zamówień, • Współpraca z działem Logistyki

Franczyza sieci Żabka - 15 000 zł przychodu na start

Żabka Polska Sp.z.o.o,Rawa Mazowiecka — 12 godzin temu
premie uzależnione od wyników sprzedażowych - Zatowarowany i wyposażony sklep - Znaną markę i sprawdzony, działający model biznesowy - Pokrycie kosztów najmu

MAGAZYNIER

Gamrat" S.A.,Tuszyn — 12 godzin temu
Zakres obowiązków: *Przyjmowanie wyrobów na magazyn, *wydawanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki, *załadunek towaru na środki transportu, *wypełnianie

Operator Wózka Widłowego Kutno

Sonoco Consumer Products Poland,Kutno — 12 godzin temu
Twoje zadania: Transport wewnętrzny: załadunek odpadów, dostawy surowców do produkcji, dostawy wyrobu gotowego na magazyn, rozładowywanie aut pochodzących

Praca dla trenera - kucharz

BIURO,Pabianice — 12 godzin temu
Zatrudnimy trenera/szkoleniowca, który przeprowadzi zajęcia w m. Pabianice/ woj. łódzkie z zakresu: 1.

Operator maszyn CNC

FAMEG SP. Z O.O.,Radomsko — 12 godzin temu
obowiązków -chęć do podjęcia stałej współpracy Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę -dodatkowe benefity i pozapłacowe świadczenia (m.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie logistyka magazyn, Łódzkie