Praca logistyka magazyn Łowicz, gm. Łowicz, Łódzkie

Oferty: 1 - 5 z 5

Pracownik magazynu - umowa o pracę, stawka 20 zł/h

Randstad Polska,Łowicz — 13 godzin temu
pracy w systemie czterobrygadowym ✅ mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij SMS o treści MAGAZYN

Zatrudnię Specjalistę ds. Sklepów Firmowych

Nabiał,Łowicz — 13 godzin temu
Zakres obowiązków: m. in. współtworzenie i kontrola budżetów, sporządzanie okresowych raportów z wizyt kontrolnych , otwieranie nowych sklepów firmowych

Pracownik fizyczny - Łowicz

Axell Polska,Łowicz — 13 godzin temu
Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Mechatronik (m/k)

Trenkwalder,Łowicz — 13 godzin temu
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Mechatronik (m/k) Miejsce pracy: Łowicz nr ref.: M/Ł/1017 Obowiązki: - utrzymanie należytego

Automatyk (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Automatyk (m/k) Miejsce pracy: Łowicz nr ref.: A/Ł/1017 Obowiązki: - dokonywanie usprawnień
Filtruj oferty pracy