Praca logistyka magazyn Bielsko-Biała

Oferty: 1 - 20 z 60

Operator linii produkcyjnej 15,18 zł brutto/h

Marpol Sp. z o.o.,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
.: OP/M Zadania: - Obsługa maszyn; - Prace manualne; - Montaż detali; - Pakowanie detali; - Kontrola jakościowa produkowanych elementów.

Operator maszyn z uprawnieniami TIG do przyuczenia

.: S/M Zadania: - Praca przy spawaniu rur metodą TIG 141; - Terminowa i zgodna z normami jakości realizacja zleceń produkcyjnych; - Przestrzeganie zasad

Operator produkcji - KIA, Hyundai - Trzyniec, Czechy

Manuvia,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
OPERATOR PRODUKCJI (M/K) Miejsce pracy: Třinec, Republika Czeska Opis czynności pracy: Pracownik obsługuje automatyczne urządzenia do spawania, montuje

Pracownik biurowy – obsługa magazynu

Abakon Sp. zo.o. Spółka Komandytowa,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
Office (word, exel) - umiejętność planowania i organizowania pracy - umiejętność działania pod presją czasu - mile widziane wykształcenie w kierunku logistyki

Asystentak biura

ALBUD SPÓŁKA JAWNA,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
Zakres obowiązków: - kompleksowa obsługa biura (m. in. centrala telefoniczna, - urządzenia biurowe) - zarządzanie korespondencją - kontakt z kontrahentami

Praca w Czechach (Ostrawa) - K/M/PARY! Start 26.11

Nie masz doświadczenia i szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem? Zacznij karierę jako pracownik produkcji w Czechach! Czeski producent elektroniki z siedzibą w Ostrawie poszukuje pracowników wsparcia produkcji do montażu części elektronicznych dla największych koncernów na świecie. Dołącz do ponad...

Specjalista ds. celnych

Gi Group Sp. z o.o.,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
Kandydatów oczekujemy: •Komunikatywnej znajomości j. angielskiego – pozwalającej na kontakt z zagranicznym Klientem, •Wykształcenia kierunkowego – Transport, Logistyka

Praca na produkcji -SŁOWACJA -od ZARAZ!Panie/Panowie/Pary

Operator produkcji - SAMSUNG (m/k/pary) Miejsce pracy: Galanta , Republika Słowacja Co właściwie będziesz robić?

Pracownik produkcji

Mika Sp z o.o.,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
Wynagrodzenie 2500 zł/m-c netto plus świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Pracownik Budowlany-WYLEWKARZ

Firma z długoletnim doświadczeniem,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
Zapewniamy: - umowę o pracę (na okres próbny 3 m-c z możliwością przedłużenia) - atrakcyjne i regularne wynagrodzenie (do 4 000 zł brutto) - samochód służbowy

Przedstawiciel handlowy

M S KNIGHT OF FINANCES,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
M S KNIGHT OF FINANCES poszukuję młode inteligentne i komunikatywne osoby z całej Polski.

Kosztorysant

Admar,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
osoby z doświadczeniem, samodzielnej, dokładnej zainteresowanych prosimy o kontakt po nr tel: 33 / 814 00 26 lub 881 921 438 lub e-mail b i u r o @ a d m
a r s c . c o m . p l wysyłając dokumenty aplikacyjne, prosimy podać na jakie stanowisko Państwo aplikujecie

Pokojowa

Firma Handlowa ELFURAT Ayad Salih,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa 8.00-16.00 od pn. do pt. wg grafiku.

Prace budowlane w zakresie murowania, kafelkowania i brukowa

Mycie okien i ścian budynków

Pokojowa

Sprzedawca na stoisku piekrniczo - cukierniczym

Polskie Piekarnie,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
dyspozycyjności i uczciwości • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych Zapewniamy: • umowę o pracę • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, zawierające m.

Doradca klienta z j. CZESKIM - 6 tys na rękę zdalnie!

TIVRON,Bielsko-Biała — 18 godzin temu
Oferujemy: • zdalną formę współpracy na firmowym sprzęcie – 1 m-c wraz ze szkoleniem ma miejsce w Krakowie.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie logistyka magazyn, Bielsko-Biała