Praca logistyka magazyn Milanówek

Oferty: 1 - 20 z 50

Specjalista ds Zaopatrzenia i Logistyki Produkcji Odzieżowej

Inter Api Sp. z o.o.,Milanówek — 13 godzin temu
Sprawdzanie zgodności dostaw produkcyjnych z zatwierdzonymi wzorami. b/W zakresie Logistyki Produkcji : 1.
Wydawanie lub zlecanie wydawania przez magazyn materiałów i akcesoriów (dodatków krawieckich ) do poszczególnych szwalni. 2.

Technolog Odzieży ds Zaopatrzenia i Logistyki Produkcji

Koordynator/Kierownik Sieci Handlowej Piekarni

4Value Business Consulting,Milanówek — 13 godzin temu
Opis Stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za: • koordynowanie 12 punktami detalicznymi produktów piekarniczo-cukierniczych

Pomocnik Dokumentalisty – Archiwum Państwowe w Milanówku

Grupa Zadaniowa WORK Sp. z o.o,Milanówek — 13 godzin temu
Oświadczenie o niekaralności Mile widziane: - Doświadczenie w pracy biurowej Oferujemy: - Umowa o pracę tymczasową - Wynagrodzenie podstawowe 2100 zł. brutto / m-c

Planner produkcji w firmie logistycznej

Rekrutacja,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
zmianowym w nowoczesnym magazynie w weekend Prywatną opiekę medyczną Jasno określoną możliwość rozwoju w strukturach firmy Przyjazne środowisko pracy (magazyn

Pracownik administracji magazynowej

Administrator kontroli jakości w firmie logistycznej

magazynier Grodzisk Mazowiecki nawet 4300 pln brutto/mc

Randstad Polska Sp. z.o o,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
Aplikuj: https://randstadpl.traffit.com/public/an/46963 Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, wyślij sms o treści MAGAZYN na numer 605303608 , oddzwonimy

Magazynier- Operator wózka widłowego

Greiner Packaging Sp. z o.o.,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
działaniu oraz dobra organizacja pracy - wysoka motywacja do pracy Zakres obowiązków: - przyjmowanie oraz wydawanie wyrobów, towarów, surowców na linii magazyn-klient
, magazyn-produkcja - prowadzenie dokumentacji magazynowej - przemieszczanie wyrobów, towarów, surowców, materiałów w obszarze działalności magazynu Osoby

Specjalista d/s Zamówień i Planowania Zapasów

Inter Api Sp. z o.o.,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
Wyższe lub licencjackie wykształcenie o profilu ekonomicznym, zarządzanie i marketing lub logistyka; Samodzielność, inicjatywa, nastawienia na poszukiwanie

Operator wózka widłowego-Chlebnia k. Grodziska Maz. 3400 zł

Interkadra,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
uprawnienia do obsługi wózka widłowego z wysokim składowaniem, - chęć podjęcia dłużej współpracy, - dyspozycyjność Oferujemy: - wynagrodzenie w kwocie 3400 zł m-cznie

Pakowanie, oklejanie towaru

Alter-Ego,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
Oferujemy: - praca w systemie dwuzmianowym 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00 - praca od poniedziałku do piątku - umowa zlecenie - stawka: na początku (1-3 m-ce

Specjalista ds. zakupów

Sales For,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
zwiększanie wydajności, pozyskiwanie nowych dostawców oraz rozwijanie relacji z obecnymi Wymagania: minimum 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów, logistyki
lub handlowym wykształcenie wyższe – Logistyka lub pokrewne bardzo dobra znajomość pakietu MS Office znajomość branży kosmetycznej/produkcji opakowań/

Specjalista ds. logistyki

EMMI,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
EMMI - firma wyposażenie wnętrz poszukuje osoby na stanowisko: Logistyka do prowadzenia biura i nadzoru nad magazynem Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
• współpraca z innymi działami • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych Oczekujemy: • przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane logistyka

Operator wózka do magazynu ze słodyczami / wysokie stawki

Hopi,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
na wózku wysokiego składowania w przypadku braku doświadczenia • Jasno określoną możliwość rozwoju w strukturach firmy • Przyjazne środowisko pracy (magazyn

Technik utrzymania ruchu

Logart,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji.

Lider zmiany w magazynie firmy logistycznej

Operator wózka widłowego

GRAFIK KOMPUTEROWY

Max4media Sp. z o.o.,Grodzisk Mazowiecki — 13 godzin temu
Górczewska 53, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St.

specjalista ds. sprzedaży

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Max4media Sp. z o. o. z, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.
Filtruj oferty pracy