Praca logistyka magazyn Sochaczew

Oferty: 1 - 16 z 16

POSZUKIWANY - POSZUKIWANA PRACOWNIK PRODUKCYJNY!

Randstad Polska,Sochaczew — 6 godzin temu
Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki

PRACOWNIK MAGAZYNU - Sochaczew, umowa o pracę

pracy w systemie czterobrygadowym ✅ mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij SMS o treści MAGAZYN

SOCHACZEW PRACA

Navo Orbico,Sochaczew — 6 godzin temu
frekwencję i wydajność, - Pracę zmianową: - Przyjazną atmosferę w pracy; - Pełną obsługę koordynatora na miejscu w magazynie; - Możliwość przejęcia przez magazyn
; - Możliwość finansowania przez magazyn kursu na wózki widłowe.

Operator Wózka Widłowego- Ołtarzew

CEVA LOGISTICS POLAND,Sochaczew — 6 godzin temu
CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego

Franczyza sieci Żabka - 15 000 zł przychodu na start

Żabka Polska Sp.z.o.o,Sochaczew — 6 godzin temu
premie uzależnione od wyników sprzedażowych - Zatowarowany i wyposażony sklep - Znaną markę i sprawdzony, działający model biznesowy - Pokrycie kosztów najmu

Monter Konstrukcji Stalowych od zaraz

RAFS,Sochaczew — 6 godzin temu
stalowych - prawo jazdy kat B - umiejętność posługiwania się elektronarzędziami - sprawność fizyczna - aktualne badania praca na wysokości powyżej 3 m

Pracownik magazynu-BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE(3600zł/m.)-Pass

JAGA Temp Sp. z o.o.,Sochaczew — 6 godzin temu
APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy Miejsce pracy: Pass k. Błonia Zadania: -załadunki i rozładunku; -kompletacja zamówień oraz pakowanie towaru;...

Proste czynności przy testowaniu sprzętu

Wyślij nam swoje CV lub SMS o treści MAGAZYN na numer 605 410 899 i przekonaj się jak łatwo zdobyć pracę! Oddzwonimy do Ciebie!

Kompletacja zamówień - 15zł brutto+20%premii!!! - Pass

zaraz; - pracę w młodym, dynamicznym zespole; - przyjazną atmosferę w pracy; - stawkę godzinową 15 zł brutto + 20% premii; - umowę zlecenia - (od 2. m-c

Pracownik ds. logistyki- UMOWA PRZEZ FIRMĘ -Kopytów k.Błoniu

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik ds. logistyki Miejsce pracy: Kopytów k.

Pracownik administracyjny - Kopytów k. Błonia

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta - jednego z wiodących operatorów logistyki artykułów spożywczych w Europie - poszukuje osoby do

Praca w dziale dostaw - Praca stała od zaraz! - Pass k.Błoni

JAGA Temp,Sochaczew — 6 godzin temu
Błonia Obowiązki: • przyjmowanie dostaw na magazyn • wprowadzane danych do systemu Wymagania: • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie • wysoka

Ołtarzew *Pracownik magazynowy*

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad Polska Sp. z o.o,Sochaczew — 6 godzin temu

Kompletacja zamówień - UMOWA PRZEZ FIRMĘ - Kopytów k. Błonia

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - magazyn z lekami Miejsce pracy: Kopytów

Lekka praca przy kompletacji zamówień – magazyn z książkami

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy przy: Kompletacji zamówień – magazyn z książkami Miejsce pracy: Pass k.

Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki - PRZEZ FIRMĘ

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - magazyn z książkami Miejsce pracy: Pass
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie logistyka magazyn, Sochaczew