Praca logistyka magazyn Zielona Góra

Oferty: 1 - 20 z 46

Kierownik Zmiany-Bolesławiec-pakiet relokacyjny

AWG sp. z o.o.,Zielona Góra — 10 godzin temu
Wymagania: - wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - praktyczna znajomość procesów (logistyka, produkcja

Koordynator Produkcji

Styropmin,Zielona Góra — 10 godzin temu
produkcyjnym na wszystkich etapach • Odpowiedzialność za wyniki jakościowe i wydajnościowe • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych • Współpraca z Działem Logistyki

Specjalista ds. administracji (TSL - Magazyn)

Synergia Konsulting,Zielona Góra — 59 minut temu
W chwili obecnej, w imieniu naszego Klienta, poszukujemy najlepszych Kandydatów gotowych objąć stanowisko: Specjalista ds. administracji (TSL - Magazyn

Specjalista ds. reklamacji (TSL - Magazyn)

W chwili obecnej, w imieniu naszego Klienta, poszukujemy najlepszych Kandydatów gotowych objąć stanowisko: Specjalista ds. reklamacji (TSL - Magazyn) miejsce

Kierownik Oddziału (TSL)

świadczonych przez siebie usług Nasz Klient szuka osoby: - z wykształceniem wyższym - z kilkuletnim doświadczeniem w pracy na stanowisku o podobnym profilu (logistyka

Brygadzista szklarni w Niemczech, blisko granicy z Polską

Wittenberg Gemuse GmbH,Zielona Góra — 10 godzin temu
W niedalekiej przyszłości planujemy również rozpoczęcie uprawy owoców miękkich m. in. truskawek, stwarzając nowe możliwości rozwoju zawodowego dla ambitnych

Kierowca C+E Niemcy/Dessau od II m-ca 2600 EUR brutto+diety

Werker Sp. z o.o.,Zielona Góra — 10 godzin temu
Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Dla...

OPIEKUNKA dla PANI/25.11./Bergisch Gladbach/WYSOKA STAWKA !!

Personalservices24,Zielona Góra — 10 godzin temu
M. Anielewicza 27/103 oraz PS24 Group Sp. z o.o. z siedzibą 02-546 Warszawa, ul. Kazimierzowska 52.

Mechanik Samochodowy / Mechatronik (m/z) Berlin

Tremonia Nova GmbH,Zielona Góra — 10 godzin temu
Chcesz przezyc wspaniala podroz zawodowa? Podejmij prace u nas jako Mechanik samochodowy albo Mechatronik samochodowy w pieknym miescie Berlin od zaraz! Zakres obowiazkow: - Inspekcja, konserwacja i naprawa pojazdow samochodowych wszystkich marek - Prace kontrolne zgodnie z obowiązującymi...

Pracownik remontowy w Niemczech, 200 km od granicy z Polską

WBG,Zielona Góra — 10 godzin temu
Do obowiązków nowego członka zespołu należało będzie m. in. kafelkowanie, sucha zabudowa (karton-gips, montaż ścianek działowych), montaż drzwi oraz okien

pracownik fizyczny w Niemczech - magazyn sortowni kurierskie

IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.,Zielona Góra — 10 godzin temu
Poszukujemy osób do pracy fizycznej w Niemczech - magazyn sortowni kurierskiej - skanowanie przesyłek kurierskich - rozładunek kontenerów z przesyłkami

Kierowca C+E na cysternę, 3/1+weekendy w domu, 6-7 tys/m-c

TMAS,Zielona Góra — 10 godzin temu
Umowa o pracę, oferujemy od 6000 zł netto/m-c wzwyż. tel. 725 080 400

pracownik biurowy z j.niemieckim

Sedilog Sp. z o.o,Zielona Góra — 10 godzin temu
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki oraz montażu mebli.

HR Koordynator

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.,Zielona Góra — 10 godzin temu
lubuskie/ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Bieżąca współpraca oraz wsparcie Managerów Liniowych w zakresie HR, • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska związane z logistyką

komisjoner okolice Berlina

ISP,Zielona Góra — 10 godzin temu
EURO/godz BRUTTO, •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach wraz z gwarancja odprowadzonych skladek, •zakwaterowanie 195,- EURO/ m-c

Technik Serwisu, elektryk/technik

SPIE Polska,Zielona Góra — 10 godzin temu
miejsce pracy: Zielona Góra Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in • utrzymanie w ruchu urządzeń

Zatrudnimy nauczycieli

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.,Zielona Góra — 10 godzin temu
szkół policealnych z kierunkow (administracja, rachunkowosc, kosmetyka, fryzjerstwo, informatyka, przedsiebiorczość, prawo, florystyka, stomatologia, logistyka

Niemcy - pokojówka, pokojowy

Workon,Zielona Góra — 10 godzin temu
POKOJOWY Miejsce pracy: Bawaria Termin rozpoczęcia: od zaraz na dłuższy czas Wynagrodzenie: 10,45 € brutto / h Zakwaterowanie: własny pokój z łazienką, 800 m

Specjalista ds. sprzedaży w terenie

Manpower,Zielona Góra — 10 godzin temu
Marlboro, L&M) • Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży • Efektywne wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek

Komisjonowanie/Magazyn Malsfeld okolice Kassel

ISP GmbH,Zielona Góra — 10 godzin temu
Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn zlokalizowany w okolicach Kassel m. Malsfeld.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie logistyka magazyn, Zielona Góra