Praca management consultant Katowice

Oferty: 1 - 20 z 41

Service Desk Agent with English

Hemmersbach,Katowice — 2 godziny temu
responsibility - Team Spirit: strong team spirit and a great working atmosphere in a friendly team - Openness: direct and informal communication even at management

Specjalista ds. obsługi Klienta

Teleperformance Polska Sp. z o. o.,Katowice — 2 godziny temu
Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Expierence Management.

Asystent/ka Zarządu

Librus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.,Katowice — 2 godziny temu
• Będziesz współpracować bezpośrednio z top managementem. • To stanowisko pozwala na realny rozwój w ramach firmy. • Na pewno nie będziesz się nudzić.

Senior HR Administrator with French

G-force,Katowice — 2 godziny temu
Experience in working on similar positions (HR Service Desk, HR Administration, Customer Service) for at least 2 years Good job organization and time management

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

Teleperformance,Katowice — 2 godziny temu

Konsultant Obsługi Mailowej - j. niemiecki

Chcesz pracować dla międzynarodowego lidera w branży Customer Service Management?
:) Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Expierence Management.

responsibility - Team Spirit: strong team spirit and a great working atmosphere in a friendly team - Openness: Direct and informal communication even at management

Junior Consultant Berlin/Katowice

Adaptive SAG,Katowice — 2 godziny temu
Obecnie poszukujemy Kandydatów dla Klienta międzynarodowego na stanowisko: Junior Consultant Miejsce pracy: Kolonia/Berlin, następnie: Katowice Stwierdziłeś

Specjalista ds. wsparcia technicznego

Support Engineer - Wiedeń, Austria

PPM-PP,Katowice — 2 godziny temu
Obowiązki: Opieka nad systemami informatycznymi klientów z naciskiem na technologie Microsoft Patch Management, Upgrades oraz Troubleshooting w środowiskach

Specjalista ds.wsparcia techninczego z j.niemieckim

Teleperformance Polska,Katowice — 2 godziny temu

Praktykant/Praktykantka (rekrutacja i talent management)

Intendi Consulting,Katowice — 2 godziny temu
oferująca kompleksowe usługi z zakresu human resources dla biznesu, tj. rekrutację i badanie potencjału, konsulting HR, a także rozwiązania z zakresu talent management
W związku z rozwojem firmy i współpracą z renomowanym, międzynarodowym dostawcą rozwiązań IT z zakresu talent management i rekrutacji poszukujemy osoby
Chętnych do współpracy z naszą firmą zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Praktykant/Praktykantka (rekrutacja i talent management) nr. ref.: 26/INT/2018

Obsługa serwisowa obiektu

Sanpro Consulting BPO,Katowice — 2 godziny temu
zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Obsługa infolinii

Specjalista ds. Wsparcia systemu (3 linia)

NBC,Katowice — 2 godziny temu
Wsparcia systemu (3 linia) Lokalizacja: Katowice Opis stanowiska: • utrzymywanie systemu billingowego opartego na Oracle BRM (Billing and Revenew Management

Specjalista ds.obsługi Klienta z językiem niemieckim!

Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Service Management.

Customer Service with German

Teleperformance Katowice,Katowice — 2 godziny temu
Opis oferty pracy: Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Service Management.

Poszukiwany/-a Specjalista do obsługi Klienta z j.niemieckim

Poszukiwany/-a Specjalista ds. obsługi Klienta

Teleperformance Poland,Katowice — 2 godziny temu

Menager holenderskiej firmy z kwiatami

Flower your place,Katowice — 2 godziny temu
. • Experience in company management. • Experience with negotiation with city representatives is an advantage. • English – written and spoken is a condition
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie management consultant, Katowice