Praca manager Bydgoszcz

Oferty: 1 - 20 z 31

Spedytor z doświadczeniem (min. 1 rok)

Enpire,Bydgoszcz — 9 godzin temu
Rocznie ( składające się z podstawy i prowizji ) - Świetna atmosfera w firmie oraz pełne wsparcie managera / opiekuna - Atrakcyjne konkursy motywacyjne
, oraz dla najlepszych auta służbowe - Najbogatszy pakiet szkoleń w branży oraz stałą opiekę managera - Dbamy o naszych pracowników , dajemy im możliwość

Key account manager z j. angielskim ( 6000zł-8000zł)

Welltoc sp. z o.o.,Bydgoszcz — 9 godzin temu
do ludzi - Komunikatywności Oferujemy: - Laptop firmowy - Wsparcie szkoleniowe wykwalifikowanych specjalistów (m.in. pomoc techniczna i merytoryczna Managera

Junior IT Support Specialist with French

Atos Global Delivery Center Polska,Bydgoszcz — 9 godzin temu
Windows desktop and server, Office 365, Citrix, Vmware, McAfee, Linux, cloud solutions and all latest upcoming technologies -Team leader: License 2 Lead, Manager
on Duty -Project manager: PRINCE2, Agile, PMI -Process manager: ITIL (foundation & intermediate levels), License 2 Deliver We look for -Very good (min

Rekruter z językiem angielskim

SDL Polska,Bydgoszcz — 9 godzin temu
OPIS STANOWISKA: - współpraca z działem Talent Aquisition, HR i managerami - efektywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych współpracowników firmy poprzez

Energiczne osoby poszukiwane !

Partner Handlowy Cyfrowy Polsat,Bydgoszcz — 9 godzin temu
Jestem Managerem w Firmie Cyfrowy Polsat S.A. i poszukuję ludzi z energią do Sprzedaży Aktywnej.
*weź udział w licznych szkoleniach, które doskonale przygotują Cię do nowej roli *korzystaj z indywidualnego wsparcia doświadczonego managera oraz kolegów

Manager ds. Sprzedaży

CorsonHR,Bydgoszcz — 9 godzin temu
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko: MANAGER DS.
Przemysłowej 8 lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info(at)corson.pl, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Managera ds.

Spedytor drogowy

Cargo Group,Bydgoszcz — 9 godzin temu
projektów rekrutacyjnych w sektorze transportu, spedycji i logistyki – kadry operacyjnej i handlowej, w tym spedytorów drogowych, morskich, handlowców oraz managerów

Office Manager - Bydgoszcz

Full Job,Bydgoszcz — 9 godzin temu
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Office Manager Miejsce pracy: Jeżeli nie straszne Ci: • Codzienna opieka nad biurem

PRODUCT MANAGER

AutoBOX Advertising Sp.z o.o.,Bydgoszcz — 9 godzin temu
AutoBOX Advertising Sp. z o.o. zatrudni w Bydgoszczy na umowę o pracę, osobę do sprzedaży reklam w pojazdach komunikacji miejskiej. Atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagania: - doświadczenie w handlu - koniecznie - zdolności komunikacyjne i interpersonalne - samodzielność i zdolności organizacyjne -...

Account Manager, branża IT

PGB Human Resources,Bydgoszcz — 9 godzin temu
dziedziny bezpieczeństwa systemów informatycznych, outsourcingu, budowy infrastruktury sieciowej i systemowej, poszukuje osoby na stanowisko: Account Manager

Project Manager

CorsonHR,Bydgoszcz — 10 godzin temu
Obecnie CorsonHR - Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów na stanowisko: PROJECT MANAGER Miejsce pracy: województwo
Przemysłowej 8 lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: @ w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Project Manager.

Work planner

Atos GDC,Bydgoszcz — 10 godzin temu
the team lead in case of doubt, issues, anticipated resource shortages · Raises structural resource needs, both in quality and quantity to the resource manager

Projektant Sprzedawca / Manager Projektant

CULINA 3D Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 10 godzin temu
środowisku • Szeroki pakiet szkoleń • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu i rozwijaniu firmy • Pracę w gronie niezwykłych ludzi • Świetną atmosferę w pracy MANAGER

Specjalista ds. rekrutacji

ENPIRE Łukasz Wojciechowski,Bydgoszcz — 10 godzin temu
Prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami, - Przygotowywanie raportów dotyczących profili kandydatów, - Stały kontakt z managerami

Asystent/ka Działu Handlowego

ENPIRE,Bydgoszcz — 10 godzin temu
pracę - zgrany zespół - ubezpieczenia grupowe - prywatna opieka medyczna - karta multisport - możliwość awansu - dogodna lokalizacja - pełne wsparcie managera

Praca Berlin

Berluans,Bydgoszcz — 10 godzin temu
Obecnie poszukujemy pracownikow BERLIN KELNERÓW/KI 1400€+zakwaterowanie PAKOWACZY LUNCH BOXOW1400€+zakwaterowanie ZMYWAJACYCH 1500€+zakwaterowanie MANAGERÓW

Specjalisty ds. pożyczek pozabankowych (Solec Kujawski)

Profi Credit,Bydgoszcz — 10 godzin temu
długotrwałych relacji z klientami, - komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność Oferujemy: - najwyższe prowizje na rynku - pakiet szkoleń - wsparcie managera

Szukam Pracowników

Avon Cosmetics Polska,Bydgoszcz — 10 godzin temu
Pracownik/Lider/Manager – branża kosmetyczna Miejsce pracy: Praca na terenie całej Polski i Europy w domu/terenie.
Pozdrawiam Manager Natalia Osysko E-mail: @

Life Insurance Specialist

Dział Rekrutacji,Bydgoszcz — 10 godzin temu
2500zł brutto podstawy i wysokie prowizje od sprzedaży Dogodną dla Ciebie formę współpracy Benefity pozapłacowe Bogaty pakiet szkoleń Stałe wsparcie Managera

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Rekruter,Bydgoszcz — 10 godzin temu
Kartę Multisport czy Ubezpieczenie medyczne Wsparcie Managera oraz pakiet szkoleń na start Pracę na własnych warunkach – to Ty wybierasz rodzaj umowy Stabilną