Praca manager Opole

Oferty: 1 - 14 z 14

LEKTOR JEZYKA ANGIELSKIEGO

EDWINGS LANGUAGE SCHOOL,Opole — 16 godzin temu
. • Dodatkowo dla zainteresowanych oferujemy funkcję Managera z możliwością stałej lub okresowej współpracy.
. • Dodatkowe stałe lub okresowe (wrzesień) wynagrodzenie na stanowisku Managera lub Koordynatora.

Project Manager

Step Records Sp. z o.o.,Opole — 16 godzin temu
Do naszego zespołu potrzebujemy osoby na stanowisko: Project Manager Miejsce pracy: Opole Zakres obowiązków: • prowadzenie projektów, w tym tworzenie harmonogramu

Specjalista ds. Planowania Finansów

Metlife,Opole — 16 godzin temu
Nasz zespół zrzesza najbardziej skutecznych managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doradców, na koncie których jest wiele sukcesów.

PRACA (z województwa Opolskiego, Ślaskiego, Dolnoślą

MF.Personal,Opole — 16 godzin temu
Dyrektor generalny sieci kancelarii prawnych poszukuje: - przedstawiciela kancelarii - menadżera sprzedaży (sales manager) - doradcy inwestycyjnego (z

MF.Personal poszukuje doradców oraz wyższego szczebla

Ponadto poszukujemy: - przedstawiciela kancelarii - menadżera sprzedaży (sales manager) - doradcy inwestycyjnego (z doświadczenie w obsłudze klienta zamożnego

Młodszy przedstawiciel, praca od zaraz!

FIRMA SP,Opole — 16 godzin temu
pełni szkolenia wstępne Zadania: - pozyskiwanie klientów, - nawiązywanie kontaktów z klientami, - nienaganne reprezentowanie firmy, - ścisła współpraca z managerem

Asystentka managera. Centrum Opola

HR_AP_Managament,Opole — 16 godzin temu
Firma sprzedażowo - marketingowa poszukuje asystentki managera.

Poszukiwana

MontanaPark,Opole — 16 godzin temu
Bardzo Pilnie poszukiwana Kobieta na stanowisko Managera Hotelu w Niemczech .

Emblemat.com,Opole — 17 godzin temu
Emblemat.Com lider na rynku opolskim w zakresie projektowania, tworzenia i realizacji kampanii marketingowych poszukuje osoby na stanowisko: Project Manager

KIEROWNIK PROJEKTU / PROJECT MANAGER

Alma S.A,Opole — 17 godzin temu
OPIS STANOWISKA: Planowanie projektów ( zasoby, czas, wycena, analiza jakościowa i ilościowa) Koordynowanie działań i pracy osób zaangażowanych w projekt (1-200os) Przygotowywanie sprawozdań z realizacji projektów Współpraca i negocjacje z klientami Dokonywanie obmiarów, odbiorów końcowych...

Future manager - praca dla młodych! Od zaraz/Opole

G.R.A.S.P,Opole — 17 godzin temu
Marzy Ci się przywódcze stanowisko, chcesz lepiej zarabiać i awansować, czy też wystarczy Ci stabilna pozycja w firmie i szacunek przełożonych? Każda z tych rzeczy wymaga pracy. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, sięgnij po kartkę papieru i napisz na niej swoje CV,być może właśnie do Ciebie się...

Specjalista ds. handlowych (Sales Manager) - Opolskie całe

SalesG,Opole — 17 godzin temu
Specjalista ds. handlowych (Sales Manager) Obszar działania: Region województwa opolskiego.
intensywnym rozwojem firmy oraz projektów własnych, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. handlowych (Sales Manager

SPECJALIŚCI DO BRANŻY AUTOMOTIVE

Randstad,Opole — 17 godzin temu
Dla naszego Klienta z branży automotive - lidera w swojej dziedzinie, zatrudnimy osoby na stanowiska: - QUALITY MANAGER - QUALITY ENGINEER - PRODUCTION
MANAGER - ENGINEERING MANAGER - MEASUREMENT ENGINEER Chcesz się rozwijać?

Project Manager (z orzeczeniem) zdalnie Opole

GrupaAF sp. z o. o.,Opole — 2 godziny temu
Poszukujemy Project Managera do zarządzania projektami programistycznymi w realizacji z firmowym zespołem jak i zewnętrznymi podwykonawcami.
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie manager, Opole