Praca manager Szczecin

Oferty: 1 - 20 z 31

Poszukiwany COUNTRY MANAGER

Goldmine Work Centre Sp. z o.o.,Szczecin — 10 godzin temu
naszego Klienta, zajmującego się sprzedażą naturalnych produktów i kieruje się zdrowym podejściem do życia poszukujemy kandydata Stanowisko: COUNTRY MANAGER

Facebook Advertisement Analyst

BELIANI,Szczecin — 10 godzin temu
Advertisement Analyst Miejsce pracy: Szczecin Region: zachodniopomorskie Obowiązki: analizowanie kampanii reklamowych Facebook na Google Analytics oraz w Ads Manager

Marketing Project Manager

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osób na stanowisko:Marketing Project Manager Miejsce pracy: Szczecin Region: zachodniopomorskie

E-commerce project manager z językiem Czeskim

Beliani GmbH,Szczecin — 10 godzin temu
rozwija markę na kolejnych rynkach europejskich, dlatego do naszej głównej siedziby w Polsce (Szczecin) szukamy kandydatów na stanowisko e-commerce project manager

Key Account Manager -Handlowiec / środki ochrony roślin

Arche Consulting,Szczecin — 10 godzin temu
Poszukujemy doświadczonego w branży rolniczej Handlowca (KAM), który wzmocni sprzedaż w regionie. Obowiązki: - realizacja planu sprzedaży, - budowanie i utrzymywanie stałych i długofalowych relacji z klientami; współpraca z dystrybucją oraz doradztwo na gospodarstwach rolnych, - pozyskiwanie nowych...

Key Account Manager

PGB Human Resources Sp. z o.o,Szczecin — 10 godzin temu
Obszar odpowiedzialności: - rozwój biznesu w zakresie rynku korporacyjnego - aktywne pozyskiwanie nowych klientów - budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z klientami - zapewnienie wysokiego poziomu standardów obsługi klienta - przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych -...

Specjalisty ds. sprzedaży usług spedycyjnych

NGage Recruitment,Szczecin — 10 godzin temu
projektów rekrutacyjnych w sektorze transportu, spedycji i logistyki – kadry operacyjnej i handlowej, w tym spedytorów drogowych, morskich, handlowców oraz managerów

Project Manager

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osób na stanowisko: PROJECT MANAGER Miejsce pracy: Szczecin Wojewódźtwo: zachodniopomorskie

Specjalista ds. kluczowych klientów

ShinyBox.pl,Szczecin — 10 godzin temu
Aktualnie poszukujemy kreatywnych i zmotywowanych osób na stanowisko: Key Account Manager Co będzie należało do Twoich zadań: - pozyskiwanie i obsługa
pogłębiania wiedzy, - atrakcyjny pakiet socjalny Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres @ W tytule wiadomości prosimy dopisać: "Key Account Manager

Entrepreneurial Supply Chain Manager

Beliani,Szczecin — 10 godzin temu
office in Poland (Szczecin) the company is rapidly expanding internationally and looking for: Entrepreneurial Supply Chain (Logistics / Transportation) Manager

Manager E-commerce

Red Sky,Szczecin — 10 godzin temu
Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki...

Sales Manager

Macrigi LTD,Szczecin — 10 godzin temu
Więcej informacji na stronie: www.macrigi.com Opis stanowiska: Zadaniem Sales Managera Macrigi będzie prezentowanie oraz promowanie portalu Macrigi, przy

Manager ds. sprzedaży

Izoler,Szczecin — 10 godzin temu
ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się przede wszystkim w systemach izolacji w przemyśle poszukuje do pracy w Stargardzie osoby na stanowisko: Manager

Oferta współpracy dla studenta

Profi Credit Polska SA,Szczecin — 10 godzin temu
wyznaczonych zadań Oferujemy: elastyczny czas pracy - dostosowany do Twoich zajęć możliwość współpracy bez doświadczenia pełen pakiet szkoleń i wsparcie Managera

Asystent w dziale księgowości z językiem angielskim

Recruiters Polska,Szczecin — 10 godzin temu
Szczecin Zakres obowiązków: - Wprowadzanie danych do systemu księgowego, - Weryfikację poprawności faktur, - Przygotowywanie sprawozdań i analiz na potrzeby managera

manager biura z doświadczeniem i angielskim

Drozd.biz,Szczecin — 10 godzin temu
Manager Biura Działamy w branży optymalizacji dla firm.
Ściśle współpracuje z innymi działami firmy, managerem biura i zarządem.
Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres @ w tytule maila wpisując: Manager biura - swoje imię i nazwisko.

Szukam osoby do obsługi klienta online

xbay,Szczecin — 10 godzin temu
. - Praca w miłym, młodym międzynarodowym zespole - Elastyczny grafik - Atrakcyjny system wynagrodzenia + premie uznaniowe - Stanowisko pracy - Pomoc Managera

ADMINISTRATOR SKLEPU INTERNETOWEGO, portali typu AMAZON, EBA

MultiPartner,Szczecin — 10 godzin temu
Równie dobrze moglibyśmy napisać Kierownik d/s Sprzedaży, Sales Development Manager, Copywriter, Customer Service Manager, możemy Ciebie nazwać nawet Dyrektorem

Pracownik Biurowy

MediaMatch,Szczecin — 10 godzin temu
• Wsparcie Managera firmy o każdej porze!
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie manager, Szczecin