Praca marketing manager Łódź

Oferty: 1 - 20 z 146

JUNIOR PERFORMANCE MARKETING EXECUTIVE

Bluerank,Łódź — 8 minut temu
Junior performance marketing executive Jeśli wiesz, że lead to nie tylko wstęp do artykułu, znasz różnicę między ROI a ROAS i zdobyłeś już pierwsze szlify
w marketingu online, dołącz do nas!
- Znajomość narzędzi wspierających działania reklamowe: Adform, Google Diplay & Video 360, Google Ads, Facebook Ads, Google Tag Manager, Marin Software

JUNIOR PROGRAMMATIC MEDIA EXECUTIVE

- Minimum rocznego doświadczenia w realizacji działań z obszaru marketingu online; - Posiadania umiejętności analitycznych, wnikliwego wnioskowania i
w firmie, będącej niekwestionowanym i utytułowanym liderem w swojej branży (European Search Awards 2018 Winner, Effie Awards 2018 Winner, Performance Marketing

PROGRAMMATIC MEDIA EXECUTIVE

- realizować działania reklamowe z wykorzystaniem platform Adform i DoubleClick Digital Marketing; - planować zakup mediów do kampanii Display; - współpracować
efektywnościowych pod kątem pozyskiwania leadów, poprawy współczynników konwersji, ROAS itp.; - praktycznej znajomości Google Analytics i Google Tag Managera

Project Manager (z orzeczeniem) zdalnie Łódź

Grupa AF Sp. z o.o.,Łódź — 7 godzin temu
Grupa AF Sp. z o.o. to marka specjalizująca się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego.
Poszukujemy Project Managera do zarządzania projektami programistycznymi w realizacji z firmowym zespołem jak i zewnętrznymi podwykonawcami.

Manager do branży budowlanej - praca od zaraz!!

SRN,Łódź — 7 godzin temu
Pilnie poszukujemy osobę na stanowisko manager do branży budowlanej.
Obowiązki: Marketing bezpośredni, marketing internetowy - pozyskiwanie klientów ,dawanie ogłoszeń.

Manager od zaraz branża budowlana!!

Szalunki,Łódź — 7 godzin temu
Poszukujemy do pracy od zaraz na stanowisko managera do branży budowlanej!
Do obowiązków będzie należeć : Marketing bezpośredni oraz marketing internetowy. Wymagana znajomość mix-marketingu. Płaca podstawa +prowizja!!

Praktykant/ka w Dziale Marketingu

BinarApps Sp. z o.o.,Łódź — 7 godzin temu
PRAKTYKANT/KA W DZIALE MARKETINGU Lokalizacja: Łódź Jeśli: Jesteś prawdziwym pasjonatem marketingu/PRu ;) Social media to Twoja codzienność Masz za sobą
tekstów w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie większego problemu Lubisz pracować w zespole, jesteś kreatywny Chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w marketingu
Udział w eventach integracyjnych Możliwość przedłużenia współpracy Więcej o BinarApps: Jesteśmy 50 - osobowym team’em programistów, testerów, project managerów

Menedżer ds. sprzedaży i marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o.,Łódź — 7 godzin temu
ogólnopolskiego miesięcznika branżowego „Świat Druku” oraz organizator szkoleń i konferencji w ramach Akademii Wiedzy, zatrudni menedżera ds. sprzedaży i marketingu
/ Sales & Marketing Manager.
Dodatkowymi atutami są: wykształcenie wyższe, doświadczenia zawodowe w sprzedaży, marketingu, obsłudze klienta lub przy organizacji eventów, znajomość

Product Specialist

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Łódź — 5 godzin temu
SpecialistMiasto: ŁódźRegion: łódzkieZadania: Wdrażanie nowych produktów do portfolio poprzez kompleksowe zbieranie informacji przy współpracy z Product Managerami

Rebates Expert

ŁódźRegion: łódzkieThe major responsibilities are: Processing rebates within Rebates module in SAP Understanding the difference between sales rebate and marketing

Test Automation Specialist for Salesforce

ABB,Łódź — 8 minut temu
Specialist for Salesforce Zadania: We’re looking for skilled QA specialist with experience in writing automated scripts (Selenium) • Collaborate with Test Manager
, Functional Analysts, Developers, Release Manager and other QA team members to deliver high quality test automation solution • Follow best practices in
writing automated test scripts, code standards and code repository management • Analyze execution results and provide feedback to Test Manager • Maintain

R2R & Analytics Process Leader

Tate&Lyle,Łódź — 8 minut temu
Perform other duties as requested by Supervisor/Manager - Validate correctness of process related KPIs, propose corrective actions for metrics being below

Staż / dział new business & account

ATOM Agency,Łódź — 8 minut temu
.) - Udział w burzach mózgów - Współpraca z project managerami w projektach dla Klientów z branży hotelarskiej i FMCG - Uzupełnianie i aktualizacja stron

DIGITAL ANALYTICS SPECIALIST

- Realizować wdrożenia Google Analytics i innych narzędzi marketingowych przez Google Tag Managera; - Konfigurować raporty, m.in. w Google Data Studio;
Wiedzy i umiejętności w zakresie obsługi: Google Analytics, najlepiej potwierdzone certyfikatem Google Analytics Individual Qualification; Google Tag Manager

Pracownik w oddziale współpracy z zagranicą

Gravet Consulting,Łódź — 8 minut temu
kandydata • Komunikatywność, otwartość; • Wysoce rozwinięte umiejętności organizacyjne; • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Administracja, Marketing

DIGITAL ANALYTICS EXECUTIVE

chcesz samodzielnie się o tym przekonać, aplikuj na stanowisko: - Realizować wdrożenia Google Analytics i innych narzędzi marketingowych przez Google Tag Managera
językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ustną oraz pisemną. - Dodatkowym atutem będzie: znajomość Google Analytics i Google Tag Manager

Specjalista ds. współpracy z kontrahentem

Pelion Healthcare Group,Łódź — 8 minut temu
opiekę nad dokumentacją, zgodnością prawną i jakościową; - pełną opiekę biznesową nad wybranymi projektami; - uczestniczenie w realizacji celów Działu Marketingu

STAŻYSTA W DZIALE DIGITAL ANALYTICS

Młodszy Konsultant Asysty Technicznej z j. niemieckim

Comarch,Łódź — 8 minut temu
przekazywanie ich na drugą linię wsparcia w Polsce - współpraca z innymi pracownikami Comarch z Niemiec Oferujemy: - możliwość rozwoju w kierunku Project Managera

GO Reporting Analyst

changes to support additional data visibility in BW - Assess need for systemised forecasting ability Core responsibilities: - Support the GO Reporting Manager
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie marketing manager, Łódź