Praca marketing pr poligrafia Białystok

Oferty: 1 - 16 z 16

Wolontariat w Stowarzyszeniu EWPM

Stowarzyszenie EWPM,Białystok — 22 godziny temu
rozwój w następujących obszarach, które są dla Ciebie interesujące: - przedsiębiorczości, - rekrutacji i budowania kariery, - inteligencji finansowej, - marketingu
i PR, - zarządzania, - organizacji szkoleń i konferencji, - prawa ekonomicznego.

Specjalista ds. Marketingu

Le Vernis,Białystok — 22 godziny temu
MARKETINGU Wymagania: • znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym (Google AdWords, Google Analytics, e-commerce, pozycjonowanie witryn
, kreacja stron) • doświadczenie w dziale marketingu i PR na samodzielnym stanowisku • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną i samodzielne

Agent Banku Credit Agricole - CA Express

Credit Agricole,Białystok — 21 godzin temu
Oferujemy wsparcie przy otwarciu placówki, szkolenia, marketing oraz atrakcyjny system wynagrodzeń.

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Supon Sp. z o.o.,Białystok — 21 godzin temu
Supon Sp. z o.o. zatrudni pracownika działu marketingu.

Doradca mobilny/finanse

Pozyczki,Białystok — 21 godzin temu
tym stanowisku będzie należało: - odbieranie wpłat od klienta - udzielanie pożyczek - rozwój istniejących rynków - dlugofalowa współpraca z klientem - marketing

Staż w obszarze Marketingu Internetowego

Digital Lemon,Białystok — 22 godziny temu
Zapraszamy do wzięcia udziału w stażu w zakresie jednej lub kilku wymienionych niżej dziedzin: - marketingu internetowego, - kampanii w wyszukiwarkach

Specjalista ds. promocji

Innowacyjny Marketing,Białystok — 22 godziny temu
. - niezbędne narzędzia do pracy - szkolenia - wysokie wynagrodzenie - pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy Opis stanowiska pracy: - prowadzenie
produkty bankowe, produkty pozabankowe, ubezpieczenia, szkoły językowe i wiele innych. - na samym starcie udostępniamy darmowe szkolenie online z zakresu marketingu

Specjalista SEO

GOGLER,Białystok — 22 godziny temu
znajomość Google Search Console, Google Analytics, Planera Słów Kluczowych • znajomość takich narzędzi jak Screaming Frog, Majestic • orientacja w branży marketingu

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POŻYCZEK I KREDYTÓW

MULTICA,Białystok — 22 godziny temu
OBOWIĄZKI: * Sprzedaż produktów Firmy, pozyskiwanie nowych Klientów; * Obsługa, utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami Firmy; * Marketing; * Telefoniczna

Pracownik biurowy - obsługa klienta

Grupa Biznes Polska - Wnorowski i wspólnicy Sp. J.,Białystok — 22 godziny temu
Białówny 9/1 (ścisłe centrum) Dział pracy: marketing/sprzedaż Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie: identyfikacja klienta, przygotowanie

Account Menager (Specjalista ds. sprzedaży)

Starflix,Białystok — 22 godziny temu
angielskiego, litewskiego, rosyjskiego, niemieckiego na poziomie komunikatywnym • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy • Obeznanie w branży IT, marketingu

ASYSTENTKA/MANAGER DO ZARZĄDZANIA SIECIĄ PLACÓWEK MEDYCZNYCH

Podmiot leczniczy,Białystok — 22 godziny temu
WYMAGANIA: wykształcenie wyższe (preferowane kierunki zarządzanie, marketing, management, ekonomia, prawo) preferowany wiek do 35 roku życia dobra prezencja

Grafik - UI/UX designer (z orzeczeniem) - Białystok

Grupa AF Sp. z o.o.,Białystok — 22 godziny temu
Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o. o. odpowiada za kreację wizerunku i marketing średnich, dużych firm.

Administrator sklepu internetowego PrestaShop

Mon Bijoux Sp. z o.o.,Białystok — 22 godziny temu
internetowej - znajomość Google Merchant Center, Google Tag Manager, Google Analitycs - podstawowa znajomość HTML, CSS, PHP, JS, MySQL - wiedza z zakresu e-marketingu

Szukam osob do współpracy - ekologia, zdrowie, rozwój

Produkty Wellness,Białystok — 22 godziny temu
Witam Was serdecznie Poszukuje osob do współpracy w firmie działającej jako Multi Level Marketing.
Szczególnie zapraszam osoby z innych marketingów referencyjnych. Największe bonusy za pracę od samego początku.

Head of Product

New-Invest,Białystok — 22 godziny temu
produktu • nadzór nad zaległościami w produkcji oraz zapewnianie wysokiej jakości dostarczanym produktom • nadzorowanie aktywności UX/UI • wspomaganie marketingu
, sprzedaży i obsługi Klienta wraz z wprowadzaniem nowego produktu • praca z marketingiem produktowym w celu pozycjonowania i wyceny produktu na rynek
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie marketing pr poligrafia, Białystok