Praca marketing pr poligrafia Gliwice

Oferty: 1 - 20 z 22

Asystentka Zarządu

Seology Sp. z o. o.,Gliwice — 10 godzin temu
Firma Seology Sp. z o.o. to zespół ekspertów marketingu internetowego, zajmujących się budowaniem wyników sprzedażowych swoich klientów.
Zaopatrzeniem biura oraz zapewnieniem ciągłości jego bieżącego, sprawnego, funkcjonowania, - Obsługą spotkań biznesowych w siedzibie firmy, - Wsparciem działu HR&PR

Communication & Social Media specialist

Axell Employment,Gliwice — 10 godzin temu
PR & Marketingu w celu wsparcia kampanii reklamowych online i bloga firmowego. • Będziesz odpowiedzialny za badanie satysfakcji Klienta.

Marketing internetowy, copywriting, content marketing

PWSK,Gliwice — 10 godzin temu
Mile widziana znajomość języka angielskiego, PR, zasad SEO, adWords, Analitics Umowa o pracę lub faktura VAT.

Marketing internetowy, copywriting, content marketing, SEO

Praca przez internet

Przez internet,Gliwice — 10 godzin temu
internecie będzie dla Ciebie jasne i proste Wymagania: -Ukończone 18 lat -Polskie obywatelstwo -Chęci i zaangażowanie -Odrobina wolnego czasu Nie jest to marketing

Specjalista ds. sprzedaży

Młodszy Copywriter SEO

Seology,Gliwice — 10 godzin temu
„lekkie pióro”, -Chcemy, byś był zainteresowany zagadnieniami SEO i miał chęci do rozwijania się w obszarze e-marketingu, -Spodziewamy się, że będziesz

Dyrektor Oddziału / Gliwice

SUKCES Edukacja,Gliwice — 10 godzin temu
Opis stanowiska: - kierowanie Oddziałem - aktywny marketing w celu identyfikacji i pozyskiwania nowych klientów - zapewnienie osiągnięcia celów biznesowych

Specjalista ds. marketingu/grafik

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne,Gliwice — 10 godzin temu
producenta stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i ALUMINIUM, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik / specjalista ds. marketingu
koncepcji graficznych Wymagania: ▪ Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku ▪ Wykształcenia średniego, kierunkowego z zakresu grafiki lub marketingu
; ▪ Wiedzy z zakresu marketingu; ▪ Biegłej znajomości programów Adobe ▪ Znajomości trendów w projektowaniu ▪ Kreatywności ▪ Umiejętności pracy pod presją

Specjalista ds. marketingu

Aureus,Gliwice — 10 godzin temu
Opis stanowiska pracy: • Obsługa i rozwój kont firmowych w Social Media (Facebook, Instagram, Linkedin inne), w tym obsługa menedżera reklam • Wsparcie przy organizacji eventów i szkoleń • Wsparcie akcji promocyjnych budującej sprzedaż • Opracowywanie graficzne prezentacji w power point •...

C# Developer

Confronter sp. z o.o.,Gliwice — 10 godzin temu
To przede wszystkim Zespół ludzi zdolnych do rozwiązywania najbardziej złożonych problemów z branży marketingu efektywnościowego.

Programista PHP

Inbound Marketing Specialist

Chilid,Gliwice — 10 godzin temu
You're not just a traditional old-school marketing person – you're a passionate inbound marketing specialist who loves challenges.
As an Inbound Marketing Specialist, you will be responsible for the following: -Preparing long-term Lead Generation Strategy for Chilid -Developing and
automation solutions -Passionate about online marketing, you know the latest trends and you're not afraid to put original ideas into practice!

Studenci marketingu [dodatkowa praca] - asystent life coacha

Mariusz Dłużak, life i business coach,Gliwice — 11 godzin temu
Zajęcie polega na znajdowaniu firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz umawianiu darmowych sesji konsultacyjnych z zakresu life lub business coachingu. Płatne za umówione spotkanie oraz za wykupienie przez Klienta pakietu sesji. Od 20 do 70 pln / umówione spotkanie / sprzedany pakiet...

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Seology Sp. z o.o.,Gliwice — 11 godzin temu

MORZE MOŻLIWOŚCI Z SELGROS WARSZTATY ROZWOJOWE DLA STUDENTÓW

TRANSGOURMET POLSKA SP. Z O.O.,Gliwice — 11 godzin temu
– poznasz zachowania konsumenckie „krok po kroku” i podstawowe zagadnienia z dziedziny marketingu, a zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać podczas ćwiczeń

Business Development and Strategy

Esa s.r.o. sp. z o.o. Oddział w Polsce,Gliwice — 11 godzin temu
informacji pozyskanych z zewnątrz), • okazjonalnego wsparcie przy pozyskiwaniu kontaktów, • wsparcia w zadaniach AD-HOC z zakresu strategii, sprzedaży i marketingu

Grafik - UI/UX designer (z orzeczeniem) - Gliwice

Grupa AF Sp. z o.o.,Gliwice — 11 godzin temu
Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o. o. odpowiada za kreację wizerunku i marketing średnich, dużych firm.

Handlowiec stacjonarny z językiem angielskim

Talent Select,Gliwice — 11 godzin temu
Klientami firmy są agencje reklamowe, drukarnie, oraz działy marketingu docelowych klientów.

Specjalista ds. handlu z językiem niemieckim

Filtruj oferty pracy